Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми къминг в Гърция!

    Първоначално публикуван от пламен73 Преглед на мнение
    Здравеите извинявам се,че използвам темата на колегата но ми претстои пътуване до Ситониа.Интересува ме с какви
    щепсели е захранавето /евро букса от 16 или 32 ампера или обикновени като нашите шоко.Благодаря предварително.
    Като у нас си е захранването.
    ... to be continued

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми къминг в Гърция!

      Първоначално публикуван от MARINHAKER
      Здравейте приятели!
      Препоръчайте ми къмпинг в Гърция, който се намира до 200-250 км от границата на България. Приятел ми препоръча Йерисос, но там не виждам да има къмпинг!
      Ще бъдем на палатки, с две думи баня и тоалетна са необходими.
      Имам и друг въпрос, понеже в Гърция не съм ходил: Ще ходя с малкото си дете 5г (без единият родител), какви документи са необходими?
      Нотариално заверената деклация-съгласие от другия родител трябва и да си я копираш. На излизане искат и копие и ако нямаш могат да те върнат обратно преди границата да си я копираш. Или ако имат хартия и им се занимава може и да ти я копират, но не винаги имали. Това е на Кулата.
      ... to be continued

      Коментар


      • От: Къмпинги в Гърция

        Здравейте колеги
        Търся адрес или уебсаит на кемпинги в Аспровалта. Мисля, че са 3 или 4 по краибрежието. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен...
        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

        Коментар


        • От: Къмпинги в Гърция

          По спомени отпреди 5 години са преди Аспровалта , ако идваш от изток, има и отляво , и отдясно на пътя.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Къмпинги в Гърция

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            По спомени отпреди 5 години са преди Аспровалта , ако идваш от изток, има и отляво , и отдясно на пътя.
            Точно за тях иде реч. Рових из нета, ама не можах да им намеря сайтовете. А единия имаше бунгала, които ме интересуват.
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • От: Къмпинги в Гърция

              Три години подред ходя на къмпинг в Гърция, но миналата година увеличеното присъствие на българи ми развали настроението... Веднага обяснявам, вечер на плажа веселие със съответната заря, пускане на неограничен брой фенери със свещи минаващи над къмпинга, а при оная суша там, това си е направо малоумщина, за чалгата да казвам ли?, каране с висока скорост в къмпинга и др. Струва ми се, че стана много модерно да се ходи на къмпинг и простотията се премести от нашето море към гръцкото, което ме поставя пред трудната задача да открия ново място...

              Коментар


              • От: Къмпинги в Гърция

                Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                Три години подред ходя на къмпинг в Гърция, но миналата година увеличеното присъствие на българи ми развали настроението... Веднага обяснявам, вечер на плажа веселие със съответната заря, пускане на неограничен брой фенери със свещи минаващи над къмпинга, а при оная суша там, това си е направо малоумщина, за чалгата да казвам ли?, каране с висока скорост в къмпинга и др. Струва ми се, че стана много модерно да се ходи на къмпинг и простотията се премести от нашето море към гръцкото, което ме поставя пред трудната задача да открия ново място...
                ITALI!

                Коментар


                • От: Къмпинги в Гърция

                  Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                  Три години подред ходя на къмпинг в Гърция, но миналата година увеличеното присъствие на българи ми развали настроението... Веднага обяснявам, вечер на плажа веселие със съответната заря, пускане на неограничен брой фенери със свещи минаващи над къмпинга, а при оная суша там, това си е направо малоумщина, за чалгата да казвам ли?, каране с висока скорост в къмпинга и др. Струва ми се, че стана много модерно да се ходи на къмпинг и простотията се премести от нашето море към гръцкото, което ме поставя пред трудната задача да открия ново място...
                  За съжаление е точно така. Познавам не малко гърци, които къмпират по Бяло море от години и вече на много места вече не ходят, защото ходят Българи. Това е основно поради много ниска култура на лагеруване- оставяне на буклуци, безразборни пирони по дървета, щото така ни е удобно да си закачаме това онова, следи от огнища където ни скимне...

                  Аз продължавам да ходя в Гърция, но по-на юг, където за повечето е далече или скъпо и вече не опоменавам публично местата където съм бил/намерил.

                  Коментар


                  • От: Къмпинги в Гърция

                    Оставете плюенето на общо основание и кажете за кои къмпинги става дума.

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      ако това ти върши работа http://wikimapia.org/#lang=en&lat=40...search=camping

                      мисля че имаше и един който се казва Ахил на източния край на града http://www.greece.com/photos/destina...illes/12110643
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                        Три години подред ходя на къмпинг в Гърция, но миналата година увеличеното присъствие на българи ми развали настроението... Веднага обяснявам, вечер на плажа веселие със съответната заря, пускане на неограничен брой фенери със свещи минаващи над къмпинга, а при оная суша там, това си е направо малоумщина, за чалгата да казвам ли?, каране с висока скорост в къмпинга и др. Струва ми се, че стана много модерно да се ходи на къмпинг и простотията се премести от нашето море към гръцкото, което ме поставя пред трудната задача да открия ново място...
                        Звъниш на 112, описваш ситуацията на английски език и заставаш на удобна позиция за гледане на сеир, може и видео да пуснеш за да се посмеем всички! Трябва да пазим и нас и природата от дивата чалга!

                        Коментар


                        • От: Къмпинги в Гърция

                          Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                          Звъниш на 112, описваш ситуацията на английски език и заставаш на удобна позиция за гледане на сеир, може и видео да пуснеш за да се посмеем всички! Трябва да пазим и нас и природата от дивата чалга!
                          Със сигурност, ако се повтори ще звъня, ама се чудя и гърците как ни изтрайват, може би заради търговски интерес, ама и там има предел...

                          Коментар


                          • От: Къмпинги в Гърция

                            Ами вече не ни "траят". Лани по къмпингите по източна Ситония пускаха посетители само след като си оставят личните карти на рецепцията. Явно и други издънки е имало...
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • От: Къмпинги в Гърция

                              Къмпинг в Албания!?

                              Коментар


                              • От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                                Къмпинг в Албания!?
                                ТУрция?
                                Иначе това с кочините го има вече от страна на румнските "колеги", които мачкат вече яко на север...
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X