Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

    здравейте

    Помагайте мислим да отидем до Халкидики и да караме 3 колела отзад на колата с такъв багажник



    Дали ще е проблем карнето с такъв багажник в Гърция с 3 колела отзад и полицаите има ли риск да ни спрат и глобят хиляди евра

  • #2
    От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

    Заради багажника не знам дали ще те глобят, но за закриване на светлините като нищо ще го отнесеш...

    Коментар


    • #3
      От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

      Според мен не,но знаели се.(носи си големия талон)
      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

      Коментар


      • #4
        От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

        Не бих рискувал. Имаш надлъжни греди на тавана, продават се по 60-100 лв багажници за отгоре (цената е за един велосипед). Така, в Гърция съм карал 5 велосипеда. Винаги могат да ти кажат, че закриваш номера.

        Коментар


        • #5
          От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

          Номера не е закрит както се вижда, но гумите са пред светлините. С 1 колело не е проблем и се вижда какво и къде свети, но с 3 вярвай ми ще е проблем за тея отзад.
          Или на тавана, или да се мислят допълнителни светлини- ако има инсталация за ремарке е въпрос на 1 час и 20лева да се монтират.

          Коментар


          • #6
            От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

            Ако колата е с немски, холандски, британски, или каквито и да е други номера на европейска държава няма да имаш никакви проблеми, но ако е от Бг. всичко
            може да очакваш от византийците, м.....та им!
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • #7
              От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
              Ако колата е с немски, холандски, британски, или каквито и да е други номера на европейска държава няма да имаш никакви проблеми, но ако е от Бг. всичко
              може да очакваш от византийците, м.....та им!
              Да бе, да! Е защо пък за 30-40 пътувания по цяла Гърция и минати няколко десетки хиляди километри там, поне един път не ме спряха тия гадни византийци? Ама не нарушавам!
              Последно редактирано от Skorpion_BG; 15-06-14, 18:48.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                Нарочно ли ти е такова заглавието?
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • #9
                  От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  Да бе, да! Е защо пък за 30-40 пътувания по цяла Гърция и минати няколко десетки хиляди километри там поне един път не ме спряха тия гадни византийци? Ама не нарушавам!
                  А, не бе, не-колко народ изпищя за глупости, а?!Или ще кажеш, че няма заяждане с нашенци-то не бяха затъмнение на задни стъкла, тегличи, големи талони!И не ти дават да се върнеш, или да се коригираш. ами сваляне на номерата и бесни глоби!За нещо подобно чувал ли си с автомобили на други държави...?Моли се да не ти се случи, и на теб-тогава ще те питам!
                  Ако пък се изказваш толкова убедено поеми ангажимент да платиш безумните и измислени глоби на нашенци, като си толкова убеден, ок?
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    А, не бе, не-колко народ изпищя за глупости, а?!Или ще кажеш, че няма заяждане с нашенци-то не бяха затъмнение на задни стъкла, тегличи, големи талони!И не ти дават да се върнеш, или да се коригираш. ами сваляне на номерата и бесни глоби!За нещо подобно чувал ли си с автомобили на други държави...?Моли се да не ти се случи, и на теб-тогава ще те питам!
                    Ако пък се изказваш толкова убедено поеми ангажимент да платиш безумните и измислени глоби на нашенци, като си толкова убеден, ок?
                    Нямам теглич, нямам затъмнени стъкла, не спирам на забранени места, не превишавам, не са ме спирали, не са ме глобявали! Няма за какво да се моля, защото там няма да те глобят ако не си нарушил. "Измислени глоби" там няма, вервай ми! А "безумните" глоби ги има из цяла Европа и се плащат като си нарушил. Ако нарушавам няма да се обадя, а ще си платя!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                      Затъмнени стъкла и тегличи... да дребни нарушения, но нарушения. Спазваш ли си правилника няма проблем и никой не те спира. А тва "колко народ изпищя" от лошите гърци са лафове на собственици на празни хотели с бетонни плажове.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                        Затъмнени стъкла и тегличи... да дребни нарушения, но нарушения. Спазваш ли си правилника няма проблем и никой не те спира. А тва "колко народ изпищя" от лошите гърци са лафове на собственици на празни хотели с бетонни плажове.
                        Точно така! От години ходя там и не съм имал какъвто и да е проблем с куките им, хем си имам теглич. Големите талони се изискват за ТОВАРНИТЕ автомобили.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                          Нямам теглич, нямам затъмнени стъкла, не спирам на забранени места, не превишавам, не са ме спирали, не са ме глобявали! Няма за какво да се моля, защото там няма да те глобят ако не си нарушил. "Измислени глоби" там няма, вервай ми! А "безумните" глоби ги има из цяла Европа и се плащат като си нарушил. Ако нарушавам няма да се обадя, а ще си платя!
                          Прав е колегата.
                          От доста години ходя по земите на византийците по няколко пъти годишно.Полицаи с радари на триноги съм виждал много пъти да дебнат. Патрули по магистралите също, но никога не са ме спирали за нищо. Бил съм с различни коли с теглич и без теглич със и без ремарке.
                          Формулата е проста карайте културно и не нарушавайте!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                            Точно така, видят ли БГ номер - глобяват, бият и е*ат..
                            Не ходете там, гадно е.

                            И без това ми писна да събирам от плажните ивици празни бутилки "ариана" и фасове "виктори"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гръция с 3 колела отзад има ли проблем с полицаите

                              Ей от такива приказки за масови проблеми с гръцките полицаи съм се отказал да пътувам с джипката, не защото ще направя нарушение, а от незнание за техните закони в действителност как стоят нещата, та си пътувам с рейсове за да ми е спокойно на главата, не ми трябват излишни стресове...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X