Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Отсявам снимки и после качвам--много романтика и торба с бисери

    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Сашоооо .. нали знаеш как се нарича човек, който се осира двойно ... Би-Сер. Дай са бисерите! и снимките!!: )

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Ебаси разговорите съм пропуснал докато сме си играли, много забавно...

        Венцо мерси за снимките, скоро и моите идват, макар че от мързел само дет не боли...

        Краси, беше чест за мен най- после да се запознаем. Страхотна вечер. Дано не е за последен път.

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          пияници
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Вижда ли се?

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Вижда се,ама качвай и другите
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                Ебаси разговорите съм пропуснал докато сме си играли, много забавно...

                Венцо мерси за снимките, скоро и моите идват, макар че от мързел само дет не боли...

                Краси, беше чест за мен най- после да се запознаем. Страхотна вечер. Дано не е за последен път.
                Слонее, на мен също така. Забавен екип и добре сте си прекарали. А и ще трябва да се ходи на лов за сьомга и халибът... то се е видяло. За раците .. е това ще е отделна тема

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                  Вижда се,ама качвай и другите
                  Мерси--викам да пробвам в началото, вместо да мисля че слагам снимки, а там нищо...

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    На полусъеднител сме.А не си пратил снимки,а сме дошли на живо да видим как е!
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                      Слонее, на мен също така. Забавен екип и добре сте си прекарали. А и ще трябва да се ходи на лов за сьомга и халибът... то се е видяло. За раците .. е това ще е отделна тема

                      Тив бяха малки рачета,аз какви раци съм ловил едно време ехееееее
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Над Сиатъл




                        Двора пред мотелчето, докато чакам Асен да ме грабне с колата оттам. Беше на миля и половина от летището и много удобно, защото чакахме и Дончо да пристигне малко по-късно:



                        Спряхме за провизии, масло, филтри и други някои неща, ударихме по едно кафе и срещнахме Дончо на летището. После и Крис, собственика на лодката дойде след няма и 10-15 минути да ни вземе.

                        На път за Уитиер--оттук съм минавал с Кавазакито през 2011:



                        Уцелихме и момента да минем през тунела без да чакаме, щото след няколко минути отваряха лентата в другата посока. После май се чака 45 мин



                        Ето и лодката





                        Асен дава инструктаж как се надяват спасителните ританки ако я загазим:










                        След това пробва и провери едно друго трето и айде дим да ни няма, ебаси бързака... На излизане от залива в Уитиер:

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          Дончо, Асен



                          Вече в открит океан, романтика!!








                          Работим, кво...



                          Още романтика





                          Наближавамен Icy Bay--искахме да видим глетчера и да си вземем парче лед на 10 хилядолетия за ракията





                          Има ли лед, няма ли...



                          Гледай ги романтиците




                          Е каква ще я бъде ако не се набутаме където не трябва??





                          Тук и за ходене става :



                          Ей това е за ракията!!









                          Айде навън, и пак мръсна газ по океана:

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Залез над океана

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Супер!
                              Искам още, и още, и .....
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Стигнахме посред нощ в Якутат, пуснахме котва в залива и спахме до сутринта. После Асен откара лодката до дока, за да заредим.



                                Разходихме се и до магазинчето, където награбихме въже, месина, оловни тежести и месина с надеждата да си начешем крастата за риболов. Взехме и няколко глави от сьомга за стръв. После мръсна газ към открито море, а там си беше пълно с рибарски лодки.



                                Още Якутат:



                                Вързахме ченгела, пуснахме стръв до дъното, и след няма минута Асен закачи.... акула!!

                                После и аз се пробвах. Ама вадихме само акула след акула... На Асен му омръзна. Като че ли вадихме една и съща акула, която след като я изритаме от лодката тича направо към стръвта пак. Кръстихме я Пешо. Даже веднъж издърпах Пешо, а той захапал главата, без да е на куката, и държи здраво... Асен се разхили и каза "Ебаси тъпото животно..."

                                А през същото време около нас всичко дърпа сьомги.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X