Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

    Не сме. И двамата сме в Сан Диего, само го гледахме по телевизията.
    Първите няколко снимки са от залива на Ла Паз- никой не си е дал зор даже да свали платната от ролрифовете. Последните снимки са от Кабо Сан Лукас- марината и всичко около нея /целия град/ е потрошено. Ще е интересен сезон.
    Жалко за къщичките на обикновенните мексиканци, те го отнасят най-много. Баровците имат застраховки.
    Аз след 3-4 седмици ще спирам в Кабо на път за Панама. Ще е интересно да видим колко са изчистили бардака.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

      Тук сме си,ние лесно не мрем.Брата има една до Сиатьл и от Канада друга,аз сьм с разни кьсички Францискота тук.

      Февруари-Март май ни гласят една 65ца от Сан Диего до Чикаго,2 месеца и мили колко 1/3 от света по екватора.Имам и една от тук до Панама,Галапагос и обратно в Аляска.

      Бе ти ни ела,лодки да искаш.След тая буричка май бая марини са отнесени та ще видим кьде ще ги гласим тия лодки,те хубаво искат долу в Мексико ма като марината е в планината вече и няма кьде да се спре...........Ще видим,имат лодки - имат проблеми.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

        Имали ли сте проблеми с риби (летящи и нелетящи) и морски бозайници, октоподи, акули, костенурки, водорасли?
        Поздрави за темата - чета с кеф и си спомням за водомоторните истории на Тати...
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
          Имали ли сте проблеми с риби (летящи и нелетящи) и морски бозайници, октоподи, акули, костенурки, водорасли?
          Поздрави за темата - чета с кеф и си спомням за водомоторните истории на Тати...
          Какво значи проблеми?Току те шибне някоя летяща или много по-често се замота някьде по лодката и се разсмьрди за нула време.....други проблеми с летящи риби няма.
          Октоподи,акули,костенурки са гадни като ходиш за рибa пьк кьлват те.Водораслите освен да ти се намoтат на стабилизаторите или винта/винтовете на лодката друго не може да стане.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 18-09-14, 19:17.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            Имали ли сте проблеми с риби (летящи и нелетящи) и морски бозайници, октоподи, акули, костенурки, водорасли?
            Поздрави за темата - чета с кеф и си спомням за водомоторните истории на Тати...
            Не. Рибите имат проблем с тях



            Дали пък да не почнете работа в Greenpeace

            Коментар


            • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

              Благодаря!
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                Маке проблеми,не се ли яде го съживяване 15 минути и къш да го няма.Яде ли се е друга бира
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Маке проблеми,не се ли яде го съживяване 15 минути и къш да го няма.Яде ли се е друга бира
                  ААА кептън, не се прАи и ти на много хищен - я тоя марлин от снимката да не се яде... пък го пуснахте да пасе, нъл тъй?

                  И да питам аз - кога за Сидней? Дай ETA

                  Коментар


                  • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                    ААА кептън, не се прАи и ти на много хищен - я тоя марлин от снимката да не се яде... пък го пуснахте да пасе, нъл тъй?

                    И да питам аз - кога за Сидней? Дай ETA
                    Опа началник, чакръчките ми пишат ЕТА след 6 дни. И после идвам в Сидни да взема друга лодка. Трябва да се видим защото имам да се извинявам. Преди няколко дни се сетих, че забравих да ти върна емайла за Хавай. Абе много имам да се извинявам, дано ти е здрав черния дроб!
                    Някакви идеи как се стига от Сиатъл до Сидни? Да ти се вози на лодка? Beneteau Swift Trawler 42'.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                      Това го съживяваме,яде се ма ние не ги ядем,ловим ги и къш,по кеф е някак си като го пуснеш и му се радваш друг път.

                      Етата знам ли я,брата катери на горе да свали онова което аз качих.Ще мине през твоя вилает гаранция,дебни му СПОТа и го хвани да черпи.
                      Ако му измислиш и малко бидони по 35 галона или малко туби по 15 цена нямаш,че старите останаха в Ганджес,а лодката много Тунджа не носи,Божо ще е с него,да не се напивате без мен обаче.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                        А е го де го,пишем заедно

                        И това Сидни е в Канада,да не се уплаши някой,че си тръгнал с тоя чехъл през океана макар,че мен ме драха над 90км/ч вятър с него и нищо му нямаше,един бидон само ни отлетя,но празен и не се брои.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                          Кептъни - е на лични ще драсна кое кво да не спамим.

                          Коментар


                          • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                            А делфини, тюлени, китове и косатки идват ли да се чешат по лодките?
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар


                            • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                              Като гледам..



                              Ще събирате яхти от Wallstreet.

                              Бурите не почнаха ли много рано ?

                              Коментар


                              • От: Професионални въпроси към BENZBOSS и NIKSD

                                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                                Като гледам..



                                Бурите не почнаха ли много рано ?

                                Тая година закъсняха, миналия януари по това време бяхме вече на четвърта или пета, за радост на новоизлюпения ни кмет, който при встъпването си в длъжност нямайки какво лошо да каже за предшественика си се хвана за сламката колко зле се бил справил с последната снежна буря и как нещата щели дас е променят. Е, промениха се . По блумбергово време за сума ти мандати минаха три-четири бури (от които се издъни при последната поради бойкот от страна на санитарните служби с които в момента се караше за пари), на тоя в първите два месеца от мандата му се навървиха поне шест. А парите от фонд "пъча мускули" свършиха на третата, и нататък беше лунен пейзаж и дупка в дупка до лятото.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X