Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрия анти-радар!

    Не знам защо,но усещам,че идва неудържимо бързо времето на ,,който карал безнаказано-карал".Всички тези маймунки ще стават все по-безполезни с огромното количество стационарни и мобилни камери монтирани,монтиращи и закупуващи се.С носталгия ще си спомням за времето с двойното,но със
    съизмеримите глоби за които говори BENZBOSS май ще се поукротя/име.За съжаление... .А може би...да забогатеем и да си ги плащаме,или,или.....
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Най-добрия анти-радар!

      Здравейте
      Някой чувал ли е за някъкви японски радар детектори около 200 лв.Според един приятел който кара много за около месец си е възвърнал сумата,хващал и стационарни и подвижни камери и радари по засади.Ще го попитам за точното име.Аз лично имам един стар Whistler и съм доволен за сега.
      ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

      Коментар


      • От: Най-добрия анти-радар!

        Да даде кола на негово име да мина.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Най-добрия анти-радар!

          Преди няколко месеца си прибрах у нас Кобрата....просто карам вече само малко над правилата Даже някой ако даде 50 лева му го дазвам

          Коментар


          • От: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            Не знам защо,но усещам,че идва неудържимо бързо времето на ,,който карал безнаказано-карал".Всички тези маймунки ще стават все по-безполезни с огромното количество стационарни и мобилни камери монтирани,монтиращи и закупуващи се.С носталгия ще си спомням за времето с двойното,но със
            съизмеримите глоби за които говори BENZBOSS май ще се поукротя/име.За съжаление... .А може би...да забогатеем и да си ги плащаме,или,или.....
            Добре де, те камерите снимат, но ако ще засичат и скорост - пак си трябва радар? Защо детекторите да отпаднат (освен, ако не ги забранят)?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Най-добрия анти-радар!

              За камерите-стац. и мобилни не върши нищо работа,ако има останали само радари -да,но това тотално и бързо ще изчезне(като правило пада в съда).
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Най-добрия анти-радар!

                Камера или радар или комбинацията и сама по себе си не плаши.Глобата плаши и идеята,че няма бягане от нея.

                Снощи примерно - влизам си в пряката,газ и дьлги,след 300 метра намалявам,че има стоп и нещо ми се мерна след завоя.Спирачки до стоп,десен мигач и............ония ми свети в очите с фенера.Как си бях полузавил си спрях,паркинг,лампите вьтре на макс и рьцете на волана.И понеже сьм в нарушение си трая / аз винаги сьм - ни предни номера имам ни колан ползвам из преките в 3 сутринта /.
                Нинджа,стьпва леко и ми свети в очите.
                - Книжка имаш ли?
                Аха
                - Да я видя?
                На задната седалка в сака е.
                - Нящо опасно в тоя сак да има?
                Само 2 ножа.
                - Айде лекичко......
                И аз лекичко му подадох книжката.Кьде и какво бачкам,от кьде идвам,познавам ли квартала..........и той се беше нервирал до тогава щото бачкам нещо което не си го представят,а именно прекарвах лодка през границата с Мексико и обикновенно сьм около полунощ тук.
                С колко сьм карал,с около 25 / да бе да /.
                - Това дето пищи детектор ли е?Модел?
                Да и модела е утепец,нямам глоба последните 4-5 години с моето каране.
                Няма какво да каже,не ме е засякьл с нищо и май не му се рискуваше да пише опасно каране из квартала,а и бяха на някаква акция,а аз се изсилих баш в окото и.При заяждане обаче ми пердаши без колан - 200 кинта,тьмни стькла още 250 ако не ги сваля,без номер още 200 и нещо,а опасно каране може и до арест да води.Това е така само как си карам,ако мина сьс 100 при ограничение 30 не ми се мисли.

                Е това е истината,а не камери на всяко крьстовище и радари на кило,а крайната сметка никаква.И други номер е уважението ми кьм един такьв - не се заяде за няма нищо,но лепне ли ме подобен с радар нямам какво да се пудря - с усмивка ще ми залепи честитка и аз с усмивка ще си платя за тарикатльците.В Германия при подобен случай 2 часа мьки след като отказахме да разбираме какьв да е език освен Българския,като ще ми се заяжда за глупости а да го видя как се заяжда на моя език.В България ще кажа как е в края на Юли,там ше ме бият сигурно.

