Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за поход в Средна гора и Стара планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за поход в Средна гора и Стара планина

    Тази събота се събираме на паркинга на Рувекс между 10'30 и 11'00 часа. Това се намира в Младост 3 между магазините на Била и Аско деница. Заминаваме за гр. Пирдоп и оттам отиваме в Средна гора. След това се отиваме в Стара планина и се качваме до хижа Паскал под връх Паскал. Там преспиваме, хижаря ми е приятел. Ще ни трябват по 7 лв. на човек за спането, храната си я носиме, има си кухня където ще оставиме жените да се развихрят докато ние си пиеме ракията и си похапваме салатата. На другия ден слизаме от Стара планина и пак отиваме в Средна гора, но ще минеме по друг маршрут. Всеки, който желае е добре дошъл.
    Изисквания - машина с висока проходимост, много желание и интусиазъм!

  • #2
    То тва си е супер,ама много се застъпва с другите мероприятия,бре Ми са кво ша праим Значи требва да се клонирам поне в 3 екземпляра,та да мога да огрея навсекъде,малиииии Мише,дай,ако искаш,да направим нещо кратичко в събота,та да може в неделя да скокнем до Мусала,а???Той и Мъро може само в събота,та...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Няма проблем. Тръгваме в събота, в Пирдоп ще ни посрещне един мой приятел, аз съм му казал да мисли маршрута. И после, в събота привечер, който иска си тръгва. Пирдоп е на 1 час път от София. Обещал съм на мои приятели в събота да се съберем в хижата, а ги лъжа от 1 месец.

      Коментар


      • #4


        Вероятност да се включа - 90%
        Обаче ще си тръгна привечер, защото в неделя съм на работа
        ZJ'96 5.2

        Коментар


        • #5
          Окей, както решиш. Прочете ли ми съобщението?

          Коментар


          • #6
            Сотиииииииииииии, хайде де! Къде без теб?

            Коментар


            • #7
              ..

              Първоначално публикуван от mishko
              Окей, както решиш. Прочете ли ми съобщението?
              ДА.

              Между другото вече се обзаведох с хубави гуми, което от своя страна доведе до тест на лебедката на Голди )))))))))
              ZJ'96 5.2

              Коментар


              • #8
                Добре и аз взех лебедка, но за сега е вкъщи под леглото в спалнята. Демек сега очаквам да закъсам здраво някъде! Нали знаеш - най-здравите затъвания са когато лебедката е купена, но не е монтирана!

                Коментар


                • #9
                  ХАЙДЕ БЕ ХОРА, ВАРНЕНЦИ ИЗЛЯЗОХА ПО-СЕРИОЗНИ ОТ НАС!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от mishko
                    Сотиииииииииииии, хайде де! Къде без теб?
                    Идем,бре,споко Я глей къв дъжд се изваля днеска... М/у другото се поразходихме с Йори и CJ-я из планината над Бистрица-ЯКОООО,кал,трева и дивотии,ама беше малко инцидентно,та не съм звънкал на никой
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      Поуспокоих се! Там с колегата от Пирдоп Ви замисляме едно много хубаво маршрутче! От всичко по много - кал, камъхи, трева, баири, спускания, хубави деренца и пясък, ситем като на морето!

                      Коментар


                      • #12
                        Лошо е съвпадението с преди това организирани мероприятия.
                        Иначе нали знаеш, че винаги съм готов за приключения.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          За къде има организация? За Мусала в неделя ли?

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от mishko
                            За къде има организация? За Мусала в неделя ли?
                            Хубаво е за да имаш поглед на нещата да следиш в горния десен ъгъл . Там е написано " Вижте всички актуални мнения".
                            По- този начин не изпускаш пресните мнения.
                            По- въпроса за неделя има организиран поход-сбирка на клуб УАЗ.
                            Входа е свободен. Присъствието на диви глави като теб е задължително .
                            LZ1VMH

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X