Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква антена за авто TV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква антена за авто TV

    Здравейте. Взех си TV NEO за кола.Каква антена да му сложа и от къде да я закупя за да хваща като пътувам или съм по язовирите.Понеже съм от провинцията най-удобно ми е да я поръчам по интернет.Цената не е важна стига да върши работа. Предварително благодаря.

  • #2
    До: Каква антена за авто TV

    Колега здравей. Имах го същия и накрая го ударих в земята, но това не е важно. Антена можеш да купиш в някой от центровете за автомобилна аудио техника. Също така има и в големите търговски вериги като Технополис. Всеобщото мнение на консултантите в тези магазини е, че качеството на картината не се подобрява много, и цената от 100-120 лв не е оправдана. Може да има и читава антена, но досега никъде не са ми предложили такава.

    Коментар


    • #3
      До: Каква антена за авто TV

      имах на кларион много добър сигнал и в движение цената е 200 лв но поне гледаш добра картина

      Коментар


      • #4
        До: Каква антена за авто TV

        Имам много качествени, компактни, немски антени. Изкарват много добра картина. Цена 45 лв. Имам и антенни усилватели +25 дб - 75 лв. Въпреки че работят доста добре, трябва да те уверя, че добър сигнал по време на движение няма да изкараш с никаква антена! Това е поради естеството на вълните на които се излъчва телевизионния сигнал. Не ми се обяснява подробно, защото ще задълбаем много. Ще кажа само че единственното добро решение на този проблем е цифровата телевизия.

        Коментар


        • #5
          До: Каква антена за авто TV

          Добре но каква антена ще хване сигнал ако съм се качил на някое планинско било извън всички населени места?

          Коментар


          • #6
            До: Каква антена за авто TV

            Севдо, обясни моля те, с тази антена и усилвателя може да се достигне качеството на монтираните оригинално по колите антени за ТВ, ако не горе-долу колко ще е по-ниско?
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              До: Каква антена за авто TV

              И аз бих си взел една антена.
              За качество не държа. Ама да хваща навсякъде.
              [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

              Коментар


              • #8
                До: Каква антена за авто TV

                Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
                ...Ама да хваща навсякъде.
                Това е НЕвъзможно. Особен пък на дециметровия обхват.

                Коментар


                • #9
                  До: Каква антена за авто TV

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Това е НЕвъзможно. Особен пък на дециметровия обхват.
                  И аз съм се опитал да го кажа по-горе, ама никой не чете

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каква антена за авто TV

                    с китайски 8``телевизор и "вътрешната" му телескопична антена, "ловя" втора програма почти без прекъсване Варна - Шумен, Варна-Добрич, Варна Бургас (без прохода).... Верно има доста смущения когато се слиза ниско, но като цяло можеш да проследиш любимия си филм....

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Каква антена за авто TV

                      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                      Имам много качествени, компактни, немски антени. Изкарват много добра картина. Цена 45 лв. Имам и антенни усилватели +25 дб - 75 лв. Въпреки че работят доста добре, трябва да те уверя, че добър сигнал по време на движение няма да изкараш с никаква антена! Това е поради естеството на вълните на които се излъчва телевизионния сигнал. Не ми се обяснява подробно, защото ще задълбаем много. Ще кажа само че единственното добро решение на този проблем е цифровата телевизия.
                      Все пак, би ли ми казал колко ще ми струва общо антената и усилвателя за тв, и става ли за китайска навигация, която има тв, радио, DVD, USB, и още много други екстри? Ако искаш свържи се с мен: botev_whisky@mail.bg

                      Коментар


                      • #12
                        От: Каква антена за авто TV

                        Аз скоро реших ей така от нямане какво да правя да пробвам едно старо черно-бяло ТВ в колата. За антена използвах активна антена за радио от тея дето се лепят на стъклото, като смених оригиналната пръчка с две по-дълги телескопични. Мислех усилвателя да не се окаже прекалено теснолентов, но в крайна сметка картината беше много добра.
                        "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                        Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X