Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Най-добрия анти-радар!

    Не ми пречи ма сьм се движел по-бьрзо от трафика,на глобата на брата пише НАДВИШАВА 65 МИЛИ В ЧАС,а да му имам трафика аз - двама китайци в лявата лента,ние караме сьс 70 на 2 ленти в дясно и..............бе нека си ги ловя аз от далеч па те да правят каквото искат.
    Хващали са една позната на око,тя си кара смело по магистралата,ония е в насрешното,обрьща спира я и глоба щото била много бьрзаЕ ОК ма поне не пишат скорости като те лепнат на око,че ако ми пернат 85 примерно глобата ми е доста повече от НАДВИШАВА 65


    Не говорим за сьстезателни извращения,тук си говорим за 20 километра над разрешените 110 по 4 ленти пьт с кола дето на 110 се чуди четвьрта ли и трябва или пета скорост.Тук не става вьпрос да профуча сьс 140 на ограничение 60.Има ли такова ограничение е или училище,болница или строеж,глобите двойни,а над 20 мили в час си в затвора ако ще 5 детектора да имаш.


    Кажете сега за джамьра,че така ми влезе в главатаедин парктроник да си монтирам
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • До: Най-добрия анти-радар!

      Това което със сигурност бъркаше радарите едно време беше на Форд Скорпио от първите опцията отопляемо предно стъкло. Имаше някакви истории, бяха спрели предлагането на опцията бързо-бързо.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • До: Най-добрия анти-радар!

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Това което със сигурност бъркаше радарите едно време беше на Форд Скорпио от първите опцията отопляемо предно стъкло. Имаше някакви истории, бяха спрели предлагането на опцията бързо-бързо.

        На реотан ли беше или вградено вьтре в стьклото?Как е била тая система да знам какво да тьрся,да се закача за нещо.После чакайте тема СТЕЛТ,само да напипам мамеца
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • До: Най-добрия анти-радар!

          С реотан беше.

          http://en.wikipedia.org/wiki/Quickclear.

          Тук пише че пречели на радар детекторите обаче. Хм...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • До: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            С реотан беше.

            http://en.wikipedia.org/wiki/Quickclear.

            Тук пише че пречели на радар детекторите обаче. Хм...
            Не е същото, като да пречи на радара, това е лошото. Радар-детектора и от WiFi картата на лаптопа понякога се шашка.

            BENZBOSS, впечатлението ми е, че си умен пич, не ти го казвам за да те четкам, а за да не те подведе ентусиазма някъде. Всичките гигахерцови пищялки имат една гадна особеност - никак не пречат на лазера. Тъпото е, че това даже не го знам как работи точно.

            Тук е по-лесно, щото има реално един вид радари. Ако решат да пиукат с нещо различно, еле ако успеят да го въведат без да се разчуе много, смятай, че за 2 дена ще напълнят бюджета

            СПАМ:
            ... а к'ва хубава снимка ми бяха направили на мицака ... така и не се наканих да отида да си я взема. Просто ми хареса как е излязла - едно хубаво, слънчево време, снимката правена от ниско, мицко горкия на АБС в завоя, се крепи предимно на предна лява гума - само с тая снимка, можеше да го продам с едно 1000 кинта отгоре

            Полицая обаче видя, че се заглеждам по мониторчето и се притесни:
            - Ааа... да не стане някой сакатлък сега, а? - пита ме човека, при това съвсем искрено. В интерес на истината, бяха свестни пичове.
            Аз все още без да разбирам за какво говори, споделям, че просто се радвам, колко красива снимка е станала и всичко се вижда в детайли.

            - Булката... да не е чужда...? - Пита пак полицая и аз чак в този момент се усещам какво го тревожи - жената също се виждаше съвсем отчетливо на снимката, а в края на краищата той откъде да знае що зяпам толкова любопитно в мониторчето... Посмяхме се, и кой от къде е. Майната и на глобата, но като се сетя понякога за тая случка и ми се ще всичките КАТ-аджии да бяха такива - възпитани, делови и способни на участие. Попадал съм още 2 пъти на такива, веднъж на Хемус и веднъж на Тракия. И в двата случая за сравнително дребни нарушения, и двата пъти ме пуснаха, макар, че нямаше да ревна и ако ми бяха написали писанката, все пак си бях наистина виновен. Ако някой от тях случайно чете това - да е жив и здрав, доброто го помня!
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • До: Най-добрия анти-радар!

              аз имам кобра 9445 но не ми отчита нищо на камерите като тази на снимката.
              нещо от мойте настройки ли е или те са неуловими вече.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Най-добрия анти-радар!

