Обява

Свий
Няма добавени обяви.

California to Hawaii Jeaneau 57

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • California to Hawaii Jeaneau 57

    Това лято едно от возенията беше от Калифорния до Хавай /и след 36 часа в Хавай я върнахме обратно в Калифорния/. Голямо снимане падна, ето го резултата.

    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

  • #2
    От: California to Hawaii Jeaneau 57

    Хубаво филмче.

    Ники, много си фотогеничен!

    Не можах да разбера кои са тия юнаци, дето компетентно гледаха картите.
    И се замислих - в случай на двумислие - между капитана и собственика, чие мнение е определящо?

    Надали положението е като с Ботев на "Радецки", ама ... интересно ми е.


    Супер е.

    Коментар


    • #3
      От: California to Hawaii Jeaneau 57

      Veni, Собственика има 2-3 плавания до Хавай преди двайсеттина години, едно пресичане на Атлантика, и още няколко подобни. Ама като купувал лодката споменал да дилъра, че малко се притеснява да се оправя сам. И понеже аз /как да го кажа скромно.../ имам на година толкова колкото собственика е направил за последните 20, дилъра като му казал за нас, и само се получи емейл "нает си, кажи си условията". Собственика си се оправи сам, аз само майтапи пусках. Виж, че даже и по маневрите си я кара собственика, аз така най обичам, хем си ми вървят, хем не пипам, кеф!
      Нищо не тресна цялото плаване, времето ОК, чудничко. Е, на няколко шквала посред нощ, като си отворех устата и млъкваха и слушаха, ама това са 3 минути за 2 седмици. Много готини!
      Тия с картите са собственика и зет му, аз да седна на карта не ми се е случвало от години /6 GPSа записват, за какво ми е тоя молив/. Наистина мислят да ходят до Таити- и май няма да си останат с мисленето. Или аз или брат ми заминаваме за Таити след няколко месеца, ще им врътна едно филмче за зарибяваме, и ще се засилят и за там...

      Някъде трябва да имам една кофа снимки от връщането на тая лодка от Хавай то Калифорния /с моя екипаж/ ама нямам време да ги търся- тръгвам за 30-40 дни возене, като се върна ще седна и ще кача снимки.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #4
        От: California to Hawaii Jeaneau 57

        Еййй добре че Кептън Ники е тук да отсрами - не с фото ми даже с видео. Супер филмче - благодарско.

        П.П. На Ко'Олина съм си мотал задника - ама само по сухата част на марината и наоколо (едно от най-готините места на Оаху). Дай боже един ден и по мократа.

        Коментар


        • #5
          От: California to Hawaii Jeaneau 57

          Март или Април ако няма какво да правиш имаме една от Аляска до там и една от тук до там,КоОлината много я уважавам аз па и в марината нас,обикновенно ме боли главата там.......от жега


          И карти си носят,ужас,аз такова не съм поглеждал последните години,какво интересно видяха в картите?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: California to Hawaii Jeaneau 57

            Тва сега го гледах,Бах мааму как лъже брата.........

            За френска Полинезия съм много ЗА,Април тръгвам за там с едни френско говорящи,как ще ме разбират не ги знам ма ако не се изтрепем до пристигане ще имам много яка връзка,Собственичката е от Моореа,а имала сериозно позиции в БораБора,да се чуди човек да се прибира ли.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: California to Hawaii Jeaneau 57

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Тва сега го гледах,Бах мааму как лъже брата.........

              За френска Полинезия съм много ЗА,Април тръгвам за там с едни френско говорящи,как ще ме разбират не ги знам ма ако не се изтрепем до пристигане ще имам много яка връзка,Собственичката е от Моореа,а имала сериозно позиции в БораБора,да се чуди човек да се прибира ли.
              Ами ти трябва преводач, кажи
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • #8
                От: California to Hawaii Jeaneau 57

                Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                Ами ти трябва преводач, кажи
                От какьв да е на френски остро ще ми трябва,ще пробвам с айпада ма ако не стане ще превеждате в ефир.Аз сериозно сьм в беда,не е смешно даже,2 месеца в океана и вулеву сонсонжмо
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: California to Hawaii Jeaneau 57

                  Много готино филмче

                  Малко изтрещял екипажа

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X