Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Два екипа с два джипа и един самолетен полет от Момбаса-Кения до Мумбай-Индия...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Два екипа с два джипа и един самолетен полет от Момбаса-Кения до Мумбай-Индия...

    Искам да ми кажете дали идеята ми е абсурдна и неизпълнима.Имам една мечта да се поразходя в Африка ... да направя едно хубаво сафари и отправна точка ми е Кения, в същото време ме влече и идеята за далечния изток.Гледам вчера Момбаса на картата и се чудя ... няма ли вариант за превоз с ферибот до Мумбай ... обаче не намерих инфо ... може пък да не се справям добре с гуугъл, не съм се отказал да намеря инфо по въпроса, но ако някой може да помогне ще се радвам. Таааа хрумна ми друга идея... 2 български екипа ... единия тръгва за Кения ... другия тръгва за Индия, стигат крайните си точки, и от там със самолет се разменят ... едните отиват в Момбаса ... другите в Мумбай-Индия.Следователно сещате се ... разменят си така джиповете и единия екип връща джипа на другия до Бг ... като си прави експедиция хем в Африка ...хем в Азия.Самолетните билети са около 400 евро. Хрумна ми понеже винаги връщането е проблем при тези експедиции.

  • #2
    От: Два екипа с два джипа и един самолетен полет от Момбаса-Кения до Мумбай-Индия...

    Като идея, звучи много добре. Обаче изпълнението ми се вижда доста трудна задача. Не ми се мисли каква желязна организация трябва да се създаде за да стане факт такова пътуване. Бих се включил в подобна експедиция.... следващия живот/за съжаление/. Поздрави.
    Издържах вчера, ще издържа и днес...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X