Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинг на Лефкада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къмпинг на Лефкада

    От 21 юни ще ходим на яхта. И понеже трябва да я вземе от Лаврио, а да я оставим на Фекада, обмислям малко усложнена логистика. Брат ми ще ни откара до Атина, след което трябва да се мотае някъде една седмица, докато ни вземе на края от Лефкада.

    Та основният ми въпрос е за къмпинг на Лефкада, на който да си опъне палатката и да се кефи на морето 5-6 дни. Приемам, разбира се, и интересни идеи по маршрута Атина - Лефкада.

    За къмпингите ме интересува цени (за палатка, Хайлукс и 1 човек). Ще е супер, ако някой е ходил и му е харесал много конкретен къмпинг.Освен това, колата вътре ли се вкарва или се оставя на отделен паркинг?

    Опитах се да се ориентирам по гръцките сайтове, но това всеки път ми се вижда мисия невъзможна...
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

  • #2
    От: Къмпинг на Лефкада

    Много ми е странно как не можеш да се ориентираш в нета - само написах в Гугъл Lefkada camping и излязоха доста... Ходил съм на къмпинг в Гърция няколко пъти и в сравнение с къмпингите по Черно море разликата е фрапираща...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Къмпинг на Лефкада

      Разледах сайтове на поне 6 къмпинга. На нито един от тях не можах да разбера колко струва да отидеш там. Само на един от тях открих цени (къмпинг Панорама), но там не ми стана ясно наприемр каква е разликата между Car и Automobile:

      6.50€
      FREE
      5.00€
      3.00€
      3.00€
      7.00€
      6.00€
      10.00€
      8.00€
      FREE
      4.00€
      11.00€

      Освен това, като си платя 3 евро за 'Car' да речем, това място за паркинг извън къмпинга ли е, или ми позволява да си паркирам колата до палатката.

      Голям фен съм на всички Гръцки места (е, на повечето, де), знам и за извънземната разлика между техните и нашите къмпинги. Това не пречи да питам ходилите там за съвет и впечатления.
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #4
        От: Къмпинг на Лефкада

        Аутомобилето, по скоро е за кемпер.
        Цените май горе долу са еднакви + - няколко евра.
        Около 5-7Е на човек, палатка 3 - 5 Е и кола около 5 Е.

        Където съм обикалял из Гръцко, цените на къмпинга и частните квартири са почти равни.

        Коментар


        • #5
          От: Къмпинг на Лефкада

          Лефкада е едно от любимите ми места в Гърция.Не си падам по къмпинги и не съм наясно какви са условията.Лично аз бих ползвал услугите на хотел или къща за гости, смятам ,че за около 20-25 евро ще намерите съвсем приемлива квартира.А ако се разровите и не сте претенциозен може да намерите/на място/ стая за 15 евро.Мой познати миналата година ходиха без резервации и споделиха ,че са спали за тази сума/иде реч за месец май края/.Нямам идея дали пазят координати но мога да проверя.Намерили са стаята с питане в някакво магазинче доколкото помня в Никити.


          п.с...........писали сме едновременно с Венци- малкия това се опитвах да кажа -цените са сходни а удобствата в квартира според мен са в пъти повече.
          Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
          GSM +359 895 236 182

          А Rhf +

          Коментар


          • #6
            От: Къмпинг на Лефкада

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Аутомобилето, по скоро е за кемпер.
            Точно така.

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Където съм обикалял из Гръцко, цените на къмпинга и частните квартири са почти равни.
            За Тасос и някой части на Халкидики, да, надолу не е точно така, или поне аз не съм намирал хубави Студиа за под 35 евро (къмпинга е около 20-25 макс.

            Коментар


            • #7
              От: Къмпинг на Лефкада

              Освен това то не е само въпрос на цена, в случая за брато ще е по-яко на къмпинг на самия плаж, отколкото на квартира.
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • #8
                От: Къмпинг на Лефкада

                Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                Освен това то не е само въпрос на цена, в случая за брато ще е по-яко на къмпинг на самия плаж, отколкото на квартира.
                На лефкада съм бил на хотел на самият плаж .......срещу скромните 35 евро на нощувка.
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар


                • #9
                  От: Къмпинг на Лефкада

                  Ами да опита на остров Аркуди (мечка). Диво къмпиране, но е в района, който те интересува, на плажа - палатката, лодката (яхтата) - в дълбок залив; близко да Лефкада, диво и красиво.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къмпинг на Лефкада

                    На Лефкада има доста къмпинги. Вариант - Василики:

                    http://www.eurocampings.co.uk/en/eur...-beach-106197/

                    Точно срещу къмпинга има супермаркет. Там работи (или поне работеше миналата година) една българка. Ние като ходихме този още беше затворен, но тя ни насочи към друг къмпинг (не го помня точно къде беше, 20-тина км по-нататък по пътя). Най-добре да се хареса нещо на място (ние така правим).

                    Василики не е далеч от най-известния плаж - Порто Катцики. Надолу по това полуостровче има още готини плажчета и кръчмички, а накрая - фар с хубава гледка.

                    На някои къмпинги се влиза с колата - други си имат отделен паркинг - аз понеже пътувам с мотор, винаги ми е бил до палатката...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къмпинг на Лефкада

                      Благодаря и на двамата! До този остров Аркуди (на много хубаво място изглежда, сигурно е страхотно там) има ли фериботи?
                      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                      Gabriel Garcia Mаrquez

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X