Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къмпинги в Гърция

    Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
    Понеже обмислям лятото да се метнем натам, би ли споделил някои от тези къмпинги? Благодаря!
    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    И аз бих помолил за координати, тъй като също сме решили да почиваме на такова място !
    Ето два къмпинга на Ситония, от страната, която гледа към Атон:
    http://www.portoelea.com/en
    Този мисля, че е български къмпинг

    http://www.aktioneirou.gr/en/
    На мен този ми допада най-много.

    От страната, която гледа към Касандра има много приятни заливи, някои от които изцяло заселени със Софийски каравани и кемпери.

    Не бих ходил там юли и август.

    Коментар


    • От: Къмпинги в Гърция

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      ... Не бих ходил там юли и август.
      Още нещо - Пилион е едно чудесно място, има и къмпинги има и места, където може да се разпъне на диво. По-далече е оттук, но и доста по-спокойно и с доста по-малко боклуци около местата за разпъване (за разлика от Ситония), като кенчета от загорка/ каменица, цигари, минерална вода девин и прочие.... Сещайте се.... Съчетава гора и море в много приятна комбинация, което за Гърция си е ценно.

      Коментар


      • От: Къмпинги в Гърция

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        кенчета от загорка/ каменица, цигари, минерална вода девин и прочие.... Сещайте се....
        Е сещаме се...май ще трябва да се търси нещо колкото се може по-отдалечено ..ще разгледам Пелион!
        Последно редактирано от sonda; 27-05-13, 12:33.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Къмпинги в Гърция

          Здравейте,
          прочетох цялата тема и това, което разбрах е, че в Гърция не е забранено свободното къмпингуване, но не бива да се пали огън, разрешено е само барбекю на стойка.
          Мислим в началото на Септември да отидем до Керамоти, тъй като ни е най-близо (тръгваме от Стара Загора) и предпочитаме да не сме на платен къмпинг, защото за 2ма възрастни и 4 деца цените не са никак приятни, а имаме цялото нужно оборудване да сме независими от услугите им.
          Питането ми е дали някой има впечатления от района и най-вече за подходящи места за свободен къмпинг там?
          Благодаря предварително за отговорите, ще ни бъдат много полезни, тъй като за първи път ще разпъваме палатка извън България.

          Коментар


          • От: Къмпинги в Гърция

            Първоначално публикуван от jade_alex Преглед на мнение
            Здравейте,
            прочетох цялата тема и това, което разбрах е, че в Гърция не е забранено свободното къмпингуване, но не бива да се пали огън, разрешено е само барбекю на стойка...
            Напротив. Свободното къмпиране е забранено, въпреки това го правят на места, но като се спазва благоприличие - не се пали огън, не се генерира буклук, не се унищажава природата, последните две би трябвало да са валидни и тук.

            Коментар


            • От: Къмпинги в Гърция

              Хм... а как да разберем дали сме на място, където можем да го правим?
              С доста голяма и трудноразпъваема палатка сме, а и с тези 4 деца няма да е много удобно местенето, ако дойдат да ни гонят...
              За условията съм съвсем съгласна и на драго сърце ще ги спазваме, но дали само това е достатъчна причина да ни оставят да си пребиваваме 4-5 дни извън стандартните къмпинги?

              Коментар


              • От: Къмпинги в Гърция

                Не е лошо да изберете друго място,защото на Керамоти ще имате лоши първи впечатления от Гърция.Хубаво е,стига да ги нямаше комарите!

                И Яро ви писа за огъня,но ще повторя и аз-хубаво е да не ви минава и през ум да палите,та ако ще и пещ от огнеупорни тухли да си закарате на плажа!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: Къмпинги в Гърция

                  Здравейте, моля за малко помощ.....някой може ли да ми каже няколко къмпинга на остров Керамоти.Миналата година бяхме на един къмпинг там и сега не мога да го намеря никъде в google а беше много хубаво

                  Коментар


                  • От: Къмпинги в Гърция

                    Първоначално публикуван от luba_88 Преглед на мнение
                    няколко къмпинга на остров Керамоти.
                    ??? Е къде го тоз остров???
                    Така зададен въпроса не дава яснота за кое питате: дали за град Керамоти или за остров Тасос.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      Аз ще отговоря по този начин: чичко Гугал знае всичко , но има и много къмпинги които не ги показва, примерно като този в Керамоти който е на плажа.

                      http://goo.gl/maps/kwmIH
                      Последно редактирано от drago varvar; 25-08-13, 11:50.
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Във Wikimapia поне за БГ има много маркирани обекти които Гугъл не открива, предполагам за Гърция и за други държави пак е така.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: Къмпинги в Гърция

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Във Wikimapia поне за БГ има много маркирани обекти които Гугъл не открива, предполагам за Гърция и за други държави пак е така.
                          Да наистина много от къмпинги в БГ ги няма, един от тях е в село Идилево

                          http://goo.gl/maps/NQ7Wv

                          но темата е за Гърция и там повечето са ги тагнали
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми къминг в Гърция!

                            Първоначално публикуван от MARINHAKER
                            Имам и друг въпрос, понеже в Гърция не съм ходил: Ще ходя с малкото си дете 5г (без единият родител), какви документи са необходими?
                            Нотариално заверено съгласие от другия родител. Трябва и паспорт на детето.

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми къминг в Гърция!

                              Този в Ситония си е доста ОК

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми къминг в Гърция!

                                Първоначално публикуван от trapper
                                Ние харесваме този, в Ситония (Халкидики). На 210 км от Кулата е.
                                пп. Че ще ходиш сам, не е много лошо.
                                Здравеите извинявам се,че използвам темата на колегата но ми претстои пътуване до Ситониа.Интересува ме с какви
                                щепсели е захранавето /евро букса от 16 или 32 ампера или обикновени като нашите шоко.Благодаря предварително.
                                2.8CRD-KJ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X