Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лодки разни

    На 50 възела, какво предпочитате с 50 фута ветроходна или с 50 фута моторна???

    Коментар


    • От: Лодки разни

      Зависи ма като цяло кила си е кил пък и факта,че не разчитам само на мотори ми имам и платна е голям плюс.Дебни днес или утре -тръгвам с Викинг 70 фута с 2 Мана по 1000 и малко коня и почти 5 тона нафта,върви с 35 възла ако ми трябва,НО не мога да стоя вечно в океана и да чакам да отворят входа на пристанището,в дадени моменти може да нямам и нафта да се върна до друго ако не изчисля времето,а това в ветроходна го няма,аз съм за гъби и газ обратно ако се наложи.Нямам сухи дрехи обаче,30 кила мокро си донесох,жената е в паника как да исуши някои от тях до 3 часа,с моторната ни каска ми трябва ни скиорски очила,климатика на 6 и гледаш да не надраскаш кожата на креслото с ножа си.С една дума - подготвена яка ветроходна па нека духа.Мамата ти се ебава обаче,след едно определено време почваш да си мечтаеш за климатици.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Лодки разни

        Здравейте,
        понеже съм нов и не се сещам къде да попитам за повече информация относно крушенеца прекарал 66дни.
        Та според нашите медий(поне според някой де) той бил открит върху преобърнатата ветроходна яхта.
        Мене не ми се вярва !
        Ако някой сподели повече по случая ще бъда

        Коментар


        • От: Лодки разни

          Братлета, ако тази лодка Ви изпадне, свиркайте. Събирам половината форум и идваме да помагаме

          Коментар


          • От: Лодки разни

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5652961

            Viking Princess 70,

            Тоя преобърнатия много лъже,акъл няма лодка да кара та и за това не ми стига да лъже кое и как е било.Хатерас,зимата,3 месеца.........идея си няма какво говори
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Лодки разни

              Лодката на тоя момък не била обърната ами с крен. даже е ивал някакво подобие на плАтно пригодено. Твърди че си бил потрошил и рамото .. и бил ловил риба -... с гащите си. Бе странна работа - ма да не ти се случва, че после квото и да разправяш (АКО стигнеш дотам) ще е трудно за вярване.
              Те преди време и мексиканеца дет прекарал сумати месеци в морето - и за него говореха че бил изглеждал подозрително дибЬел ... (с него е имало още един човек, който бил умрял ).

              Коментар


              • От: Лодки разни

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5653165
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Лодки разни

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Това имах предвид - контрола на крадени яхти...

                  Като гледам каква навалица е от яхти всякакви, марки и модели какви ли не никак не вдявам, като как може да се издири откраднато корито? Пък, и ако се пребоядиса, нещо се попромени...имат ли, като на колите набит някъде сериен номер?
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • От: Лодки разни

                    На планка хваната с винтове някъде и то ако е хваната,може в някой гардероб да е навряна да не им пречи.Обикновенно ние ги лепим,че ни се мотат из лодката.

                    Да де ама то и акъл се иска,само с номер не става.Това в все едно КАТаджията да не разпознава Мерцедес от БМВ,ти му показвай каквото искаш,той като не прави разлика ега ме хване.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Лодки разни

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      На планка хваната с винтове някъде и то ако е хваната,може в някой гардероб да е навряна да не им пречи.Обикновенно ние ги лепим,че ни се мотат из лодката.

                      Да де ама то и акъл се иска,само с номер не става.Това в все едно КАТаджията да не разпознава Мерцедес от БМВ,ти му показвай каквото искаш,той като не прави разлика ега ме хване.
                      Хм-явно в щатите лодки не се крадат!Или латиносите, местните цигани и други подобни нямат акъл да ги подкарат?
                      У нас къФ бизнес щеше да е кражбата на лодки-ако имаше толкова много, де...
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: Лодки разни

                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        Хм-явно в щатите лодки не се крадат!Или латиносите, местните цигани и други подобни нямат акъл да ги подкарат?
                        У нас къФ бизнес щеше да е кражбата на лодки-ако имаше толкова много, де...
                        Ами то затова няма толкова много ...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Лодки разни

                          Е сега я дозаредих малко,2600 долара и то на много евтино гориво.То хубаво ще я откраднеш ми после какво я правиш?То и кран или багер лесно се краде и долу горе се кара,после обаче какво го правиш?

                          За 100 долара ще го науча как да я подкара,после дали ще я наеме или открадне не ме интересува,ма какво я прави като я свие?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Лодки разни

                            На части.. кво..

                            Коментар


                            • От: Лодки разни

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:148.5 КБ
ID:5656300

                              SeaRay 470
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Лодки разни

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5656484

                                Lagoon 45
                                Прикачени файлове
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X