Обява

Свий
Няма добавени обяви.

как да разбера скрит номер

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • как да разбера скрит номер

    Здравейте! От доста време имам проблем с една жена, която не спира да ми звъни на мобилния. Първоначално незнаех изобщо за какво става въпрос. Тя твърдеше, че тревожа съпруга й, но дефакто не беше така. Един ден ме срещна на центара и започна да крещи името ми и да ми посяга. От тогава не ме оставя на мира и понеже има жълта книжка никой нищо не може да й направи. Аз не я познавам, но тя знае всичко за мен.
    Та заради нея смених сумати номера, но няма ефект. И въпроса ми е има ли начин да разбера номера й, понеже незнам нищо за нея, знам само как изглежда. Когато ми звъни на гсм-а ми изписва " Неизвестен". Моля ви от цялото си сърце, ако можете ми помогнете.

  • #2
    От: как да разбера скрит номер

    bg mama пасти и торти да яде
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • #3
      От: как да разбера скрит номер

      Извън сърцераздирателната история, която може и да е съчинена специално за случая, искаш да разбереш скрит номер, от който ти звънят. И не, няма прост начин. Ако става дума за телефонен тормоз, начинът за справяне е жалба в полицията. Все едно, номерът не ви е от особена полза, ако наистина става дума за тормоз.

      Коментар


      • #4
        От: как да разбера скрит номер

        Не вдигаш на скрити номера, it's that simple.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: как да разбера скрит номер

          Има и разни опции, в зависимост какъв ти е телефона - анти-спам програмки, които автоматично дават заето на неизвестни. И Касперски-мобайл версията също има такава опция.

          Виж съвети и тук:

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=134258

          Явно доста хора са изтрещяли напоследък
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: как да разбера скрит номер

            Първоначално публикуван от melani1 Преглед на мнение
            Здравейте! От доста време имам проблем с една жена, която не спира да ми звъни на мобилния. Първоначално незнаех изобщо за какво става въпрос. Тя твърдеше, че тревожа съпруга й, но дефакто не беше така. Един ден ме срещна на центара и започна да крещи името ми и да ми посяга. От тогава не ме оставя на мира и понеже има жълта книжка никой нищо не може да й направи. Аз не я познавам, но тя знае всичко за мен.
            Та заради нея смених сумати номера, но няма ефект. И въпроса ми е има ли начин да разбера номера й, понеже незнам нищо за нея, знам само как изглежда. Когато ми звъни на гсм-а ми изписва " Неизвестен". Моля ви от цялото си сърце, ако можете ми помогнете.
            ...ти да видиш, кога сме се регистрирали и какво сме сътворили до момента тук.
            Машата за коса май замина в доста минусови рейтингови позиции.
            Ако постоянно ти научава новият мобилен номер, на съпруга ти не му пречи жълтата и книжка, може да е тупалка визуално и физически.

            п.п.егати уродливата тема, някой можещ с парцал няма ли наблизо?

            Коментар


            • #7
              От: как да разбера скрит номер

              Има принципна разлика с машата. Машата поне съществуваше, а тук май че не съществува нито луда, нито съпруг на лудата,нито жълта книжка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X