Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Сега вече да.

    По скоро не
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      За пристигнал днеска часовник "Сейко" мога да кажа само една дума, вече бая позабравена и истъркана - КАЧЕСТВО! Този часовник ми подсеща за времена, когато нещата са били качествени и трайни! Понататък ще пиша по-подробни впечатленията, засега толкова.

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
        По скоро не
        Ами аз ги виждам.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Аз пък не
          Последно редактирано от droba; 25-03-11, 18:00.
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Ето ги от FTP:







            124 -> 164
            T4

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Това със свалянето не го чети много много.. Незнам от кой град си (няма го в профила) но и на морето във стая със западен изглед (получава сигнала от Германия и е препоръчително да му зададеш това от функциите да търси първо немския източник, писано е няколо пъти тук из темата) няма да има никакъв проблем да си се сверява на ръката ти докато спиш. През ноща прави няколко опита. Може някой ден да пропусне от някоя локация но повтарям - западна стая със добра видимост - проблеми никакви. Сега като се смени времето не очаквай да успее на същия ден. Ще се бутне напред сам чак в неделя/понеделник вече през ноща. Винаги така става при смяната на времето... Честито и със здраве да си го носиш.
              висете отпуснато

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Здравейте колеги..
                От доста време, се чудя какъв часовник, да си купя, попринцип съм привърженик, на Casio, това ми беше първият часовник..За 15 години, само 1 път, е сменяна батерията..Направо...Нямам думи..
                Та сега се чудя какъв часовник да взема, но да има и скала която да показва на колко метра надморска височина е в момента..И да не е със стрелки..Също да има означение на посоките.. Но пък и да не е скъп...?Някак ви предложения??
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Здравейте колеги..
                  От доста време, се чудя какъв часовник, да си купя, попринцип съм привърженик, на Casio, това ми беше първият часовник..За 15 години, само 1 път, е сменяна батерията..Направо...Нямам думи..
                  Та сега се чудя какъв часовник да взема, но да има и скала която да показва на колко метра надморска височина е в момента..И да не е със стрелки..Също да има означение на посоките.. Но пък и да не е скъп...?Някак ви предложения??
                  Взимаш едно ЖПС и си готов. Най-точния часовник към момента. И височина показва и те ориентира и за скоростомер става.

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Взимаш едно ЖПС и си готов. Най-точния часовник към момента. И височина показва и те ориентира и за скоростомер става.
                    Ем, майтап настрана, но като гледам цените, на тези "часовници"-->500 лева..Та това си е един GPS-чистак нов..Май нещата вървят към ГПС, но да видим..
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                      Ем, майтап настрана, но като гледам цените, на тези "часовници"-->500 лева..Та това си е един GPS-чистак нов..Май нещата вървят към ГПС, но да видим..
                      Барабар с картата.
                      п.с. аз от 10г. съм прибрал Сейкото в шкафа. Часовника от телефона напълно ме устройва.

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                        Това със свалянето не го чети много много.. Незнам от кой град си (няма го в профила) но и на морето във стая със западен изглед (получава сигнала от Германия и е препоръчително да му зададеш това от функциите да търси първо немския източник, писано е няколо пъти тук из темата) няма да има никакъв проблем да си се сверява на ръката ти докато спиш. През ноща прави няколко опита. Може някой ден да пропусне от някоя локация но повтарям - западна стая със добра видимост - проблеми никакви. Сега като се смени времето не очаквай да успее на същия ден. Ще се бутне напред сам чак в неделя/понеделник вече през ноща. Винаги така става при смяната на времето... Честито и със здраве да си го носиш.
                        Току що гледам че и проблема с навременната смяна към лятно време е отстранен и на последното "хващане" на сигнал в 4 и 14 е взел вече лятното време (преди все не успяваше в тези дни, проблема е,че в Германия тогава е "още по старото време" атомния часовник и така и не разбрах защо все имаше някакви проблеми и почти на целия следващ ден не успяваше и ръчния прием....Та нещата се развиват (преди няколко години нямаше сигнал на нащо море, сега от няколко има) което само може да радва нас ползвателите на атомно време
                        висете отпуснато

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          И аз съм твърдо за Касиото. Качеството е доказано, а производствената гама от модели - необятна. Имах много добър ProTrek, но го продадох на колега от форума /какво да се прави като те налегне нуждата от бимбеници.../. Дано да му носи същата радост, каквато ми носеше и на мен. За да остана верен на марката, сега си взех това - http://shopix.bg/Casio-STR-300B-1VER-myjki-chasovnik. Няма нищо общо с Протрека, но пак върши чудесна работа. Лек е и издържа в кофата с водата. Само, че така нареченото електро-луминисцентно осветление доста се различава от това на Протрек. Той светеше ето така:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0857.jpg
Прегледи:2
Размер:53.7 КБ
ID:5271644
                          Новото Касио свети с някакъв жълто-зелен диод, като на часовниците от пет лева, но производителят продължава да твърди, че това е електро-луминисцентно осветление, някъде го наричат и "илюминаторно". Само че между едното и другото няма нищо общо....
                          Последно редактирано от popov308; 26-04-11, 14:23.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Здравейте, имам един проблем и искам да го споделя с вас.
                            Наскоро си купих домашна метерологична станция AURIOL 4-LD3030 работеща с радио сигнал и показваща външна и вътрешна температура, две самостоятелни аларми,реално астрономическо време и с възможност за показване на други часови времена. Проблемът ми е следния: след преминаване към лятно време часовника по сигнал от кулата (така предполагам) се връща точно с 1 час назад от реалното време. Сами разбирате, че това е голямо неудобство, тъй като алармата звъни с 1 час по-късно и вече 2 пъти закъснявам за работа. Пробвах с различни настройки но ефекта е нулев. Искам да разбера как може да се отстрани този проблем и въобще може ли да се отстрани и дали не е дефект на часовника. Към кого да се обърна за помощ? Благодаря

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Колеги, дайте съвет. Ще сменям моята "ютия",. Сега съм с Casio Edifice и мисля да го сменя. бюджетът ми е до около 300 лева. Интересува ме моделите на Casio G Shock стават ли за нещо, смъсъл дали са здрави и издържат ли на удъри и прочее. Далеч съм от мисълта да го млатя с бойния чук и да оживее. Просто ми трябва здрав часовник, устойчив на вибрации и леки удъри. Защото сегашният ми се повреди точно от това, за това мисля да го заменя с G Shock, заслужават ли си, или за тази цена има и по - добри варианти?
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                Колеги, дайте съвет.
                                Отваряш кутията на Пандора с тази молба, но на добрата Пандора... Всеки ще ти хвали, хвали, хвали и с право...
                                Започни да разглеждаш от тук: http://www.casio.co.uk/... Като харесаш няколко - виж какво може да се купи от България и на каква цена...
                                Хвърли едно око и тука: http://www.g-shock.co.uk/ - предпочитаната от тебе линия...

                                Успех и после се похвали с какво се заима, че да ти завиждаме благородно!
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X