Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bayliner VR6 Bowrider

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bayliner VR6 Bowrider

    Какво мислите за тази лодка за дневни разходки около о.Тасос ?

    https://global.bayliner.com/models/b.../vr6-bowrider/

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BaylinerVR6WakeBoard-E.jpg
Прегледи:423
Размер:127.2 КБ
ID:6622987
    Има и модел с кабина, да спите с фемилито

    Алтернативни предложения ?

    Аз това бих го джиткал само на 0 бофора, ама като знам, че с дингита между островите хората се придвижват...

    За един преател питам, ако не е станало ясно. За мене не става - няма кьораво платно това нещо.
    Прикачени файлове
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

  • #2
    Като фирма са Бегай далече

    Зависи от цената,състоянието,мотора и най-вече от мерака.С кой мотор е това?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Няма конкретен мотор нито модел избрани. По-скоро въпросът ми беше тоя тип лодки (5-6 метрови моторници) подходящ ли е за дневни плавания около Тасос, където не е открит океан, но все пак си е море и доста често си духа ? Ако не, какво би било по-подходящо.

      И ако не е Bayliner, каква марка да се гледа ? Бива ли нова да се купува или по-хубаво на старо ?
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #4
        Добре, ето нещо по-конкретно. Засега човека май си харесва ей тая лодка:

        Sea Ray 205 Sport - https://www.yachtingmedia.com/used-b...vddxu4BFXpbR3Y

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SeaRay.jpg
Прегледи:308
Размер:62.1 КБ
ID:6624881

        Аз се опитах да го убедя да гледа повече за някоя рибарска лодка, като Beneteau - Antares 710, ама той иска всеки път, като ходи за една седмица до Гърция да я пуска на вода и после да я вади и не знам дали с Бенетото това ще е толкова лесно. Ама не знам дали е така...


        Какво мислите за Sea Ray-a ? А за Beneteau-то ?
        Прикачени файлове
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #5
          Сирея става,по-добра е от предната,а Бенетауто като по-ново и с повече място е по-добър от Сирея.Въпреки,че не е отворен океан и там става кофти та да не ги мисли тия Аз само в добро време ще влизам...........така де ма в какво ще излизаш е важно,че то там не пита,влизането е ясно.


          Ако имат рампа като хората,ако има як тегач и колесар какъвто трябва .......то спокойно ще си влачи Бенетауто където иска.Аз за първа лодка обаче толкова нова не бих я купил,виж един малък нов мотор за резерва бих и сложил,но нова лодка за първа е като нова кола или нов мотор след като си взел книжка.

          1 Бенетау
          2 Сирей
          3 Бейлайнър

          Разликата в цените ше има и за да знае какво купува аз поне го съветвам да отиде и да си на е е 2-3 подобни преди да скача на покупка,някоя изложение на джапанки като тия също е добра идея да посети с листаето в ръка - искам това и това,на тая това и това ми харесва,тая става за риба,оная става за пиене,третата става за таковане.........само така аз съм за Бенетауто


          Ако му е сериозен бюджета още по-лесно се дават идеи
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X