Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Издигам кандидатурите на братята за шевова на ДИК-а. Единията в Бургас, другият във Варна (да се разберат помежду си)

    Wysłane z mojego K6000 przy użyciu Tapatalka

    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
      Издигам кандидатурите на братята за шевова на ДИК-а. Единията в Бургас, другият във Варна (да се разберат помежду си)

      Wysłane z mojego K6000 przy użyciu Tapatalka
      Хахаха, ти ми напомняш Коко Джамбазов- седим в нас, и пак за лодки си говорим, и той "абе, вие с тия плавания, що не вземете да се кандидатирате за наградата Златния Глобус, всяка година ще я печелите...".

      За ДИК и тяхното отношение към любителското морско/океанско плаване... нямам коментари.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Слонее ... литищиту на Виктория е дефякто до Сидни къдет ще спирате ... евентуално. Не бери грижа ще го опрайм.
        Това е супер

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          Абее Слонее ти зарад каките ли дет асистират не порзваш сайтове за биуети?? Ммм?
          Нямам представа за каките във Виктория... Нямам нищо против да придобия де... Исках да кажа че наобратно ще хващам самолет направо оттам, вместо да качвам ферибота до Сиатъл.

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Чакай да стигнем първо,че знае ли се........пък и ще му се натресем на Краси,да види хубаво ли е.

            Взел съм по 2 сандвича и малко салам,утре те грабваме от Хотела,дръж се.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Хахаха, ти ми напомняш Коко Джамбазов- седим в нас, и пак за лодки си говорим, и той "абе, вие с тия плавания, що не вземете да се кандидатирате за наградата Златния Глобус, всяка година ще я печелите...".

              За ДИК и тяхното отношение към любителското морско/океанско плаване... нямам коментари.
              Хаха - абсолютно прав си и за двете (въпреки, че за Глобуса конкуренцията ще е сериозна - ей го тази година нали се прибра д-р Куртев от околосветско на 80г - ЗАСЛУЖАВА си глобусите)
              До преди около месец приятел чака да мине 'летния' преглед за да получи разрешение за плаване... Чака се 2-3 месеца - абе много заети А човекът си иска само 'дневно' до кабелт от брега И докато го получи - лятото минА... Като получи разрешение само за 4 човека, щото имал само десеттина спасителни жилетки + още няколко детски Това на 9м лодка за лична разходка по проект за рибарска 'така' (т.е. що годе мореходна - иначе с каюта, закрит мостик, радио, морска навигация, ел котва, бордови 'неелектронен' дизел и т.н. та дори и вътрешна тоалетна )... А съседното 5м скутерче тип 'кабрио' получи разрешение за 13 човека, щото като го проверявали имало хвърлени в него повечко ризи (или стотинки под масата - не знам - то катерчето не може да събере толкова) Да, никой не ги чака лелките да се наканят до Август да те проверят за да ти разрешат лятната навигация, ама от друга страна ако те проверят междувременно докато си в морето - пак си в издънка, защото си излязал да плаваш без да си сертифициран Луда работа...
              И сега в марината във Варна вече можеш да видиш как хората се преориентират към чужди флагове - има вече доста холандски. Хората им писва от ГЛУПАВАТА бюрокращина...
              И от това да те проверява човек (в случая две лелки), които морето са го виждали само от към плажа....

              Тъй-че плавайте си там и ХИЧ не си помисляйте за тукашна 'навигация'
              Пък ще сме доволни да четем екшъна в темата
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Значи нищо ме се е променило...
                Преди години взехме една лодка от Калифорния, и на ход си я закарахме до Палма Де Майорка. Собственика няма какво да прави, и се запъна да сме ходили до България с коритото, да разгледал. Твърдо отказах да подминавам Истамбул. Голям спор, ма защо, ма как... На него му е лесно, 3 паспорта има, луда лимка /направил си е парите като наемник в Африка.../, пари има... Много се учуди като му заявих, че аз слизам, ако се засили към Черно море. После като му обясних, съвсем се амбицира хахахаха. Аз зор за такива емоции нямам.

                За да съм легален в морето ми трябват:
                -Спасителни ризи за хората на борда
                -Спасителен кръг
                -Рог за мъгла
                -Навигационни светлини
                -Ракети 3 броя
                -Регистрация на лодката

                И район на плаване- неограничен! Да не е пълнила баба му океана с кофата, че да ми казва къде да си карам лодката! Ама ще се оправим де, някой ден...
                пъ съ- аз в България влизам с чужд паспорт, сметни колко ми е интересно мнението по някои въпроси...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  Изменници,ще ви банна и теб и Венци.......пък ти го внимавай,че такъв карьк няма.

                  Тук при мен мечките по гьз слизат от баира,малко ледници,малко дъжд,утре прибирам Слончо и се почва и нашето.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Изменници,ще ви банна и теб и Венци.......пък ти го внимавай,че такъв карьк няма.

                    Тук при мен мечките по гьз слизат от баира,малко ледници,малко дъжд,утре прибирам Слончо и се почва и нашето.
                    Бе ти явно си го наплашил Венци, преди малко, за 3 дни возене, награби 12 ролки тоалетна хартия! Явно знае нещо, дето аз не го знам!
                    Фннимателската с мечките, да не им се забие някой трън отзад, и да си го изкарат на вас. Заключвайте се като сте на котва...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      ....За да съм легален в морето ми трябват:
                      ....
                      Тук списъкът май бе над 27 позиции... Фенерчета, ръчни помпи, димни сигнали, фалшвеери, прахови и СО2 пожарогасители, котва с 50м въже (това, че има щатна котва с ел брашпил не важи), плаваща котва, термоодеала (за къв чеп, при условие, че лодката се кара само в жежко лято).. Ризите - според броя на пасажерите + 50% - детски ризи..
                      И нямаш ли телескопична канджа - ще видиш сертификата през крив макарон
                      Ееех, много са ви запуснали вас
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Половината неща ги нямам пък съм в Аляска на 2000 километра плаване баси,явно не ставам за Български капитан,много лабаво я караме
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          Ти мани ги ракетите.. ядене да вземеш на момчетата.
                          Другите може да не са на диета

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Мчи така де - тоалетната хартия няма да отива зян
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Нещо някой ураган ли ви създава ядове,че няма новини от вас ?

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                А не,Ок сме си,само малко проблеми с електрониката - изключва трансмисии заради мммммм Ба ли го,грешка в сензора за нивото на антифриза на ляв мотор ти сваля трансмисиите на неутрална.........живи сме ма много интернет нямаше.




                                Сашо / лилавия Слон / бере лед за ракията,като не върви лодката поне ракията да е студена.
                                Последно редактирано от Венци- малкия; 13-09-17, 17:11.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X