Обява

Свий
Няма добавени обяви.

12 минутен яхтен оргазъм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 12 минутен яхтен оргазъм


  • #2
    От: 12 минутен яхтен оргазъм

    Много красиво!

    Коментар


    • #3
      От: 12 минутен яхтен оргазъм

      Много яко! И как се возят накрая с очевадно задоволство

      Дайте да гледаме още такива и като онези с ВОР и Уоли от другата тема.

      Коментар


      • #4
        От: 12 минутен яхтен оргазъм

        Можеше да е черна,а и заглушката на бутона на лебедката опира в дървото на кабината,не става,трябва да я доизпипат

        Отвратителни са тия,ето една подобна в Нюпорт
        Прикачени файлове
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: 12 минутен яхтен оргазъм

          Толкоз висококвалифициран труд, трябва да струва над милион долара.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: 12 минутен яхтен оргазъм

            55 това са фитове,епокси Хансе 54 е близо милион в Евро и хладилника му е колко на мойта кола жабката.

            Това е поне 2 и сега ще разровя да видя.




            Видях - 1.16 и дребни,това е лодка номер едно та е евтинко,66 футова имат за 2.2 и една 110 за кой колко даде.


            Евтина е,толкова зор за милион лодка,тия няма да прокопсат.
            Последно редактирано от BENZBOSS; 04-09-13, 07:55.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: 12 минутен яхтен оргазъм

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ....Евтина е,толкова зор за милион лодка,тия няма да прокопсат.
              И аз така си мисля, че няма да прокопсат.
              Каква е таргет групата на подобен тип скромна лодка ?
              Спортна - не е. За богаташи, също не е. Бедните не им е до яхти.
              За любители на морето, основната и конкуренция, ще са яхти втора ръка.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                От: 12 минутен яхтен оргазъм

                Пенсиониран гинеколог с малки ръчички,че да натиска само копчетата.1.2 в милиони е средна хубост и ако някой наблегне на екстрите или един вид поръчкова може и да стане,но цената трябва да е поне още 7-800 горница за да има смисъл,с тая цена са пласмасовите.

                Това ако го избарат в малко по-класически вид ще е по-добре,по ще лови клиенти,с тая бяла боя не ми харесва.

                Таргет група пенсионери на топло за сравнително къси дистанции,баби и дядовци от Флорида до островчето и обратно.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: 12 минутен яхтен оргазъм

                  За техници и мераклии е. Изпипват доста добре. Слабото и силното място са лепилата и покритията които ползват - зависи дали са устойчиви на времето. Почти сигурно са и тогава това ще е доста приятна лодка с минимум поддръжка, а с вид на такава с максимум поддръжка. Искам да я видя след 50 години на какво ще е заприличала. Не е дървена, това е някакъв опит за перфектния хибрид.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 12 минутен яхтен оргазъм

                    Това няма да извади 50 години макар че ми се иска.Ако го накиснат и в сладка вода пък съвсем.

                    Е така карах една моторна преди седмица,1958 или 56 та леко да и оправят малко дъното и от тоя слой на ония на третие и 400 000 за дървения само.Ма се пали с шут,снимки имам и мислех да правя тема Странни лодки и Я......ма жената гола до мен и ме мьрзи
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: 12 минутен яхтен оргазъм

                      мен ме впечатлиха майсторята Останалото...лодка за гъзари от типа"Алооооу пласмасарките ,я ма вижте мен с паркета"

                      Коментар


                      • #12
                        От: 12 минутен яхтен оргазъм

                        Асене, какво показват тия уреди по "арматурното табло??
                        За скоростта ясно, ама 1, 2 и 3?

                        на 11.09 минута са..

                        PS Защо лодката се скапва по-бързо в сладка вода?

                        Коментар


                        • #13
                          От: 12 минутен яхтен оргазъм

                          Мисля си че дървото по обшивката само по име е дърво. Трябва да е обработено в целия си обем с полимери и на практика да е като пластмаса. Набора повърхностно. Ако това е направено качествено, не виждам защо да не е доста вечно. По-добро е от стъклопластите. Въпрос на познание е, не толкова на цена на материали.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 12 минутен яхтен оргазъм

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Ако го накиснат и в сладка вода пък съвсем.
                            Я ни открехни за разликата между солена и сладка вода по отношение на накисването. Не знаех че има такава, а моята лаишката логика даже мисли в обратна посока. Предполагам и за други ще е интересно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 12 минутен яхтен оргазъм

                              Истинската дървена яхта е правена от масивно дърво, включително набора и обшивката. Единствено мачтите са лепени- за да могат да са кухи, леки и еластични, но и това зависи от размера.
                              На тая всичкото и омазано с химия и един масив няма. Отврат. Ментета навлизат в класическото яхтостроене. Майсторлък? Просто хора които знаят да си служат с инструментите. В мебелните фабрики е пълно с такива.
                              Майсторлъка е бил навремето - кога от едно масивно дърво се е правило реброто с почти същата форма, дето я видяхме тук. Виждал съм наши моделисти да го правят - е там е майсторлък.
                              I get High by going Down

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X