Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Най-добрия анти-радар!

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Не това, не питах за грешката на радара по-принцип. Става дума, че като радара ме "светне" с поредица от импулси, а аз в този момент минавам край датчик на някоя врата, работещ на приблизително същата честота като радара, доколко радара успява да отсее кой от отразените от колата сигнали си е негов и кой-не? Ситуацията е съвсм реална, всеки ден минавам покрай 3 такива места.

    Щото тия рдари са разработвани някъде към края на каменната ера, когато GHz като мерна единица у нас се свързваше само и единствено с военните. Въпроса е доколко са стабилни в съвременните условия?

    Сега се сещам и още нещо - едно Пежо, шестотин и нещо, новичко и с много екстри (прекалено много според мен) ме побърка, докато се усетя, че има някаква идиотска drive asistence система, която освен всичко друго, използува датчиците на парктроника на предната броня. Не ги знам на каква честота са, но X-банда не млъкна. Като ме спре катаджията с такова нещо, как да му обясня, че нямам активен анти-радар?
    Честно казано на този въпрос немога да отговоря.Истината е,че ТР4 са доста стари като модел....в последно време имаше наченки на модификация,но доколкото знам единственното ново в случая е ограничението за засичане на движещи се обекти в обратна посока/говоря за ТР4Д/.На скоро гледах разработка на Markoni доста добро решение,но нещо общо с нашите ТР4.

    Коментар


    • До: Най-добрия анти-радар!

      Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
      О уважаеми Крюшо извитете за импулсивно създадения у Вас мисловен процес в следствие на моето обяснение-не исках да тормозя крехкия Ви мозък....Вие лице на Сорбоната.....извинете ме още веднъж
      Ако се вгледаш малко ще разбереш, че това не е снимка на Луи дьо Финес от знаменитата му поредица за полицая от Сен Тропе.
      Това е снимка от филма "Глупакът" , в който му партнира друг известен комик-Бурвил.Та тук герая не е Крюшо, а Людовик Сароян.
      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

      Коментар


      • До: Най-добрия анти-радар!

        Най-добрия антирадар е човешкото око. Виждаш ограничение 50 - намаляваш и не те хващат полицаите .
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • До: Най-добрия анти-радар!

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Най-добрия антирадар е човешкото око. Виждаш ограничение 50 - намаляваш и не те хващат полицаите .
          Мда....и на GPS-а ми светка едно "предупреждение за скорост" и дрънка отвратително, прекъсвайки музиката. Ако обичаш музика, няма начин да не намалиш, за да спре гадното дрънкане. Не, че ще ме глобят, ама защо пък изобщо да ме спират. Така, че....спазвайки ограниченията нямам проблеми....

          Коментар


          • До: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
            Най-добрия антирадар е човешкото око. Виждаш ограничение 50 - намаляваш и не те хващат полицаите .
            Прав си. Прави са и всички останали, които ползват радардетектори. Прави са и тези, които възроптаха срещу неуместно поставените пътни знаци и маркировки. Но нека сме наясно, че зад волана на всяко движещо се МПС седи Негово Величество Водача и всички възникнали проблеми произтичат от качеството и скоростта на мисловната му дейност.
            Лично аз имам два броя радардетектори и се усещам напоследък, че почти не ги използвам/карам внимателно/. Но има ситуации, които направо ме вбесяват. Едната, вече споделена - неуместни пътни означения и съответно КАТ-аджия зад храстите. Причернява ми само като ги видя, дори и само да си седят. Друга ситуация - движа се в населено място по главен път /много често София - Варна например/ със скорост 40-60 км/ч и покрай мен профучава някой "тузар". Да не споменавам и разни други ситуации - има много такива.
            Не искам да кажа, че съм най-примерния водач на МПС, но ако всички карат по-разумно статистиката ще е по обнадеждаваща.
            П.П. Надпис от табела на магистралата "В този участък ще ЗАГИНАТ 10 човека. Дали няма да сте вие?" или "Пътни хулигани дарихте ли органите си?"
            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
            Времето е ценно, само ако не бързаш.
            0889623098

            Коментар


            • До: Най-добрия анти-радар!

              Преди няколко дни си купих Кобра Р10 с ГПС.
              Всичко съм активирал но не спира с фалшивите тревоги.
              Кое да оставя Х банд и К ли?
              Не мога да го настроя
              Едно упътване на Англ., а аз ...... не се оправям с него
              Във Варна не се спира да пищи и то на всичко.
              Минават коли покрай мен, а то пиши "К" и най-много ПОП
              Какво е това POP
              Ако някой има Cobra R10 да каже за настройките ...........

              Коментар


              • До: Най-добрия анти-радар!

                Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                Преди няколко дни си купих Кобра Р10 с ГПС.
                Всичко съм активирал но не спира с фалшивите тревоги.
                Кое да оставя Х банд и К ли?
                Не мога да го настроя
                Едно упътване на Англ., а аз ...... не се оправям с него
                Във Варна не се спира да пищи и то на всичко.
                Минават коли покрай мен, а то пиши "К" и най-много ПОП
                Какво е това POP
                Ако някой има Cobra R10 да каже за настройките ...........
                И за какво ти е антирадар във Варна. Те вече не пазят за скорост. Откакто има задръствания, не можеш да ги видиш да стоят по улиците. Пък възловите светофари са с камери и детекроти за скорост, май някакви софтуерни били. Не знам кога ще започнат да валят призовки и глоби, но маса народ ще изгори. Гледай си пътя, спазвай знаците в разумни граници и стигни за където си тръгнал. Иначе най-много да се хакнеш някъде. Или да направиш някоя беля и после да ти го хакват на тебе... Все неприятни работи.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • До: Най-добрия анти-радар!

                  Мен не ми трябва за Варна.
                  Просто пример дадох
                  Пътувам доста и ....., да ме предпази от някоя глоба
                  Бях решил Анти Радар да купя, но размислих ..... с радар детектор
                  На много коли ми обажда Кобрата, всеки се е снабдил с по нещо
                  Интересно е, че повечето ако са с радар детектори, защо моята Кобра ще ми пищи на POP
                  Абе добър е R10, но още не съм му свикнал с "характера"

                  Коментар


                  • До: Най-добрия анти-радар!

                    ЗдравеЙте, купих си WHISLER 140. Някои да знае неЩо за него??
                    Последно редактирано от Pacific; 18-01-10, 16:56.

                    Коментар


                    • До: Най-добрия анти-радар!

                      Първоначално публикуван от vankata1973 Преглед на мнение
                      ЗдравеЙте, купих си WHISLER 140. Някои да знае неЩо за него??

                      Ми над 10 годишен модел и на цена от 35$ не се очакват чудеса.Може и да хване някой стационарен радар,но не разчитай на 100%.Принципно фирмата не се слави с висококачествена продукция,но пьк е около 15 пьти по-евтин от водещите в бранша.За парите си е кукла
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • До: Най-добрия анти-радар!

                        http://cgi.ebay.com/Whistler-PRO-78-...item19b8f4e375 ...
                        [SIGPIC]http://picbg.net/u/14372/36944/427687.gif[/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: Най-добрия анти-радар!

                          passport 9500ix

                          от това трудно ще намериш по-добро на пазара.Като цяло МНОГО ДОБЬР детектор

                          http://www.radarbusters.com/radar-de...port9500ix.cfm
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • До: Най-добрия анти-радар!

                            Скромно бих препоръчал, ако вземате радар-детектор или да е до 160 лв. от България или ако искате нещо наистина добро да е от е-бей или подобни сайтове, защото нашите търговци надуват цените 100%-во.
                            [SIGPIC]http://picbg.net/u/14372/36944/427687.gif[/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: Най-добрия анти-радар!

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              passport 9500ix

                              от това трудно ще намериш по-добро на пазара.Като цяло МНОГО ДОБЬР детектор

                              http://www.radarbusters.com/radar-de...port9500ix.cfm

                              Имам го този.
                              Във вариант 9500i, който няма технологична разлика с 9500ix.

                              Не е панацея.

                              Последно ме "застреляха" със съвсем баналния трафик радар ТР4 на един междуградски път, където посред нищото имало ограничение от 50 км/ч.
                              Разминах се с учтиво извинение.

                              Ескортът се обади, но беше късно.
                              А ГПС-ът му ми се струва почти ненужна екстра.
                              За сметка на това пък струва 800 кинта у нас.

                              Иначе като му оставя включен само Х-банда почти не дава фалшиви сигнали.
                              И засича постоянно-включен радар от над 2 километра.

                              Предполагам, че една Кобра би вършила почти същата работа за доста по-малко пари.

                              Коментар


                              • До: Най-добрия анти-радар!

                                Аз бандовете не му ги пипам,тук стрелят с лазер както и К и КА банд,Х банд от полицаи още не сьм засичал.
                                GPSа му е полезна екстра - помни местоположението на даден сигнал и след третото приемане на един и сьщ сигнал на едно и сьщо място го запаметява ако искаш и спира да пищи.Намалява над 80% от фалшивите тревоги по тоя начин.
                                Другото което ми харесва,че знае и помни всички камери по светофарите,знам кьде да цапам на жьлто и кьде да си натискам парцалите.

                                Винаги могат да те застрелят с радар който не е включен,в момента в който писне Паспорта са те гепили,това все още не е измислено и няма детектор който да те предпази.
                                Невидим е за електрониката която ползват полицаите в щати в които са забранени детекторите.Леко подобрената водоустойчивост го прави идеален за мотористи..............


                                Да чукам на дьрво с това имам 3 пьтувания по над 600 мили всяко,2 по около 400 мили и поне 20 по над 300 мили - средна скорост около 85-90 на места 120,трафика движи 70 ако има трафик.За момента грешка няма,2 пьти ми размахват прьст ма как писне и аз сьм на спирачките с двата крака и освен да ми се скара друго няма какво да направи.



                                Кой е по-добьр от тоя?Не говорим за пари,а за детектор,една глоба ми е повече от парите за детектора та за мен се е избил поне десетина пьти вече.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X