Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка в Гърция, но каква ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    40 е малко скопено,търси от старичките 411 или 393
    В какъв смисъл е скопено?Иска ми се да е по-широчко.

    Коментар


    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Идеално

      милион и половина и те уреждаме ВЕДНАГА
      Хмм...малко ми се разминава с бюджета , ще се въздържа

      Коментар


      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

        Първоначално публикуван от karlito Преглед на мнение
        В какъв смисъл е скопено?Иска ми се да е по-широчко.
        То и онова не е тясно, но някак си по-правилно направено-карали сме и трите модела на над 45 възла вятър и 40 ми се вижда нежничко като го изджасьм у вълната.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

          http://www.eyb-boats.com/sailing-yac...-4/639004.html Тези Цикладите са най-широки . Имате ли наблюдения върху тях ?

          Коментар


          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

            Този Картър го докарва но 35 години не е ли твърде вехт. А и с 2.55 драфт тряаа само на котва да стоя , па жената ич не ги обича тея работи

            Коментар


            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

              Тоя Циклад е някакъв модел за под наем,правят такива серии само за чартъри - по-големи танкове,2 помпи са вода,повече гориво,допълнителна тоалетна.........проста лодка за бой,става.

              Картьра е отправна точка,Мерцедес 124 примерно,под него не бягай.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                Бе гледам , гледам най-харните лодки с най-добри цени се в Палермо ....и чат пат Катания....Понеже по коледа бяхме в Малта за седмица , от там с ферито за час си в Сицилия, все ме сърбеше да скокна за ден да поразгледам.
                Говорих с един приятел малтиец той има приятел , който вкарва лодки от Сицилия. Казал му добре да се оглежда че били супер измамници , маскирали разни пробити корита , та си трябвало 2-3 дни и това ме отказа. Някой нещо по въпроса?

                Коментар


                • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                  Аз съм пас,че това ми е част от работата.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                    Първоначално публикуван от karlito Преглед на мнение
                    ... Някой нещо по въпроса?
                    Не разбирам от лодки, но хотелите в района на Катания (Таормина) обслужването е Балкантурист в златните години... Смятай. самата Катания извън пристанището е траш и угар.
                    Демек Катания и района са като тук, само малко по-мързеливи. Вчепетления на хъмхъм аз-търговец? )) Ако пазаруваш нещо от там - подхождай все едно купуваш от тукашен джамбазин - окото, ръката, сервизната история ако е възможно и теде. Все едно купуваш каруца от циганин.
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                      Добре де ами тези шалоу драфт к'ъф им е проблема?

                      Коментар


                      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        Не разбирам от лодки, но хотелите в района (Таормина) и обслужването е Балкантурист в златните години... Смятай.
                        Демек Катания и района са като тук, само малко по-мързеливи. Вчепетления на хъмхъм аз-търговец? )) Ако пазаруваш нещо от там - подхождай все едно купуваш от тукашен джамбазин - окото, ръката, сервизната история ако е възможно и теде. Все едно купуваш каруца от циганин.
                        Ъхъ знам ...ама пък е красота

                        Коментар


                        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                          Първоначално публикуван от karlito Преглед на мнение
                          Добре де ами тези шалоу драфт к'ъф им е проблема?
                          Никакьв,по-дебел кил и много от тях с торпедо,мислени да газят 5 фита та да не подсмърчаш около Флорида.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Никакьв,по-дебел кил и много от тях с торпедо,мислени да газят 5 фита та да не подсмърчаш около Флорида.
                            Ааа ами скороста не страда ли от по дебелия....мноо питам ама ш'черпя някой ден

                            Коментар


                            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                              На трудно време е по-добре повече газене. Ама ти това много трудно ще го усетиш. За разходки като твоите няма значение какво ще вземеш от към дълъг или къс кил. И скоростта ще ти е различна с една десета от километъра, и това няма да го усетиш.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                На трудно време е по-добре повече газене. Ама ти това много трудно ще го усетиш. За разходки като твоите няма значение какво ще вземеш от към дълъг или къс кил. И скоростта ще ти е различна с една десета от километъра, и това няма да го усетиш.
                                Мерси и моята логика е такава. Други които правят впечатление с по-ниска цена са Poncin. При тях какво е киното , пипали ли сте такова животно?
                                Последно редактирано от karlito; 30-12-16, 23:00.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X