Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

    И да не се стресне някой от цифри - вчера карах 82 фута с яки Катерпилари по 1400 коня всеки,на помпата за прехвьрляне на гориво кьм основните танкове има брояч,на него пише 602 ХХХ галона като това е гориво само прехвьрляно кьм основните танкове които са 50% от общото гориво на лодката,по груби сметки през ауспуха са и прекарани милион галона или 4 милиона долара за гориво за около 25 години.

    мммммдддддаааммм,темата Колко ви харчи вашия Джип е скромна тема,аз с тая лодка само бия половината форум
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

      Въпросът ми не е много професионален, ама да питам. При по-студено време вечер има ли варианти за някакво отопление на лодката, колкото да не зинзиникат жените през цялото време?
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

        На някои лодки има...

        Коментар


        • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

          ние имаме Вебсто сухо кат на рейс и климматик за по нежните създания

          Коментар


          • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

            Да, де, ама ако няма е питането.
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

              Ако няма си инсталираш,тетка кьм водата за бойлера която е на големия крьг на охлаждането на мотора,радиаторче за парно от моргата и вентилатор пак от там и си готов.

              Ако е чисто нова ползваш газовия котлон.Ние имаме и 2 печки на 12 волта,но си иска батерии и най-вече алтернатор.

              А иначе Вебасто или хьрикейн печка много стават,за по-големите лодки климатик,но се сьобразяваш с това колко ти скача лодката,че някои гьлтат вьздух и не охлажда компресора.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                Ако предположим че си на чартърна лодка и не може да и правиш много модификации, единственото което те оправя е газовия котлон. По спомени от едно пътуване до Европа, там се ползват едни сини туристически стандартни бутилки. Вземи си 1-2 и си готов. Мисли за момента, че на ход, като се заврат долу на топличко, и никога да не са повръщали, ще върнат поръчката. Оправията е зимните якета с все шаловете и шапките.
                Ако можеш да и правиш модификации- както казва брaт ми, от маркича на топлообменника за бойлера прекарваш антифриза до един радиатор с перка и се возиш. Ама моторетката трябва да бачка постоянно.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                  Още един фифел за милион и горница - ако можеш да я караш с поне 15 вьзла / там отива милиона / можеш да монтираш един или 2 водни генератора да ти бльскат по 30-50 ампера и да пердашиш електрическа печка.При 20-25 вьзла скорост обаче и каски да им раздаваш все тая,като скочи от вьлната и ще им изпадат тампоните та топлото им е последна грижа.



                  Последно редактирано от BENZBOSS; 28-04-14, 19:28.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                    Определено питането ми е за лодка, която чартирам и не мога да прекарвам никакви допълнителни тръби и т.н. При това питам за отопление само докато сме на пристанището и вързани към тока. Абе по-просто - мога ли да включа една духалка 2 кВ (примерно) да сгрява малко обстановката?
                    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                    Gabriel Garcia Mаrquez

                    Коментар


                    • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                      5 мин газовото котлонче прави чудеса
                      И цялата влага изчезва.

                      П.С. На "Аподраси" имаше един шкаф с бутилка домашно и много люто ципуро Помага доста

                      Коментар


                      • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                        Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                        Определено питането ми е за лодка, която чартирам и не мога да прекарвам никакви допълнителни тръби и т.н. При това питам за отопление само докато сме на пристанището и вързани към тока. Абе по-просто - мога ли да включа една духалка 2 кВ (примерно) да сгрява малко обстановката?
                        Така кажи бе човек.Виждал си другите теми,гледал си как шляпам бос из лодката еле ако работи генератор да речем.Нося си педя на педя / от малките педи / духалка 800/1200 вата на 110 волта,при малка лодка вьрши работа пьк ако е под масата сьвсем сгрява цялата бригада.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71aiRttwSXL._SL1500_.jpg
Прегледи:1
Размер:100.6 КБ
ID:5583183

                        Това никакви ампери не дьрпа,включен бойлер,това и осветление и бушон на 30 ампера дьржи,ако му набьлбуцам микровьлновата и кафеварката и до там ма то от това повече на една малка 40 футова лодка няма.

                        С една дума МОЖЕШ и АЗ ако сьм на теб ще си грабна една с мен.По самолети я влача пьк какво остава ако отивам на ваканция с жената,тогава и по-голямата мога да завлека с мен.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                          ЕЕЕЕЕЕхаааа,каква снимка,това и е реалния размер ако си с 21 инча монитор,мерено............
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                            Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                            Определено питането ми е за лодка, която чартирам и не мога да прекарвам никакви допълнителни тръби и т.н. При това питам за отопление само докато сме на пристанището и вързани към тока. Абе по-просто - мога ли да включа една духалка 2 кВ (примерно) да сгрява малко обстановката?
                            Можеш, сега като бяхме около Тасос ползвахме духалка, но само по пристанищата при включено брегово захранване. За 10 мин. при затворени кепенца става баня, обаче се получава конденз и чаршафите прогизват.

                            Коментар


                            • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                              Отваряш леко да излиза влагата,че иначе поти прозорците и караш като Колчо Слепеца.

                              Е ма мен,ремонтирам нещо,нека да е лято и печката на 6 в краката ми,вратата отворена.Дьржи лодката суха и не мирише на порове.Втората снимка

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...=168133&page=2
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                                В тоя ред на мисли, колко мощни са инверторите в лодките? Иначе, както винаги благодарности - пак ми решихте проблема, поне на емоционално ниво - дамата гледа малко по-меко от дивана (засега )
                                Последно редактирано от Андрей Боянов; 28-04-14, 21:42.
                                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                                Gabriel Garcia Mаrquez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X