Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3395.jpg
Прегледи:1
Размер:59.9 КБ
ID:5765064

    Венци е голям късметлия! Според тая прогноза след 140 часа ще е интересно в Ла Паз, а те за там са се засилили. Вече са на 400 мили южно от Сан Диего, единствените марини са около прогнозираната позиция на окото. Зорлем "ела Вълчо, изяж ме! Според математиката, имат време да се приберат преди данданията. А да видим дали ще си намокрят чорапите!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #47
      От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

      Ебаси филма

      Коментар


      • #48
        От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

        ми той Малкия искаше незабравима ваканция









        пу-пу, дано всичко е наред и се размине само с чорапите!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #49
          От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          ми той Малкия искаше незабравима ваканция











          пу-пу, дано всичко е наред и се размине само с чорапите!
          Така е,ама що не пита и Асен дали иска същото!?? Ама нищо,като са двамата ще е по-весело!

          От мен-КЪСМЕТ!! Ще ви е нужен!! Но аз съм ...някакси спокоен!! Тия двамата няма да се затрият!!

          Чакам продължението с нетърпение!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #50
            От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Ебаси филма

            Ти не чети,идва и твоя ред - тая я оправиха и тръгнахме,нямаше как да де мотаме ако искахме да бием хьрикейна.Има една или 2 на студенко горе,там е весело.......то не,че тук не е де,пищи аларма на ляв мотор при скорост пък на нас такава ни трябва ако не искате раздела Океанското плаване да остане сираче без модове.......чакам го да се окоти,или аз или Волвото,Венцо сън не го хваща нещо.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              Ето и обещаните снимки , които Асен днес ми изпрати. [ATTACH=CONFIG]927915[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]927916[/ATTACH]
              Понеже ходих да я довършвам тая лодка, "ремонтирана била", да ти пратя клипче как шурти вода /изгорихме помпите от помпане/, да го качиш тука?
              Баси лодката, такова цудо... Ама я закарахме де.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #52
                От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                Асен ми има номера , така че пращайте , ще го сложа това видео Може би обаче ще трябва на вайбъра , защото като текст месидж не знам дали ще може да дойде видео .
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #53
                  От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                  Забавлявате се там, ще ви идвам на гости на 26 октомври. Букнали сме мотори за 20 дена като плана е LA Сан диего Вегас и околия на кратко. Който иска да ми види грозната мутра на живо ще се радвам. Търся и наш човек в голямата ябълка че и там ислим да останем 3 дена.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                    Обаждаш се и Венци / жив е още,смуче бири на басеина / пали барбекюто,рибата от мен.

                    Имам страшен моторджия тук ако ви трябва нещо по моторите,сервиз и магазин.......па ако съвсем клекнат ви намирам един Мерцедес да живнете в тая мръсна жега.

                    Само да не целнете да сме на брега,че това е трика при нас.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                      Чакаме урагана...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Ти не чети,идва и твоя ред - тая я оправиха и тръгнахме,нямаше как да де мотаме ако искахме да бием хьрикейна.Има една или 2 на студенко горе,там е весело.......то не,че тук не е де,пищи аларма на ляв мотор при скорост пък на нас такава ни трябва ако не искате раздела Океанското плаване да остане сираче без модове.......чакам го да се окоти,или аз или Волвото,Венцо сън не го хваща нещо.
                        Влязох да видя живи ли сте, кво става... То счупена лодка, то ураган...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                          Е значи сме живи........не почвай и ти като млада моряшка булка,ние лесно не мрем 5 петилетки вече.

                          Стягай се за Аляска,гласим я,носи 30 зарядни пълнители за Калашник,другото от мен
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #58
                            От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                            Стягай се за Аляска,гласим я,носи 30 зарядни пълнители за Калашник,другото от мен
                            https://www.opticspros.com/products/...UaAtsPEALw_wcB

                            Патрони да търся ли?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                              Имам 6-7 хиляди,недей,ще стигнат.


                              Венцо е карьк ти казвам,не ни пускат да си ходим заради някакви скапани документи,седим тук в средата на бурята,пием каберне и ма'аме тънки мезета.........ма го дебна вече,магията трябва да се развали някак си.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Калифорния 2010 и 2012 ++ в много снимки

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Имам 6-7 хиляди,недей,ще стигнат.


                                Венцо е карьк ти казвам,не ни пускат да си ходим заради някакви скапани документи,седим тук в средата на бурята,пием каберне и ма'аме тънки мезета.........ма го дебна вече,магията трябва да се развали някак си.
                                Ще му излезе късмета на Венцо, то е ясно
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X