Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свободно къмпингуване в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свободно къмпингуване в Гърция

    Здравейте!
    Изчетох темите за къмпинг в Гърция. Но мен по скоро ме интересуват местата за свободно къмпингуване на първия ръкав на Халкидики, от Аспровалта до Уранопулу. Искам спокойно място извън къмпинг. Моля ви , помогнете ми със съвети, информация и мнения. По принцип знам, че е забранено в Гърция свободното къмпингуване, но от прочетеното във форума разбирам, че има доста от вас, които го правят. За паленето на огъня го знам, няма да го правим. Просто ме интересува дали има подходящи такива места на първия ръкав, между Аспровалта и Уранопули.
    Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Свободно къмпингуване в Гърция

    Има доста писано по този въпрос! Виж разгледай всичко в раздела!
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: Свободно къмпингуване в Гърция

      Защо ти е да търсиш такова място , и да си създаваш проблеми . Да много хора го правят , но и има и такива които са пострадали от такова къмпингуване . Ако случайно имаш „късмет" и те проверят , е доста вероятно на по късен етап да получиш призовка за съд. За деянието освен сериозните разходи , има вероятност и за затвор .
      Наказанието което те грози е глоба до 3000 евро , и почивка в академията до шест месеца .
      Приятно диво къмпингуване .
      Последно редактирано от Пламен Атанасов; 21-06-15, 13:27.

      Коментар


      • #4
        От: Свободно къмпингуване в Гърция

        Защо точно първия ръкав?
        Като цяло Касандра се води по-оживен и по-застроен. Ако искаш спокойствие - Ситония. Там населените места са по-малки и по на рядко. Има няколко места дето доста народ ги ползва за свободно къмпингуване и предполагам властите негласно са ги оставили на спокойствие.

        Коментар


        • #5
          От: Свободно къмпингуване в Гърция

          Колегата има предвид последният - Атонският.
          Там пък е съвсем спокойно.

          И аз като Пламен, препоръчвам да забравите за дивотията.
          В селата, квартири се намират лесно и не са скъпи.

          Ако все пак решите да рискувате, не забравяйте, че сте на гости там.
          И оплакване по телефона от страна на местните, ще ти излезе солено.

          Миналата година бях на квартира няколко дни в Неа Рода и ходех на див плаж.
          Там по границата с Атон е все подходящо за диво.

          Коментар


          • #6
            От: Свободно къмпингуване в Гърция

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Колегата има предвид последният - Атонският.
            Там пък е съвсем спокойно.

            И аз като Пламен, препоръчвам да забравите за дивотията.
            В селата, квартири се намират лесно и не са скъпи.

            Ако все пак решите да рискувате, не забравяйте, че сте на гости там.
            И оплакване по телефона от страна на местните, ще ти излезе солено.

            Миналата година бях на квартира няколко дни в Неа Рода и ходех на див плаж.
            Там по границата с Атон е все подходящо за диво.
            Как вървят цените на частните квартири?
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Свободно къмпингуване в Гърция

              Август, за петък и събота само са ми взимали между 25 и 35 Евра на стая.
              Климатик, хладилник, топла вода, новичко, чисто...
              Повече от 3 къщи не съм питал. Радко им се пълни всичко.

              Преди 2-3 години в Торони,Ситония, ни дадоха жесток 4 стаен апартамент за 35 евра. Началото на Август.

              Ако е за седмица , пазарлъка става

              Коментар


              • #8
                От: Свободно къмпингуване в Гърция

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Август, за петък и събота само са ми взимали между 25 и 35 Евра на стая.
                Климатик, хладилник, топла вода, новичко, чисто...
                Повече от 3 къщи не съм питал. Радко им се пълни всичко.

                Преди 2-3 години в Торони,Ситония, ни дадоха жесток 4 стаен апартамент за 35 евра. Началото на Август.
                Ако е за седмица , пазарлъка става
                Благодаря!
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #9
                  От: Свободно къмпингуване в Гърция

                  Защо предпочитаме диво къмпингуване ли? А ми, защото искаме да си починем на спокойствие, да няма много търпана. А защо на първия ръкав, защото искаме единия ден да отидем до остров Амулияни и един ден на круиз около Атон.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Свободно къмпингуване в Гърция

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Август, за петък и събота само са ми взимали между 25 и 35 Евра на стая.
                    Климатик, хладилник, топла вода, новичко, чисто...
                    Повече от 3 къщи не съм питал. Радко им се пълни всичко.

                    Преди 2-3 години в Торони,Ситония, ни дадоха жесток 4 стаен апартамент за 35 евра. Началото на Август.

                    Ако е за седмица , пазарлъка става
                    35 евро на нощувка или за две нощувки?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Свободно къмпингуване в Гърция

                      Една нощувка.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Свободно къмпингуване в Гърция

                        Първоначално публикуван от Gella Преглед на мнение
                        Защо предпочитаме диво къмпингуване ли? А ми, защото искаме да си починем на спокойствие, да няма много търпана. А защо на първия ръкав, защото искаме единия ден да отидем до остров Амулияни и един ден на круиз около Атон.
                        От Сарти ( Ситония ) също има много разходки с корабчета включително до острова и Атон.
                        Достъпната част на Атон ( който повечето хора го имат за 3ти, а не за първи ръкав ) е 10-на км надолу, след което пускат само мъже и то само с пропуск от църквата. Също така релефът му е много стръмен и не знам до колко може да се намерят места за къмпингуване.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Свободно къмпингуване в Гърция

                          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                          От Сарти ( Ситония ) също има много разходки с корабчета включително до острова и Атон.
                          Достъпната част на Атон ( който повечето хора го имат за 3ти, а не за първи ръкав ) е 10-на км надолу, след което пускат само мъже и то само с пропуск от църквата. Също така релефът му е много стръмен и не знам до колко може да се намерят места за къмпингуване.
                          Благодаря!
                          Първо ще потърсим нещо около Аспровалта. Ако не намерим ще продължим към Ситония.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Свободно къмпингуване в Гърция

                            Аз съм спал на палтки на един плаж на Амуляни и на едно от по-малките островчета. Не е имало проблеми. Нито бяхме единствените.
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • #15
                              От: Свободно къмпингуване в Гърция

                              Аз съм спал на палтки на един плаж на Амуляни и на едно от по-малките островчета. Не е имало проблеми. Нито бяхме единствените.
                              И аз съм карал с превишена скорост и не са ме хващали!
                              Дивото къмпингуване е забранено и всеки, който иска може да го извърши на собствена отговорност.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X