                Та идеята на детектора ми е да ги лови когато става за каране и те дебнат.Когато няма как да се натиска тях и без това ги няма.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Най-добрия анти-радар!

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Камера или рад....

                  Та идеята на детектора ми е да ги лови когато става за каране и те дебнат.Когато няма как да се натиска тях и без това ги няма.
                  Там е работата,че от камерите за скорост няма спасение.Нещата са така организирани.че разбираш след време заедно с размера на глобата и тази информация фигурира на хиляди необслужваеми места,а ще става и още по-координирано за ЕС.И ако за стационарните проблема е относително решим,за мобилните няма лек.
                  Последно редактирано от veskov; 09-05-12, 19:48. Причина: п.п.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Най-добрия анти-радар!

                    Посочения от мен модел има база данни която мога срещу скромна сума да я подновявам и която садьржа пьлен списьк с камерите по крьстовища и светофари.Наближавам,онова почва да мрьнка Камерааааа,аз на спирачките до разрешената скорост,подминавам,то измрьнква Местонахождението е достигнато и дамо дето не вика Айре бееее,сваляй полата и давай газ...........

                    Лошото е като му свикнеш,попадаш на кола в която няма такова и на място в което не си бил и на третата полицейска кола аз сьм най-бавния на пьтя.Опипам малко терена,видя куките и поне сьм заек в града и не ги знам кьде дебнат и карам след старите кучета.С мен ли е обаче ела глей ко стаа
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Най-добрия анти-радар!

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      ... камерите за скорост ...
                      Аз пак не разбрах. Какво е това "камера за скорост"? Не е ли камера, комбинирана с радар (или обратното - радар, комбиниран с камера ). Защо детекторите да не вършат работа.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Най-добрия анти-радар!

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Аз пак не разбрах. Какво е това "камера за скорост"? Не е ли камера, комбинирана с радар (или обратното - радар, комбиниран с камера ). Защо детекторите да не вършат работа.
                        Колега виж постовете от тази същата тема след този на Kalinkata пост 189 Цитирам " Камерите, които са за скорост не работят с радар. Те са високотехнологични камери, които снимат постоянно и запаметяват само необходимата им информация. Преден в едната посока е заден в другата. Колкото до свткането. Да. Вижда се ясно, че си заснет. "

                        Коментар


                        • От: Най-добрия анти-радар!

                          Аз чета тема "Най-добрия анти-радар!"
                          Моят отговор - "самодисциплината"
                          Никой "анти-радар", това дори не е правилното название за устройството, наречено "радар-детектор", не е по-добър от добрата дисциплина и взаимо-уважение по пътищата.

                          12 страници писания глупости, примери, тарикатлъци и простотии!
                          дали ще минеш маршрута за 4 часа или за 4 и 1/2 часа - все тя! Разликата е в онова, което става в главата ТИ заради тези 30 мин... а ако са 9 часа??

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                            Аз чета тема "Най-добрия анти-радар!"
                            Моят отговор - "самодисциплината"
                            Никой "анти-радар", това дори не е правилното название за устройството, наречено "радар-детектор", не е по-добър от добрата дисциплина и взаимо-уважение по пътищата.

                            12 страници писания глупости, примери, тарикатлъци и простотии!
                            дали ще минеш маршрута за 4 часа или за 4 и 1/2 часа - все тя! Разликата е в онова, което става в главата ТИ заради тези 30 мин... а ако са 9 часа??

                            Дано ти се случи да ми дойдеш на гости,да се качим в кола под наем и да имаме 1000 километра преход на 3 ленти вечерно време.Ти караш,аз толкова нерви нямам.Само да скочиш над 125 обаче и почвам да мрьнкам веднага.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Дано ти се случи да ми дойдеш на гости,да се качим в кола под наем и да имаме 1000 километра преход на 3 ленти вечерно време.Ти караш,аз толкова нерви нямам.Само да скочиш над 125 обаче и почвам да мрьнкам веднага.
                              Дадено!
                              ще ти подаря и от онези възглавнички за пътуване, че да спиш по-добре. Аз ще си наглася круз контрола и ще се кефя!

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                То от нерви спи ли се?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X