Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    следва...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200_s.gif
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5765688

    Коментар


    • #77
      От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Чакай малко, че е зает. Снощи, докато се топеше в джакузито, само ме попита "и ти ли така караш бе?" Явно брат ми пак е бързал за някъде...
      Преди 2 часа тръгнаха от Лос Анджелис за Сан Франциско с нова моторна лодка. Ще събира още впечатления, снимки и истории. Няма наваксване.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #78
        От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Слоне виж си телефона,че 3 съобщения пращам и ньцки.

        летим на 9ти за Анкоридж,там кацаме в 2:30 с Аляска,мислим да тръгнем на 10ти вечерта ако е добро времето,пиши идваш ли да знам дали да носим карти или не,4ма се събираме.

        Не носи пълнители,Канадците сменили закона,3 месеца ми искат за регистрация на пукало / ненормалници / та наблягаме на спрея,ракетни пищови и ножове,индианци един вид,да не им нараним някоя нападаща мечка в гората
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          Мерси, търся билет

          Коментар


          • #80
            От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Мерси, търся билет
            Писах и на Вайбер, ако до мен не стигат СМС-и

            Коментар


            • #81
              От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Търси един с брада и черна къса коса,сив туристически панталон и черни Адидаски,мога да си подсвирквам Седнала е Радка на мойта.......направо звъни като кацнеш,там сме с бирите.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #82
                От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Бирата я сервираха така.. вътре изстискан лайм,
                Точно да те питам, къв е този лайм ? Втори месец ( някъде в Африка) колега от Орландо все си поръчва бира с лайм, а аз като проЗ дюлгерин искам да е само студена ?
                Туй като негасена вар ми звучи ? Или зелени лимончета ?
                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                В. Иванов

                Коментар


                • #83
                  От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  Зелен малък лимон
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #84
                    От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Зелен малък лимон
                    Просветли ме ! Подозирах го аз. В прочем от Кайро ти се пречкам в темата. Тук само такива лимоните се продават и ми продадоха половин килограм като минимум, сега ги ползвам вместо оцет в шопската салата, супер е. Наздраве от тук с Текила .
                    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                    В. Иванов

                    Коментар


                    • #85
                      От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Намери Папая,нарежи я като диня и изстискай лаймчета вътре,добър десерт еле ако е студена.

                      Кайро,тая мръсна жега....ние сме за Аляска след малко дни.


                      Поздрави и дай снимки
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                        Или зелени лимончета ?
                        Ако питаш мене, лайма си е баш такова, само че с друго име за повече пари.

                        Видях ги узрели в Коста Рика, оранжеви. Тогава май вече не са за ядене, ъъъ стискане... Канарчетата си ги кълвяха

                        Коментар


                        • #87
                          От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                          Просветли ме ! Подозирах го аз. В прочем от Кайро ти се пречкам в темата. Тук само такива лимоните се продават и ми продадоха половин килограм като минимум, сега ги ползвам вместо оцет в шопската салата, супер е. Наздраве от тук с Текила .
                          Ааа, то лайма си е блага работа, става да си го ръгнеш в бирата, да си го изстискаш в салатата, че даже и за миене на прозорци става!
                          Наздраве!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #88
                            От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Лайма не е лимон и май даже не се кръстосва с лимон. А за да е набутвацията пълна носи около 1/10 от витамина Ц на лимона.

                            Преди години във Флота са го установили по трудния начин. Т.е. със скорбут.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Хаха, българка ми помогна с резервацията на самолета!! Това ще да е на добро !!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Plants known as "lime"
                                The difficulty in identifying exactly which species of fruit are called lime in different parts of the English-speaking world (and the same problem applies to homonyms in other European languages) is increased by the botanical complexity of the citrus genus itself, to which the majority of limes belong. Species of this genus hybridise readily, and it is only recently that genetic studies have started to throw light on the structure of the genus. The majority of cultivated species are in reality hybrids, produced from the citron (Citrus medica), the mandarin orange (Citrus reticulata) and the pomelo (Citrus grandis).


                                ///


                                To prevent scurvy during the 19th century, British sailors were issued a daily allowance of citrus, such as lemon, and later switched to lime.[9] The use of citrus was initially a closely guarded military secret, as scurvy was a common scourge of various national navies, and the ability to remain at sea for lengthy periods without contracting the disorder was a huge benefit for the military. The British sailor thus acquired the nickname, "Limey" because of their usage of limes.[10]
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X