Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към мокрите вълци от Сан Диего

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ама така си е бе, каквото ти е писано. И за това- май моторите ми ще са 2- един кросов да се уча на него, и да си го тръшкам в пустинята, и вдин за по улицата, малко по тежък и стабилен. BMW GS650 -700 звучи като идея!

    Димо днеска приключи последни приготовления и тръгват утре. Казахме си довиждане, аз тръгнах за Мексико. И ни се завъртя есна идея. Абе, колко каране е от махалата ми до Ушуая? Или поне до Аляска?
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • 2 месеца надолу и месец нагоре .......с лодка.

      Ти откачи
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Да разбера предварително какви документи трябват за виза, че времето си върви.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение

          Димо днеска приключи последни приготовления и тръгват утре. Казахме си довиждане, аз тръгнах за Мексико. И ни се завъртя есна идея. Абе, колко каране е от махалата ми до Ушуая? Или поне до Аляска?
          NIKSD да не ви е влезнала една муха на теб и на Димо? Мухата ви диктувва да тръгнете на юг. В Панама се срещате и му пренасяш с лодката мотора покрай джунглите на Дариена. След това продължавате пак на юг кой на каквото е. На Ушуайя се сменявате. Сменявата и посоката.

          Коментар


          • Ааааа не,не се издържа вече-единия луд си купи къща с 3 гаража да си държи моторите вътре,втория луд пресече океана с брата и му пълни главата с комунизъм 3 седмици,третия луд гараж и сервиз за мотори има,четвьртия луд списък си е направил вече какво му трябва.........ше банна някой,вЕрно ви казвам,като Ясен с Ксеноновите крушки
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Ааааа не,не се издържа вече-единия луд си купи къща с 3 гаража да си държи моторите вътре,втория луд пресече океана с брата и му пълни главата с комунизъм 3 седмици,третия луд гараж и сервиз за мотори има,четвьртия луд списък си е направил вече какво му трябва.........ше банна някой,вЕрно ви казвам,като Ясен с Ксеноновите крушки
              А твойта жена изглеждаше най-ларж.. Нещо май е затегнала каишката..

              Коментар


              • За кое?
                За жената не знам ма ти ме знаеш мене,трудно се излиза на глава с такова,само ме дразнят и май оставам единствения пехотинец в бригадата ма и единствения с титаново коляно........не ми вкарвай и ти вредни мисли
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • Ти се мятай на кабрио.. очевидно ви гони кризата на средната възраст...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Ти се мятай на кабрио.. очевидно ви гони кризата на средната възраст...
                    Айде сега дьрт съм бил.........

                    https://sandiego.craigslist.org/esd/...009629019.html

                    https://sandiego.craigslist.org/csd/...000801152.html

                    Е го мойто,или това долу,искат каска за него,показах едно на жената,тя го изгледа от Секвоята,то колко гумата,погледна ме с ония поглед .......и разбрах,че пак е ЗА ма не си признава

                    https://sandiego.craigslist.org/nsd/...995695158.html
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                      Те това последното ми се види педалско, а другите са за пенсионирани дядки с шкембе до коленете и поне 150 кила
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение


                        Те това последното ми се види педалско, а другите са за пенсионирани дядки с шкембе до коленете и поне 150 кила
                        Шкембето лесно,на там сме тръгнали всичките.

                        Пускам една брада и съм аз
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          очевидно ви гони кризата на средната възраст...
                          Устами младенца глаголет истина.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                            Айде сега дьрт съм бил.........
                            Чакай сега ...
                            И двете дето си ги постнал са за хора, които не могат да пазят равновесие ...
                            Тва ако беше вярно, не знам... Сменяй си работата : )
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение

                              Чакай сега ...
                              И двете дето си ги постнал са за хора, които не могат да пазят равновесие ...
                              Тва ако беше вярно, не знам... Сменяй си работата : )
                              Нищо не сменям аз,2 тона правилото спазвам 45 години вече и одьртявам та наближавам 5 метра 3 тона правилото,е така да има,да си седя спокойно на задника,а не равновесие да пазя,стига ми толкова по лодките,а сега и на пътя.........пък и наборите горе ме бьзикат,че съм одьртявал,а те младеят

                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • Ти си знаеш... ма не мога да се сетя как ше лягаме по завоите заедно, ако яхнеш таквоз нещо : )
                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X