Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
    ...
    Пууу - направо няма да спя... Много хубава машинка! Жив и здрав да си - да и се радваш! Почвам да събирам стотинки за такъв часовник и аз... Направо ми напълни очите!
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
      Пууу - направо няма да спя... Много хубава машинка! Жив и здрав да си - да и се радваш! Почвам да събирам стотинки за такъв часовник и аз... Направо ми напълни очите!
      Мерси колега наистина страхотен часовник е и ти пожелавам в най-скоро време да се сдобиеш с него или по нов от този разбира се
      "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
      "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

      Коментар


      • От: Съвет за часовник!

        Аз съм с ето този на Sunto
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS014279010.jpg
Прегледи:1
Размер:22.5 КБ
ID:5322101

        http://www.suunto.bg/?page=stocks&category=5&id=218

        Невероятен часовник и много здрав! Прочети какво може - само дето не пере и простира

        Имам и Suunto Zoop за гмуркане - Абе Suunto не правят лоши неща!

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Преди два месеца писах, че Suunto Elementum Terra не се продава в България, но за щастие нещата бързо се промениха. Видях на живо този часовник и трябва да призная, че по-красив и качествен дигитален часовник не съм срещал досега. Ако по някакъв начин мога да си позволя да закупя T-Touch Expert или Elementum Terra, ще направя сериозен тест, за да има информация всеки бъдещ притежател какво да очаква.
          "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
          http://ftp.domainbg.com/tuono

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Здравейте. Фен съм на часовниците,но на по достъпните до към 400лв И понеже сега си харесах един от марка която не бях чувал да попитам дали знаете нещо за нея.Това е часовника http://www.youtube.com/watch?v=oA4xZp8yX3s за ежедневна употреба ще.И под ежедневна имам предвид,че не го свалям изобщо и постоянно ще го удрям насам натам,както досегашните Casio,а те се оказаха най-здравите.Даже последния път на яз.Искър си вързах Casio-то на въдицата позасилих се и айде у водата и така 3 пъти,заради бас,и го спечелих,а часовника си е ок и сега.Цената на часовника е 100лв. в магазина,ако някои има опит с марката нека сподели.
            Благодаря.

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от miro20 Преглед на мнение
              Рекох да видя на бат слай часовника... от филма "непобедимите 1" :
              [ATTACH=CONFIG]372077[/ATTACH]

              ето го :
              Panerai Special Editions PAM00332
              Retail Price 10,000.00
              [ATTACH=CONFIG]372016[/ATTACH]

              Уникален е ! цената - също
              размечтах се за момент...

              пп
              има "реплики" за по 100-на евро.. ама.. реплики...
              И аз много харесвам панераите(без Фераритата)-страхотни машини саА ето и някои от моите любимци Натиснете снимката за да я уголемите

Име:YBT405CAEMZP0YCA7M70G4CAIXX22SCAJHZDSCCA3BZ6UXCACCHE4NCAQB5L6NCA1USITFCAPMHLW2CACVHUUMCAFQ44XECA.jpg
Прегледи:1
Размер:9.3 КБ
ID:5329846Натиснете снимката за да я уголемите

Име:QTNQI4CA3DYGBHCASPZFT5CA4WPJMVCAC0T1OHCA3VP8XDCAAQG8G3CASPO7Y8CAUFSAE0CAK2BX5ECA94E82DCA7B4V7NCA.jpg
Прегледи:1
Размер:8.4 КБ
ID:5329847Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3ROJ1CAJAG6HKCAFUJ5I0CA38C08ECAV1THYGCA1CJIBPCAQWCGNECATWQGS0CAUM1SQICA2G0VPRCAXEY8V9CACDOMDQCA.jpg
Прегледи:1
Размер:10.2 КБ
ID:5329848Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glashutte-original-sport-evolution-impact-2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5329849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6NPIZJCAZGQXKSCAZ3V0NQCA6JG4LCCAL4MXJ2CAXORWKACABZNZTPCAU999MVCAJ57MTACAQ96E37CASHI4FMCAJ70W6ICA.jpg
Прегледи:1
Размер:10.3 КБ
ID:5329850
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от svetulch0 Преглед на мнение
                Здравейте. Фен съм на часовниците,но на по достъпните до към 400лв И понеже сега си харесах един от марка която не бях чувал да попитам дали знаете нещо за нея.Това е часовника http://www.youtube.com/watch?v=oA4xZp8yX3s за ежедневна употреба ще.И под ежедневна имам предвид,че не го свалям изобщо и постоянно ще го удрям насам натам,както досегашните Casio,а те се оказаха най-здравите.Даже последния път на яз.Искър си вързах Casio-то на въдицата позасилих се и айде у водата и така 3 пъти,заради бас,и го спечелих,а часовника си е ок и сега.Цената на часовника е 100лв. в магазина,ако някои има опит с марката нека сподели.
                Благодаря.
                Бих заложил на някое Casio от серята g-shock яки говеда са . Такова дране няма никаде и не трапкат изобщо. Да не говорим че батериите карат по 3 години. Вземи си пак Casio и не се занимавай с глупоси. Защо не ти харесват - нали си носил ?

