Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

    Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
    Той какъвто и да е, но тези франсета доста по-високо са вдигнали летвата. https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=sPw2VV_2ZVU
    Това дето се вижда на 2:26 въобще възможно ли е като преход по вода?
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

      Да,по вятъра

      Да дръпне в обратната посока и пак си говори,то половината от тия преходи ги правят и на греба УЖ ма течението и вятъра ги бута.

      Това може да дава едни 2-3 възла на слойна вода и колко да влиза в марините ма да драска срещу време ТЦ,все едно да карам кола по нанадолнището само в слънчево време.

      Като са толкова сили защо спират въобще,реклама на кое,на кайта който ще ги дърпа ли?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

        Абе как защо спират, ти само с кукички не става, трябва и стръв. Сума и народ ще им се върже на “соларната” лодка. Ама това че не може от Сидней до Брисбейн или от Ню Йорк до Маями да стигне /вижте карта на морските течения/, това няма кой да им го каже.
        Нищо де, ние дето мрънкаме за прости платна или дърти елементарни дизели, ще го играем “назадничави”. Ама само да ми викне някой такъв “мейдей” на радиото, ще му го изкарам през носа!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

          А с по-голям кайт ще стане,що почакат за време и ще стане ма пак на платна.

          Рано или късно някой ще издраска със солари и вятърни генератори ма а да видим кога ще е
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

            нова медийна изява ...https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6996417

            Коментар


            • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

              А аз съм Дядо ви Коледа,че за Снежанка са ми космати циците
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                Бати майстора на късият разказ.Че сам си вярва,че и другите кара да му вярват.Ей на и бат Винету му е дал едни 10К евраци.Ники,Асене-вижте кво прай човека-70/80 възла ветер и той плава ли плава,даже подводница на 2 пъти става ,а вие Хавай туй унуй .А да видим сега като тръгне за Канарите кога ще влезе в първото му попаднало пристанище-че с тази лифолизирана храна запек ще го хване човечеца,коремчето ще го заболи.

                Коментар


                • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                  Майстор е тоя .. докато уж оправя лодката и се готви.. набарал още нови спонсори от Испания... Уникален идиот.
                  Шапка му свалям на умението да лови балъци!

                  Коментар


                  • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                    "Отново пресичам всички паралели, просто вместо да мина от лявата страна на Азорите, ще мина от дясно. Така си увеличавам растоянието и става същото" обясни приключенецът.

                    Само това негово изречение като прочетох и ми е ясно каква морска култура има.

                    Недопустимо е в морето за определяне на маршрут да се използва думи като "отляво", "отдясно", "нагоре", "надолу" и т.н

                    Коментар


                    • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                      Той вече би рекорд на Гинес за най-скъпата 5 метрова лодка.

                      Изпратено от моят T5 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                        Аз па тръгвам за Еверест гол,че тук е лято.Ще мина през бакалията на ъгъла,че е все тая,ще пресека всичките тротоари и най-много да се пребера пак в нас с шише двойно препечена Чилийска ракия,от сега тренирам с леда и мезетата- някой да иска да ме спонсорира?Обещавам да я смуча с не повече от 4 чашки на час докато ми се завърти квартала......

                        Венцо тая тема верно ще я преместя в Хумора и сатирата, няма нищо общо с тоя раздел или ако има то и моята разходка до бакалията е за раздела Експедиции,че и чуждестранни даже.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                          Мен ми е интересно каква е тази 6 метровка дето струва 150 000 еврака?Тя да не е от титан?Турчелята правят една много читава 27 футовка-AURA27 която в базов вариянт струва 13 000 евро,с двигател Янмар или Волво Пента,и някоя друга благинка-20 000 еврака.Асен да каже,ама по това дето го гледам да се продава по света за 150К в Швеция можеш да купиш прилична 40-45 футовка.А пък ако си айляк и кефът ти е на 1-во място,то в Южна Африка за тези пари можеш да си вземеш 10-15 годишен Лагун 380 или Леопард.А да и тази "електроника" дето му я отвяла бурята-той с тиксо ли я закрепвал?

                          Коментар


                          • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                            Караш ме да коментирам блеанията на тоя?

                            Дрьж се сериозно,на Еверест съм,на Еверест.......

                            За 150 еврака 50 Бенетау и това го влачиш за динги.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                              Само кусур му намирате на човека. Може би завиждате, че е намерил толкова балъци да го спонсорират. И да хвана толкова балъци, и аз такива простотии ще говоря. Ама на, не мога!

                              Ей, тоя голям образ! Ама и много залупен народ има!
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                                НЕма ‘а обиждаш Боко,само 10ка ми е дал ако му е дал
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X