Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв професионален усилвател ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв професионален усилвател ?

    Ама те пък кривят, и стереото идва дявол знае къде
    Виждал съм как правят такова, ама не ми е оставало време да ги разпитвам. Толкова повече че не съм им трябвал слава богу, че ебати как тежат тия железа. Знам само че има чалъм, и не е нито като стая, нито като мазе, зала, или друго закрито. Козата си сака пръч.

    Коментар


    • #17
      От: Какъв професионален усилвател ?

      Главното за което ще се ползва обуруфването е музикален фон + някоя и друга реч. Както казах досега се справяхме с дупотопна техника и ставаше, тъй че всичко над 2x150w ще върши работа. Просто търсех съвет за нещо надеждно.

      - какво мислите за втора ръка?

      Поздрави!

      Коментар


      • #18
        От: Какъв професионален усилвател ?

        Става и втора ръка, но губиш гаранцията. А си е скрита картинка, защото тази техника се язди яко. Значи трябва да го вземеш изгодно, за да има смисъл. Парите които сте приготвили, в такъв случай са доста.
        То за вашите цели и български ЛАТ усивател ще свърши работа, но при условие че го вземете евтино. А и защо не 2, в бридж-режим за всяка колона. Така ако случайно едното изгори по време на работа, веднага минавате на другото в стерео режим. А са и ремонтопригодни
        Въобще, трябва да си направите едно проучване на пазара преди да се охарчите.
        За съжаление, отдавна съм извън този бизнес, озвучителския, и не съм в час с предлагането сега. Не ми се рови и чете в момента, така че само с тези най-общи съвети мога да дам.
        Колкото до стереото на откритите озвучавания, това е най-малкия им проблем. Основния проблем е трудностите с баса, и недостига на мощност, защото на практика озвучаваш безкрайноста. И започва едно дупене на уредбата и едни болезнени кривочи.

        Коментар


        • #19
          От: Какъв професионален усилвател ?

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          - цената е без особено значение, просто трябва да е читава машината
          PowerMate 600-3

          Class D стъпала, 2x1000 на 4Ohm, компактен (438.8 x 161.7 x 362.5mm) и изключително лек: 9kg.
          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
          Suzuki Grand Vitara 1.6
          LZ1ZPM

          Коментар


          • #20
            От: Какъв професионален усилвател ?

            Тава е така наречен, Пауър-миксер. Много е готино и удобно за работа, но в друг пост човека написа че лимита в цената му е до 1500лв. А до колкото разбирам си има и наличен миксер.
            Не знам. Да решава.

            Коментар


            • #21
              От: Какъв професионален усилвател ?

              Аз лично реших същия проблем за около 600 лв. В голям немски онлайн магазин наречен томан има комплекти точно за тая цел.
              За две колони с 15 инчови бас говорители и 1 инчови хорни + усилвател и 6 канален смесителен пулт в 1 платих около 660 лв. За вашия бюджет може да се вземе дори нещо по-мощно, да речем колони + бас сандъци и усилвател + пулт. Готиното е че Динакорд България доставят от същия тоя магазин, на точно тези цени които виждаш в сайта. Без транспорт и без надценка.

              Коментар


              • #22
                От: Какъв професионален усилвател ?

                И биема-а и беринджъра са си китайци, не се заблуждавайте.

                Усилватели и пултове стават, но озвучителните тела даже не са дърво, а недомислени кънтящи пластмасови кутии. Може да свернат, но много трябва да се преправят.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  От: Какъв професионален усилвател ?

                  От години ползвам професионална техника, но я ползвам само в домашни условия , звученето е плътно и чисто при тихи и нормални стойности на волумето, а на мах баса те удря като ритник в тялото. Тон-колоните са ми JBL professional и усилвател harman/kardon, няма да сбъркаш с въпросните марки и съответните модели за вашите нужди, потърсете в гугъл и ще намерите каквото трябва, успех

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какъв професионален усилвател ?

                    В ценови клас до 1500лв професионален усилвател е ElectroVoice P1201: 2x750 - 8Ohm, 2x1200 - 4 Ohm, 2x1600 - 2Ohm. Обаче е огромен (3RU), тежи ~20кг, с тороиди е вътре и е неубиваем.
                    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
                    Suzuki Grand Vitara 1.6
                    LZ1ZPM

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какъв професионален усилвател ?

                      Tия дни ще отскоча до софето и ще видим какво ще измъдря


                      Благодаря за отделеното време

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какъв професионален усилвател ?

                        Итакаа, взех една Ямаха 2x300, туко що я пробвах - съседите наскачаха, решиха че има концерт

                        Благодаря за съветите!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какъв професионален усилвател ?

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          От години ползвам професионална техника........усилвател harman/kardon....
                          От кога harman/kardon правят професионална техника
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какъв професионален усилвател ?

                            Dynacord CL 1200
                            Перфектен усилвател, включващ се в посочения бюджет...ползваме няколко такива... с 4 тонколони Dynacord D15-3 звучи прекрасно... освен това е само 2U
                            Dynacord Powermate също е добър избор, Yamaha и ElectroVoice - и те не са по-зле

                            Определено не бих ти препоръчал Behringer (без значение коя серия) - за открито не стават... за закрити помещения - донякъде

                            Успех!
                            Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                            За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какъв професионален усилвател ?

                              Ами за сега Ямахата се справя повече от отлично, днес пак ще я "тествам"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X