                Айде поздрави и весели празницИ

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от kiss9402 Преглед на мнение
                  Бих заложил на някое Casio от серята g-shock яки говеда са . Такова дране няма никаде и не трапкат изобщо. Да не говорим че батериите карат по 3 години.
                  Всъщност единият ми "шок" кара вече седма година без да е отварян

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:519zRVYv0hL._SL500_AA300_.jpg
Прегледи:1
Размер:18.9 КБ
ID:5329855
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Всъщност единият ми "шок" кара вече седма година без да е отварян

                    [ATTACH=CONFIG]397183[/ATTACH]
                    Именно за това става дума. А не разни там световнонеизвестни марки.

                    Поздрави и весели ПразницИ

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Тъкмо си мислех, че скоро ще се оборудвам със Suunto Elementum Terra или Tissot T-Touch Expert...
                      ...и се появи Suunto Ambit. Изборът ще става все по-труден, този часовник определено засега няма аналог.
                      Най-после е решен въпросът за негативен или позитивен дисплей - настройваш както ти харесва.
                      3D компас, барометър, алтиметър, GPS (Sirf IV), датчик за ускорение, следене на пулса и възстановяването - всичко в едно.
                      "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
                      http://ftp.domainbg.com/tuono

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Аз в този съм се огледал ама пусти парици все не стигат!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.png
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5339009

                        Модела е: Suunto X-Lander Military
                        Като гледам ще си карам още с мойто Casio,( не че нещо ме предава, но часовниците са ми слабост имам поне 5 който работят)
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          и се появи Suunto Ambit
                          мн стилен часовник .
                          интересно че се разрових и не видях снимки дали показва и... колко е часа ?
                          та... за активни хора, гпс-а и другите функции ще са от полза, като му дават време 50 часа с малко гпс, или месец без гпс функции.
                          но за мен си , бих искал да видя точно такъв изчистен стилен дисплей, но без тея функции, и най вече - да показва ... час/дата

                          иначе дето пита по горе човека за бюджет 400 лв, май от касио по добро нема като баланс цена/качество/функции

                          аз дето си зех касиото , върви си пушка, сверява се ден през ден, не е проблем сигнала, лек, не се усеща на ръката,
                          сега ми е все под ръкава, но не е имал проблем с батерията /все пак вижда и слънце отвреме на време/
                          верижката е добра, само дето стъклото го праснах в една дървена каса на врата, и се получиха няколко драскотини.
                          малко се паникьосах, но след като го поизтърках, дрсакотините не се забелязват почти , само аз дето си знам

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Красиво е Суунто Амбит. А като свърши батерията какво прави? Иска нова или се зарежда?

                            Колегата Миро е много прав за Касио - и аз съм с такова и считам, че е най-практичния вариант.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              По друг повод казано, но идеално се перефразира за тука: Както отбелязват все духовити хора, най-доброто доказателство, че има интелигентен живот в далечния космос, е фактът, че не е дошъл тук. И още повече да мерят времето; както ние.
                              Но казано по-сериозно "В науката има само физика. Всичко останало е колекциониране на марки".
                              А казано още по-сериозно по темата за... часовниците: "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените."
                              Абе, сериозно и аз съм Casio. Представяте ли си, все още има хора, които смятат носенето на електронни часовници, за доста хитроумно изобретение ?!

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                ...Представяте ли си, все още има хора, които смятат носенето на електронни часовници, за доста хитроумно изобретение ?![/QUOTE]

                                Абе...опитвам се да си представя...ама за сега не ми се отдава...Явно човешката психика е нещо наистина толкова сложно,че да не ми го побира акъла...Но и при часовниците е така,както и при колите,и при много други неща - реклама и самозаблуда,последвани от самоуспокоение - защо ми е Г-класа,когато и КИА-та ми върши същата работа?!Ще давам аз пари за часовник,когато хората са измислили касио,хем 2-3 пъти по-ефтин от каишка на истински часовник...Нали..?
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X