Обява

Свий
Няма добавени обяви.

През Сърбия с багаж?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • През Сърбия с багаж?

    Здравейте, не съм сигурен, дали този подфорум е точното място за въпроса ми, но да попитам- има вероятност да мина през Сърбия по пътя за България и ще имам малко "дребна" техника в багажника- ДВД плеъер(един или два), принтер, лаптоп и още няколко подобни, за които в момента не съм сигурен дали ще взема. Та, въпросът ми е, ако нямам касов бон/фактура за тях, дали ще ми правят проблем и какъв е най-лошият изход от евентулна подобна ситуация? Благодаря предварително.

  • #2
    От: През Сърбия с багаж?

    Ако ще носиш само нещата които си описал няма да имаш проблеми.
    Лично винаги нося LCD-та (употребявани) , лаптопи и какви ли не боклуци като се прибирам в България. Някой път на излизане от Сърбия се правят на луди и искат някой лев.
    Един път ми записваха керамична плоча за печка на последната страница на паспорта.
    Като те питат какво носиш, просто им отговаряш че са лични неща и край!
    Колкото по-пълен ти е багажника, толкова по-малък шанса да те карат да го разтоварваш
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • #3
      От: През Сърбия с багаж?

      Ами бая ще трябва да се напъна, за да го напълня Иначе другият вариант, за който се сетих е да си изпринтирам фактури от ибей и просто да заместя името на продукта и цената, те предполагам, че няма да седнт да ги превеждат. Като бих показал фактурите, само в случай, че нещо почнат да се заяждат

      Коментар


      • #4
        От: През Сърбия с багаж?

        Не се вкарвай във филми. Ако наистина не са много нещата не се притеснявай. Казваш , че са си твой и забравяш за случая.
        Сега ще скочат някой хора сигурно и ще почнат да говорят за спедиция и подобни, аз от вече 12 годишен опит говоря , че не са се заяждали с мен.
        Имайки на предвид , че излизам от Сърбия на Връшка Чука , където корупцията е нормално нещо.
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #5
          От: През Сърбия с багаж?

          Ясно А знаеш ли до колко литра ракия мога да нося с мен, че ми поръчаха на връщане да взема някой и друг литър от България?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X