Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрия анти-радар!

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    ИМХО "анти-радар" е пълна отживелица - катаджиите ги няма никакви, местата за контрол на скорост са всеизвестни и т.н.
    Местата се знаят но ако си в друг регион ?
    Тогава може да са от полза.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • От: Най-добрия анти-радар!

      Здравейте колега ,от два месеца съм с този модел и съм много доволен. Stealth RG300 GPS

      Коментар


      • От: Най-добрия анти-радар!

        Първоначално публикуван от Георги Статев Преглед на мнение
        Здравейте колега ,от два месеца съм с този модел и съм много доволен. Stealth RG300 GPS
        Защо и от какво си доволен?

        Аз съм много доволен от моите,толкова доволен,че се увлякох малко преди дни,нямах радар детектор и щях да го с прескоча полицайчето с 97 на ограничение 55,добре,че не вървеше повече скапания Нисан под наем,като нищо щях да съм двойно на ограничението.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Най-добрия анти-радар!

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

          ...добре,че не вървеше повече скапания Нисан...
          Я се извини на Нисана, щото:

          ,като нищо щях да съм двойно на ограничението
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • От: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Защо и от какво си доволен?

            Аз съм много доволен от моите,толкова доволен,че се увлякох малко преди дни,нямах радар детектор и щях да го с прескоча полицайчето с 97 на ограничение 55,добре,че не вървеше повече скапания Нисан под наем,като нищо щях да съм двойно на ограничението.
            В България има безумни ограничения който не спазвам, и радарчето се изплати много бързо.

            Коментар


            • От: Най-добрия анти-радар!

              получих отговор . не е лошо , а много лошо .
              въпросът беше актуален ли е Stealth RG300 GPS за новите триноги камери на КАТ ??
              ОТГОВОР:
              Единствен към момента е:GPS радар и лазерен детектор KIYO GPS U1 в комбинация с KIYO D Ultimate активен лазерен детектор с рамка за номера и 4 сензора.
              419 лв +1569 лв. калкулатора ми блокира ????
              899180483

              Коментар


              • От: Най-добрия анти-радар!

                Аз и умните не спазвам много често еле вечер с почти никой на пътя,колата под наем,сам съм,сравнително добър път.......знаеш ли с колко беше........на четвърта с всичката газ........97,честито.

                Заден радар са си сложили на патрулките,кара с огрничението по пътя,ти си го настигаш юнашката,ония отбива леко и пляс ламБите.Това детектора тук го лови от 2 мили поне,много преди да ме засече с радара си ма номера е да го носиш,седи ли ти в резервната кола ммммммм чакаш глоба от над 1000 долара,радара е 450 или нещо такова никакво па и застраховката ми скача.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Най-добрия анти-радар!

                  Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                  получих отговор . не е лошо , а много лошо .
                  въпросът беше актуален ли е Stealth RG300 GPS за новите триноги камери на КАТ ??
                  ОТГОВОР:
                  Единствен към момента е:GPS радар и лазерен детектор KIYO GPS U1 в комбинация с KIYO D Ultimate активен лазерен детектор с рамка за номера и 4 сензора.
                  419 лв +1569 лв. калкулатора ми блокира ????
                  Ако блокира радарите е незаконно, но не знам каква е глобата.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Най-добрия анти-радар!

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Ако блокира радарите е незаконно, но не знам каква е глобата.
                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Чл. 181. Наказва се с глоба до 50 лв.:
                    1. собственик или длъжностно лице, което без уважителни причини не представи в определения срок превозно средство за технически преглед;
                    2. водач, който използва устройство, смущаващо действието на уредите, използвани за измерване скоростта на движение на моторните превозни средства;
                    3. (доп. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) водач, който не носи определените за носене документи във връзка с извършвания превоз или те не отговарят на съответните изисквания;
                    4. водач, който управлява моторно превозно средство за обществен превоз повече от законоустановеното работно време, както и водач, който управлява моторно превозно средство в болестно или друго състояние, което създава опасност за движението;
                    5. водач, който не спре двигателя, когато моторното превозно средство е в престой или е паркирано, освен ако работата му е необходима за извършване на товарно-разтоварна или друга технологична дейност;
                    6. водач, който управлява моторно превозно средство с емисии на вредни вещества над установените норми или с неизправно шумозаглушително устройство;
                    7. (нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) водач на моторно превозно средство, който превозва пътници над определения брой места.

                    Точка 2.

                    ПП Антирадар или радар-детектор.?Има писано не ми се търси.
                    Като им знам вещите лица, апаратурата с която разполагат и начина по който се монтира антирадар, вероятноста да го установят клони към нула.

