Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

    Здравейте, доста съм объркана вече от всики тези оферти и предложения за Турция и за това реших да се допитам до вас, може би ще успеете да ми помогнете да си избера най-подходящото място за отдих там ?
    Интересувам се от място, което е интересно, с барове, ресторанти, хубави местенца, за посещаване и тн. Познавам Мармарис вече, който наистина препоръчвам за млади хора, но ми се би искало да отида и до другите Турски курорти.
    Чувала съм, че в Алания и Кемер е супер, но така ли е ?
    Както и Бодрум ? Но Бодрум е широко понятие....нали са няколко залива?
    Къде точно бихте ми препоръчали да отида на почивка за двама, като отново подчертавам, че не се интересувам от тихи и осамотени местенца или такива за семейства с деца ?
    Разбрахте, търсим място за купонче, с много много живот !!!

    Мерси предварително за помоща!!! Помагайте и с имена на хотели, които са ви впечатлили там !!!

  • #2
    От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

    Слънчев бряг....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

      Китен..

      Коментар


      • #4
        Кемер е малко село. С луксозни и не толкова луксозни затворени комплекси. В луксозните има всичко. Най-вече руснаци За 8 дни веднъж напуснах комплекса да видя селото. И веднъж на организирано парти на яхта. Там е за почивка. Колегите по-горе са те насочили правилно за шумотевица.
        XR4

        +359.885.88.99.29

        Коментар


        • #5
          От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

          Първоначално публикуван от Emma81 Преглед на мнение
          ...Помагайте и с имена на хотели, които са ви впечатлили там !!!
          Всичко ще си кажеш.

          Коментар


          • #6
            От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

            Благодаря, за информацията. Явно някои от отговорилите нещо не са разбрали, че се интересувам от почивка в Турция, а не в Бг. Бг си я познавам доста добре, искам нещо друго..

            Коментар


            • #7
              От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

              България си я познавам, не случайно пиша в директория чужбина, и в случая - Турция. Та ако имате мнения за там, пишете.
              Мерси ))

              Коментар


              • #8
                От: Tурция : Алания, Кемер или Бодрум за млади хора ?

                Кемер е относително малък, но аз бях на хотел покрай ралито 2008. Става и за разходки и за почивка, определено не беше много шумно. В анталия има доста за разглеждане, като забележителности и е относително близко. Из планините нямат кой знае какво да се види там, единствено рекламираха че можело да се карат ски (до 2 и нещо височина е близката верига), но май до юни или нещо такова - хубаво е да се провери.
                Относно яденето бяхме на HB и другото по магазини и кръчми, но и нямахме много време.
                Успех

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X