Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

    Хахахаха по-желание и 2 може да сложи- над 50 метра са 2,под 50 метра не трябва да има светлини които могат да се сбъркат с навигационни,това по международните правила,по Българските не знам как е,както казах мен на това ще ме скъсат като стой та гледай

    Е го и Основното им навигационно средство,под парцала,да не ми свети в очите вечер

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:65F91ABC-2340-4281-800E-A84B7DFCD9AA.jpg
Прегледи:1
Размер:398.9 КБ
ID:5822036
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

      Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
      Отговорът е верен, на практика две различни ситуации могат да изглеждат по един и същ начин. ...
      Тоест, винаги когато искат да те скъсат-ще те скъсат... Тази пролет на Гьокчеада един разправяше, че имало курс за 600 лв, на който понеже не обяснявали много не всеки го взимал, но имало и за 600 евро, на който водели занятията много добре и имало гаранция, че всеки /стига да не е съвсем малоумен/ ще вземе изпита, но аз знам, че изпит се взема, ако ти го дадат.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

        Евтинко това,тук е 1200 и 97% минават,нали за това си плащаш,после какво следва си е за тебе
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Тоест, винаги когато искат да те скъсат-ще те скъсат... Тази пролет на Гьокчеада един разправяше, че имало курс за 600 лв, на който понеже не обяснявали много не всеки го взимал, но имало и за 600 евро, на който водели занятията много добре и имало гаранция, че всеки /стига да не е съвсем малоумен/ ще вземе изпита, но аз знам, че изпит се взема, ако ти го дадат.
          Преди няколко години изпитът беше изненадващо подреден. 60 въпроса, на компютър, камери в стаята, малко на брой хора - 8 - 10 примерно, квестори в стаята. Ако си се подготвил, няма защо да те скъсат. Единственият въпрос, който сбърках, беше в кой документ се отразява нещо. Не бях се постарал в тая насока достатъчно

          Начинът да ти го дадат беше да ти помага квесторът.

          Аз също карах курса в Карела и бях очарован. Цената беше една, 500 лева. Преподаваха много старателно, нищо не претупаха според мен. Беше някъде към 6 седмици.

          Коментар


          • #20
            От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

            Аматьори - тук е 10 дни,минаваш на 97%,практика няма в курса и взимаш 100 тона,голям капитан разиришли,половината не могат да си намерят моторите после.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

              Баси, 100 тона е бая съд... Еле па за човек, дето не се е учил да паркира

              В Карела за ветроходното беше задължително да можеш да приставаш на платна.

              Коментар


              • #22
                От: Курс за водач на кораб до 40 бт - помагало за листовки

                Практика няма,лодка не виждаш,не правят разлика между вал и тръба........ма има лиценз.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  Полезна тема и инфо...видиш ли голям, бягаш
                  Надявам се наесен да се разходя по гръцките острови...

                  Коментар


                  • #24
                    И аз,с Нордхавн 86 и моите 100 тона капитанско взети без практически курс.

                    Бегай,пай се
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X