Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

    Здравейте планираме, за лятото един бърз преход с мотори от Оряхово - Ranca - Трансалпина (C67) - Sugag - Хунедоара - Сибиу - Картишоара - Трансфагарашан (C7) - Curtea de arges (Куртеа де аржеш) -Pitesti - Kraiova и дома.

    https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.7322366!3e0

    Желаещи и други идеи?

  • #2
    От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

    Идеи имам,от скромен опит от преди година и нещо...
    Пътищата-ужас...Жената беше ''малко бременна" в 9тия месец...гладни жадни минахме през Румъния на връщане от Германия,смених лей,колкото за гориво.Нямаше къде да ядем или да заредим гориво срещу евро,(искат Леи,ма.ка им)а джоба пълен с евро.Вземай дебитна-кредитна карта за да нямаш проблеми!
    Лично аз,няма да стъпя в Румъния втори път!Да не се заричам де...

    Коментар


    • #3
      От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

      Нищо не му е на пьтя--особенно за мотори. Не пропускай Трансалпина колега, изживяването е удивително. Дано случиш хубаво време, там горе си е доста студено, аз минах през Септември 2014.

      Коментар


      • #4
        От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

        Със Сашо, (колегата Purple Elephant) се видяхме точно на върха на Трансфагарашана миналата година септември. Ето моя пътепис от там. http://vladi.unixsol.org/rumania_tra...nsfagarsh2014/
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

          Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
          Здравейте планираме, за лятото един бърз преход с мотори от Оряхово - Ranca - Трансалпина (C67) - Sugag - Хунедоара - Сибиу - Картишоара - Трансфагарашан (C7) - Curtea de arges (Куртеа де аржеш) -Pitesti - Kraiova и дома.

          https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.7322366!3e0

          Желаещи и други идеи?
          А в България случайно някъде да се пазари с евра? Румъния е една от любимите ми дестинации . Ходил съм с мотор вече не знам колко пъти(доста повече от колкото с кола). Всеки който говори лоши неща за тая държава е по някакъв си начин пристрастен. АЗ съм пристрастен също , ама от положителната страна. Возете се смело и да не ви пука- ей го къде е .За това , което си начертал 3 дни са НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНИ.

          Коментар


          • #6
            От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

            Три дена !?! И какво ще прави в два от тях ?

            Коментар


            • #7
              От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

              Ще се кефи, ще снима , ще гледа дворци, картинни галерии, ще опъва палатки ...хехехехе

              Коментар


              • #8
                От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

                Маршрута е планиран за три дни - "кефи, ще снима , ще гледа дворци, ...........".

                Коментар


                • #9
                  От: Трансалпина-Худеноара-Трансфагарашан и обратно

                  За кои дати?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X