Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е.

    Леле как ме присети...Траялче, направили разходката с Марко??? Кво стана с твойте 20 кила за сваляне?
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #47
      До: Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е?

      До Гьоз Тепе в с.Плазовец имам един селски със стадо овце и две магарета. Мога да се включа в последния етап. Боя се да не сваля прекалено много килограми

      Коментар


      • #48
        До: Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е?

        На мен пък проблема с връщането ми напомни за един стар виц.
        Един пиян се прибирал по малките часове през гробищата,обаче наблизо ,нещеш ли, срещнал една дърта бабичка на колело и я пита:
        -Къде с тва колело толкоз рано ,ма,бабо ?!?!
        -Мьей на..към гробято...
        -Ми колелото кой ша върне....
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • #49
          До: Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е?

          Ха, ха, ха -готин виц! Ама мен ми се струва, че е проблем намирането на магаре...в нашето село например има само едно!...А и то май е свикнало само да стои за украса на двора...та незнам ще устиска ли на такъв път...

          Коментар


          • #50
            До: Една тема,закоято ще ми се смеете всички.От Ком до Емине на магаре Оф-роуд ли е?

            Първоначално публикуван от dethin Преглед на мнение
            Ха, ха, ха -готин виц! Ама мен ми се струва, че е проблем намирането на магаре...в нашето село например има само едно!...А и то май е свикнало само да стои за украса на двора...та незнам ще устиска ли на такъв път...
            В наше село има освен мен, още много други магарета
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X