                    Коментар


                    • От: Най-добрия анти-радар!

                      не зная това "KIYO D Ultimate активен лазерен детектор" дали наистина не означава манипулация на лазерния детектор на полицая . трябва консултация с продавача . те хората са на ясно и , който има интерес може да се свърже с тях . аз на този етап се въздържам от покупка за за 1569 лв. по скоро като реша ще се консултирам за радар детектора KIYO U1 с GPS












                      899180483

                      Коментар


                      • От: Най-добрия анти-радар!

                        http://plovdiv.dir.bg/news/-26963277

                        Дали са прави катаджиите ?
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • От: Най-добрия анти-радар!

                          Относително невидими Подобно на нормалните радари, само че още по-трудно детектируеми...
                          Т.е. ако си извън обхвата на лазерния лъч, дори и да имаш лазерен приемник пак няма да чуеш нищо...
                          Докато не влезеш в обхвата на 'осветяване' на лазера... А ако е зад завой, преграда и т.н. - лазера ще те 'освети' в момента в който вече си му в обхвата...
                          И съответно - нямаш време за реакция...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Горното е принципно вярно, но не изчерпва картинката
                            Като погледнем спецификацията на новите камери, виждаме разхождение на лазера от 3mrad. Това ще рече, че дори като ни мерят на няколко стотин метра, петното с което ни осветяват е с диаметър от 20-ина сантиметра. За най-добро измерване лазерите се насочват в зоната на рефлектиращите елементи по колите - фарове, рег.табели. (не значи, че не могат да ни мерят и отзад и по боята, просто измерването ще е на по-близко (по рефлекторна мишена могат да мерят до 1500м)). Та дори на идеално прав участък е съвсем възможно да ни мерят, но т.к. не осветяват датчика на радар детектора монтиран някъде по предното стъкло - той ще си мълчи предателски. Достатъчно е камерата да е завъртяна с няколко градуса спрямо трафика (нали все пак е скрита до някой храст от страни) и работата на антирадара се затруднява допълнително. Ако сме първа кола и той дори успее да сработи, просто ще приемаме изпиукването му за предупреждение за идващата глоба по пощата
                            Все пак, ако пред нас има трафик и лазерът се отразява и разсейва от него (scatter) има шанс по-чуствителен детектор да ни предупреди.
                            Насрещният трафик, обаче е нож с две остриета В бг автопаркът е по-стар, та не е много масово, но има тенденция при някои от по-новите коли да използват лидари за различни системи от рода на адаптивните круиз контроли и асистентите за аварийно спиране. Особено при някои от японските марки (европейските май още предпочитат радари). Та там ще има "фалшиви" сработвания

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Нали новите можели по 4 коли да снимат едновременно (според журналистите)?! Явно е с повече от едно петно или е с голямо и просто бързо обработва.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                Първоначално публикуван от avalanche Преглед на мнение
                                Горното е принципно вярно, но не изчерпва картинката
                                Като погледнем спецификацията на новите камери, виждаме разхождение на лазера от 3mrad. Това ще рече, че дори като ни мерят на няколко стотин метра, петното с което ни осветяват е с диаметър от 20-ина сантиметра. За най-добро измерване лазерите се насочват в зоната на рефлектиращите елементи по колите - фарове, рег.табели. (не значи, че не могат да ни мерят и отзад и по боята, просто измерването ще е на по-близко (по рефлекторна мишена могат да мерят до 1500м)). Та дори на идеално прав участък е съвсем възможно да ни мерят, но т.к. не осветяват датчика на радар детектора монтиран някъде по предното стъкло - той ще си мълчи предателски. Достатъчно е камерата да е завъртяна с няколко градуса спрямо трафика (нали все пак е скрита до някой храст от страни) и работата на антирадара се затруднява допълнително. Ако сме първа кола и той дори успее да сработи, просто ще приемаме изпиукването му за предупреждение за идващата глоба по пощата
                                Все пак, ако пред нас има трафик и лазерът се отразява и разсейва от него (scatter) има шанс по-чуствителен детектор да ни предупреди.
                                Насрещният трафик, обаче е нож с две остриета В бг автопаркът е по-стар, та не е много масово, но има тенденция при някои от по-новите коли да използват лидари за различни системи от рода на адаптивните круиз контроли и асистентите за аварийно спиране. Особено при някои от японските марки (европейските май още предпочитат радари). Та там ще има "фалшиви" сработвания

                                Последно редактирано от kinex; 04-04-18, 18:59. Причина: грешен линк

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X