Обява

Свий
Няма добавени обяви.

до Германия с кола - "Романтичната Улица"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

    Докато гледах се замислих да посетя банката (за кредитна карта:-))

    браво, страхотно много ми хареса.

    Айде мислите ли за догодина.....а може би още тази !
    LZ1DMR

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от МИШО/ELEKTRIK Преглед на мнение
      Докато гледах се замислих да посетя банката (за кредитна карта:-))

      браво, страхотно много ми хареса.

      Айде мислите ли за догодина.....а може би още тази !
      Мише, то с мислене Не става, ако бяхме Мислили - Нямаше да тръгнем.... ама, на тръгнахме, върнахме се и дано оцелеем сега
      А кредитната карта, съм я Мразил Цял Живот, почти никога не съм я ползвал, защото винаги съм смятал, че живота на кредит не е добро нещо. На, на стари години се обърнах, дано не съм бил прав преди, че ще "Изсъскам"
      Нищо, Спомените Остават

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Картографирано:

      Жена ми като видя това, каза "Ще повтаряме явно"
      Факт е че тръгнахме неподготвени и с малко време, трудно намирахме пътя на места, табелите са нарядко и сме изпуснали една камара забележителности...
      Но ние сме си бързаци прелитаме и трудно се задържаме...

      Коментар


      • #18
        До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

        Няколко пъти разглеждам пътеписа. Най-вече защото не мога да го възприема едностранчиво, единия ден си казвам - крепостта в Хаиделберг е нещото, което ме очарова най-много и го поставям сред местата, които ще посетя в Германия. На следващият ден, че тези приказни Баварски градчета са толкова притегателни, че ще ги потърся на картата за да видя как се стига до там... Много различни места, които ме палят да намествам бюджета за в бъдеще... Впечетлен съм и благодаря за пътеписа изпъстрен така богато със снимки!

        Коментар


        • #19
          До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

          Както винаги страхотен пътепис! Снимките са изключителни. Вашата кола е с голяма задна седалка. И аз бях там.
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • #20
            До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

            Браво, бате Сашо!
            Перфектно и в типично твои стил - изобилие от прекрасни гледки и къде отлични къде реалистични впечатления и всичко това в едно добро темпо.

            Жертвах повече от час днес (в първия работен ден след дълга, за мен, отпуска) да препусна в лек тръс през всички снимки. Заслужаваше си!

            Коментар


            • #21
              До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

              Страхотно умен разказ. Ако ми позволиш един надпис към показаните модели точилки:Фрайбургски съпрузи, връщайте се навреме вкъщи!

              Коментар


              • #22
                До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                Сашо, в Heidelberg минахте ли по Philosophen Weg ?

                Пада се на отсрещният бряг(точно срещу замъка).
                One Planet, One Internet!
                We Are All Connected!

                Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                Коментар


                • #23
                  До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                  Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                  Сашо, в Heidelberg минахте ли по Philosophen Weg ?

                  Пада се на отсрещният бряг(точно срещу замъка).
                  В Хаиделберг бях 2000 година, сега го нямаше в плановете, но като се подсетих му отделихме пътьом един час, така че нямахме време за повече разходки

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                    Няколко месеца по-късно, пак се върнах към темата - Изчетох я (домързя ме до оправя няколко правописни грешки) и се замислих - заслужаваше ли си - ДА, сега сме зле с парите, но спомена ме топли - Заслужавало си е и то много и щом пак ми се отдаде възможност, пак ще тръгнем.

                    Коментар


                    • #25
                      От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                      Браво, страхотно!
                      Благодарим, че сподели с нас това приказно пътуване. Сега трябва да покажа пътеписа и на жена ми, за да планираме едно пътуване и ние. На снимката "на баир лозе", само да вметна, че точно това е идеалният вариант. Там е малко по-хладно и слънчевите дни са по-малко, затова наклонените терени са много подходящи. Така растението се огрява по-добре от слънцето. Освен това, до реката има винаги вятър, което пък предпазва от плесени. Ако отидете малко по-нагоре по реката ще попаднете в приказни винени райони. За съжаление съм ги виждал само на снимки, но дано някога и аз да мога да пътувам в тази посока.
                      Още веднъж благодаря за споделеното.

                      Коментар


                      • #26
                        От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                        Много хубаво пътешествие, браво !Пожелавам ти по-скоро стабилизиране ,че много разреди репортажите последно време и липсваш на аудиторията.
                        Поздрави!
                        подпис : Драги ми смехурко;))

                        Коментар


                        • #27
                          От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                          Първоначално публикуван от enev Преглед на мнение
                          Много хубаво пътешествие, браво !Пожелавам ти по-скоро стабилизиране ,че много разреди репортажите последно време и липсваш на аудиторията.
                          Поздрави!

                          Благодаря, Дано ама Надали

                          Коментар


                          • #28
                            От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                            Хубав пътепис! Бил съм по част от местата и ми беше много приятно да прочета как сте ги видяли вие. Всъщност сте съчетали минаване по "Романтичната Улица" www.romantischestrasse.de и лека подсечка на "Улицата със замъците" www.burgenstrasse.de . Учудва ме, че от Фюсен не сте отишли до Кралските замъци. А те са интересни даже ако просто ги видите от паркинга или се качите до Нойшванщайн и от пътеката разгледате околността. Предполага, че сте бързали. При второ минаване на там, не ги пропускайте.

                            А по въпроса за кредитната карта - кредити се въщат и се забравя, че ги е имало, но спомените от хубавите места остават.

                            Коментар


                            • #29
                              От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                              Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                              Хубав пътепис! Бил съм по част от местата и ми беше много приятно да прочета как сте ги видяли вие. Всъщност сте съчетали минаване по "Романтичната Улица" www.romantischestrasse.de и лека подсечка на "Улицата със замъците" www.burgenstrasse.de . Учудва ме, че от Фюсен не сте отишли до Кралските замъци. А те са интересни даже ако просто ги видите от паркинга или се качите до Нойшванщайн и от пътеката разгледате околността. Предполага, че сте бързали. При второ минаване на там, не ги пропускайте.

                              А по въпроса за кредитната карта - кредити се въщат и се забравя, че ги е имало, но спомените от хубавите места остават.
                              До НоешваинЩаин съм ходил Няколко пъти (виж http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=12013 ) и сега просто го пропуснахме
                              А красотите Нямат край, само да имаш Време, Пари и Желание и макар последното да ми е в повече първите ме поспират

                              Коментар


                              • #30
                                От: до Германия с кола - "Романтичната Улица"

                                Тези първите две са много кофти работа. При мен обикновено когато има пари липсва времето, а когато имам време, нямам пари. Затова се изхитрям, когато и двете са налице да спестя някой разход и да попътувам, вместо примерно да си сменя колата или да направя нещо по-полезно. Разгледах и другата тема - също много добре подбрано "кръгче" по централна Европа.

                                Пожелавам Ви повече път да видите и все до хубави места да Ви заведе.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X