Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Здравейте, колеги!
    Имам следната дилема - двоумя се между тези два модела G-Shock - GW9200 Riseman и GW9300 Mudman.
    Ще ми е интересно да чуя вашите мнения! Плюсове и минуси. Защото съм "на кантар" и не мога да реша кой да избера.
    Общо взето и двата модела са равностойни, като възможности (макар, че разликата в цената е близо два пъти в полза на Mudman-а).
    И двата имат радиосверяване (multiband 6) и са със соларна клетка. И двата са с Twin Sensor и тука идва "проблема".
    Mudman-а има компас и термометър, а Riseman-а барометър/алтиметър и термометър.
    Този, който мен лично ме устройва, като функции е Riseman, НО часовника, който ще избера и ще взема ще види МНОГО кал и прах. А именно там е силата на Mudman.
    Не знам до колко Riseman-а е mud resistant и дали ще издържи на многото мръсотия, която го очаква.
    Моля, ако някой има лични впечатления от двата модела да помогне с инфо!
    Мерси!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Интересно ми е как избираш G-Shock пред Protrek серията?
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
        Интересно ми е как избираш G-Shock пред Protrek серията?

        Ами аз съм написал, че се чудя на такъв тормоз, какъвто го очаква, дали ще издържи Райсмъна, какво да питам за Протреците!?!
        Иначе като набор от функции протрека е идеален, но ми е "слабичък", като устойчивост на всякакъв вид "извращения".
        Цялата работа е в това, че ми трябва часовник здрав като танк, който да има функцията ALTI/BARO метър.
        Относно здравината, най-вече ме интересува устойчивостта срещу мръсотия - кал (много), прах и каквото друго се сетите .
        Истината е че ми трябва Мудман с функциите на Райсман или пък Мудман с трипъл сензор, ама няма.
        Все пак приоритет в избора ми ще е именно здравината и Муд устойчивостта, така че съм склонен да направя компромис с алтиметъра.
        Просто се интересувам дали Райсман е достатъчно защитен срещу мръсотия.
        Поздрави!

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          От една седмица съм със Suunto Core Lava Red.Много си го харесвам.Преди това ползвах Casio Pro Trek PRG-40 T,много здрав часовник,недостатък-пластмасовия корпус,от към функции- уникален.

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Добре де Casio Pro Trek PRG-40 T или CASIO Protrek PRG-240-1ER , кой според вас е по-добре? Като им гледам фунциите, са еднакви ?
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Добре де Casio Pro Trek PRG-40 T или CASIO Protrek PRG-240-1ER , кой според вас е по-добре? Като им гледам фунциите, са еднакви ?
              Ами функциите са еднакви, но доколкото видях този вторият модел дето си посочил е „соларен“.
              Според мен това си е сериозна екстра.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Добре де Casio Pro Trek PRG-40 T или CASIO Protrek PRG-240-1ER , кой според вас е по-добре? Като им гледам фунциите, са еднакви ?
                Да се похваля и аз... Поръчах си вторият... Пък ще го чакам да пристигне утре
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                  Ето, с това карам от 5-6 годинки - Casio MTG-520 Neon Illuminator G-Shock



                  След 7 години носене, най-после се наложи да сменя батерията...
                  Последно редактирано от p-pleven; 18-06-12, 15:09.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    След 7 години носене, най-после се наложи да сменя батерията...
                    Мойто Касио, незнаен модел, 8-9 години кара с една батерия.... Има само функцията аларма, писукане на час, и хронометър...

                    Впечатленията от новият часовник са ......... Без думи направо... Може да е 300 лева, но си заслужават, екстри, екстри колкот щеш..... Направо много ми харесва... И като визия и като всичко...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0090.jpg
Прегледи:2
Размер:220.0 КБ
ID:5384748
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                      Мойто Касио, незнаен модел, 8-9 години кара с една батерия.... Има само функцията аларма, писукане на час, и хронометър...

                      Впечатленията от новият часовник са ......... Без думи направо... Може да е 300 лева, но си заслужават, екстри, екстри колкот щеш..... Направо много ми харесва... И като визия и като всичко...
                      [ATTACH=CONFIG]464857[/ATTACH]
                      [ATTACH=CONFIG]464858[/ATTACH]
                      Да ти е честит и със здраве да го носиш!!!
                      Надявам се много скоро и аз ще се похваля !

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                        Да ти е честит и със здраве да го носиш!!!
                        Надявам се много скоро и аз ще се похваля !
                        Мерси, колега! Ще чакаме да видим, какво ще вземеш
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          От два дена притежавам този часовник Suunto Core Alu Deep Black





                          След седмица ще пиша мои впечатления от него.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            От два дена притежавам този часовник Suunto Core Alu Deep Black





                            След седмица ще пиша мои впечатления от него.
                            Със здраве да го носиш! Отличен часовник. Сигурен съм, че впечатленията ти от него ще са отлични.
                            Аз пък след дълго чудене и търсене взех един G-Shock GW-2310.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GW-2310-1ER.gif
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5399849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gw-2310-1jf-b.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5399847
                            Не е точно това което исках, но съм супер доволен от часовника, освен това офертата беше много добра и въобще не съжалявам.
                            Като подарък ми дадоха един Baby-G BG-3000, та и жената си смени нейния .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CasioBG3000A-1D.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5399848

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Браво за избора ти..Suunto ми е любима марка...Нося вече втори модел...а ми се иска трети
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Да си ги ползвате със здраве. Няма лоши джи шоци. Всеки си има и малко минуси, за да се поддържа интереса ни да си купуваме нови .
                                Сибирски много ми е интересно какво ще кажеш за Сънтото. Много ми харесва матовото черно оформление.
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X