Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Бая лед сте натрошили - навярно сте тръгнали с бидон ракия - няма да стане зян леда я
    И вземете най-накрая да долеете антифриз на левия мотор
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Има колко и десния,температурите при всички режими нормални и еднакви,гадай за друго........електрониката пробвай.

      Леда си е натрошен там,само лопата да има да го ринеш.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Като стана въпрос за леда - малките лодки имат ли ледови клас в него район (усилен пояс и т.н.)? Въобще как стои въпроса с 'ледоустойчивостта' на 'лекото' корабоплаване? То е ясно, че сега има само 'чорба' от лед, ама то като температурата е близо до критичната - може да замръзне за часове (със сърфа съм 'замръзвал' посредата на язовира - за секунди се видя как изкристализира повърхността и направи кора)......
        А да пробвам за електрониката - долейте му все пак малко антифриз - може и да млъкне
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          Ледовия клас при тия лодки зависи от количеството изпита ракия. Както всеки знае, ракията топи леда. Пиеш половин бутилка, и ти дреме за там някакъв си лед.

          Брат ми, тоя шибан сензор не можеш ли да го вържеш на късо? Или поне да му се изпикаеш отгоре?
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            И сега... кой е каръка... ???

            #КОЙ?

            От последното деливъри на мойта сметка виси един отменен полет (Екипажа бил зациклил във Флорида).

            Баси, щяха да ми се удървят джапанките там.

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Абе аз съм горски а не морски въпреки че съм раждан във Варна, та да задам един май глупав въпрос - солената вода солен лед ли прави? Щото ако прави солен лед, с ракия няма да върви ми ще трябва текила!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Абе аз съм горски а не морски въпреки че съм раждан във Варна, та да задам един май глупав въпрос - солената вода солен лед ли прави? Щото ако прави солен лед, с ракия няма да върви ми ще трябва текила!
                Аз съм от софето, ама в осми клас ни учеха, че няма солен лед.

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  Солен лед има. Поради което разни северни народи си имат ритуали за обезсоляването му.

                  Ама зависи от късмета. Твърде често от солена вода се получава съвсем слабо солен лед.

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Какви са ритуалите на тия северни народи, и каква е целта на това обезсоляване?
                    Всъщност, защо с ритуали, а не с технология?

                    Да, истина е, че не е въпрос на късмет, а правило, че от солена вода се получава слабо солен лед.

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Целта на обезсоляването е да получиш вода за пиене. Ритуалите могат да се нарекат и технология, обикновено се свеждат до оставяне на блокове лед на слънце и обръщането им през определен интервал от време.

                      Но да си кажат тия дето са го пили с ракия.

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Това е натрошен ледник /съвсем сладък/. По брега са само ледници, парчетата плуват в океана, замръзнала дистилирана вода.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          А има ли проблеми с охлаждането на двигателя при такава 'салата' (задръстване на кингстони)?
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Няма проблеми със задръстено охлаждане- на дъното крановете са с решетки. Е, само някои де, преди седмица една малка риба ни прецака охлаждането на лоената набивка, до тука $20 000. Инженери...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Ледовия клас при тия лодки зависи от количеството изпита ракия. Както всеки знае, ракията топи леда. Пиеш половин бутилка, и ти дреме за там някакъв си лед.

                              Брат ми, тоя шибан сензор не можеш ли да го вържеш на късо? Или поне да му се изпикаеш отгоре?
                              С тоя от сервиза съм на телефона,4 кода за грешки на дясна трансмисия,да съм я вържел първо и после да съм минел през процедурата за рестартиране та ако откажела да съм вързан поне...........за пикане нищо не каза и малко и остава да и пикам на трнсмисията или на електромиката де.


                              Венцо ти си карьк,не бягай от отговорност,а отделно електрониките с у дупе,комбинацията ви е мамата си трака,да не си на електронни трансмисии ти.

                              Лед си е сладък,от ледника пада,затоплянето,Тръмп........и на финала пак студена ракия.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Луди хора. Умрях от смях.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X