                Първоначално публикуван от da__buzz Преглед на мнение
                аз имам кобра 9445 но не ми отчита нищо на камерите като тази на снимката.
                нещо от мойте настройки ли е или те са неуловими вече.
                Тази камера работи само ако отгоре свети червената лампичка. Много е тъпо, но по-често те не снимат и радара не отчита. Дори когато са зарадени, капацитета им е 1500 снимки и зациклят, а снимат и ако превишиши с 3 километра ограничението. Та или не са зарадени, или им се изчерпва капацитета за ден-два. Затова и по-вероятно радара ти да не я маркира. Тази информация я имам от близък човек, пътен полицай, отговарящ за 2 такива камери.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Най-добрия анти-радар!

                  Meрси много за отговара.

                  Коментар


                  • До: Най-добрия анти-радар!

                    Оффф чета 7 страници пост по пост и освен обяснението на модератора за предупреждение на двама участници да спрат да се заяждат, друго по темата не ми помогна да се почувствам добре. Аз обикновенния шофьор, който съм и българин (бай ганьо) искам да разбера, как мога да ги цакам с топла бира тез радари. С гармина се отказах да се съобразявам, щото с него и неговите пискания, трябва да карам по правилно и от някои автомобили с една синя табела "У" на тавана. Има ли такова животно, в което да инвестираш и да си спокоен, или всичко опира до модели... цени... и в крайна сметка нищо. Все всичко що избълвах не мога да си обясня, тез чируци де им седят по таваните на патрулките, как не се намери някой да им намери лек? Айде и със здраве!

                    Коментар


                    • До: Най-добрия анти-радар!

                      Първоначално публикуван от NRG Преглед на мнение
                      Оффф чета 7 страници пост по пост и освен обяснението на модератора за предупреждение на двама участници да спрат да се заяждат, друго по темата не ми помогна да се почувствам добре. Аз обикновенния шофьор, който съм и българин (бай ганьо) искам да разбера, как мога да ги цакам с топла бира тез радари. С гармина се отказах да се съобразявам, щото с него и неговите пискания, трябва да карам по правилно и от някои автомобили с една синя табела "У" на тавана. Има ли такова животно, в което да инвестираш и да си спокоен, или всичко опира до модели... цени... и в крайна сметка нищо. Все всичко що избълвах не мога да си обясня, тез чируци де им седят по таваните на патрулките, как не се намери някой да им намери лек? Айде и със здраве!
                      Каквото и да вземеш, иска известно време за привикване, и да не прекаляваш. Това е истината.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • До: Най-добрия анти-радар!

                        Първоначално публикуван от NRG Преглед на мнение
                        ...Има ли такова животно, в което да инвестираш и да си спокоен...
                        Има. Личен шофьор. Само че трябва да си ги взимаш по няколко ако пътуваш надалеч.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Има. Личен шофьор. Само че трябва да си ги взимаш по няколко ако пътуваш надалеч.
                          То хубаво, ама в случая аз съм общата бичкия

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Като си ровех за автомобил в мобилето попаднах на това:
                            http://shop.mobile.bg/radar-detector...zero-gps-.html

                            Snooper 3ZERO GPS и Радар детектор

                            [ATTACH]221069[/ATTACH]

                            Напред
                            Най-новата и подобрена GPS и радар/лазерна технология на засичане!
                            Докато всички други GPS локатори, показват само къде има камера за скоростта, интелигентният 3ZERO може да ви информира за вида на камерата и ограничението за скоростта при нея!
                            Snooper технологията е по-точна от всякога, осигурявайки ви по-голям диапазон на детекция и по-ефективно предварително предупреждение.
                            Интересно ми е дали всички камери в Бг. са отразени там и дали се самообучава.
                            Прикачени файлове
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Като си ровех за автомобил в мобилето попаднах на това:
                              http://shop.mobile.bg/radar-detector...zero-gps-.html



                              Интересно ми е дали всички камери в Бг. са отразени там и дали се самообучава.
                              Тези, които го продават в България, пишат, че има карта на спийд-камерите.

                              http://avtogsm.ru/Snooper-3-Zero-p3222.html

                              Освен това може и да го обучаваш:

                              Если так случилось, что в Вашем устройстве нет какой-то стационарной камеры, в следствие того, что Вы не успели обновить базу данных, Вы можете легко ее занести в память Snooper 3 Zero RUS самостоятельно. Просто остановитесь в непосредственной близости от объекта и сохраните координаты новой точки с помощью нажатия и удерживания кнопки "New Location" в течении двух секунд.
                              ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                              Volvo XC90 D5 Executive '12
                              Volvo XC60 D5 Summum '11
                              Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                Здравейте! Много полезна тема, изчетох всичко, някои неща не ги разбрах, но както и да е...

                                Искам да ви помоля за съвет. Реших да си взема радар, но не знам кой да избера.
                                Трябва ми за София,България. Не искам да е от тези, които заглушават полицейския сигнал.

                                Разглеждах доста и май се спрях на този:

                                http://shop.mobile.bg/avto-aksesoari/20-cobra-9345.html

                                Мнения..?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X