Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На ски-почивка в Австрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: На ски-почивка в Австрия

    Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
    Че сте изкарали жестоко спор няма евала! А и снимките са страшни-сейвнах поне 15 от тях!
    Имаме още около 1000 снимки и особенно пейзажи.
    SUZUKI SAMURAI
    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

    Коментар


    • #32
      До: На ски-почивка в Австрия

      Страхотно сте си прекарали,радвам се за вас,като видях снимките и си спомних-чакахме заедно на сръбската граница а след това и покарахме заедно в колоната в сърбия,аз бях с едно сиво английско чероки-прибирах се към лондон.
      Евала,голяма красота
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #33
        До: На ски-почивка в Австрия

        Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
        Страхотно сте си прекарали,радвам се за вас,като видях снимките и си спомних-чакахме заедно на сръбската граница а след това и покарахме заедно в колоната в сърбия,аз бях с едно сиво английско чероки-прибирах се към лондон.
        Евала,голяма красота
        хе хе колко е малък света ............
        Поздрави!
        Кн+ (Лн) ЧП Р
        http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

        Коментар


        • #34
          До: На ски-почивка в Австрия

          Поздрави и от Лондон,бъдете живи и здрави и още хиииииииииииииляди красиви спомени и снимки
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #35
            До: На ски-почивка в Австрия

            Едно супер и от мен колеги начинанието си е струвало,хак да им е на българските лакомници и продължавайте в същия дух има още много съблазнителни курорти по Европа като Швейцария,Франция та дори и Германия (GARMISCH-PARTENKIRHEN) където пистите са супер, природата не е унищожена като нашета и цените са европейски тоест като тези в Австрия.Пожелавам ви още много такива преживявания апък догодина живот и здраве заедно в Африка.
            P.S. A, и на фотографа РЕСПЕКТ свършиласи е перфектно работата,репортажа е супер, а и апарата си го бива много май, БРАВО.

            Коментар


            • #36
              До: На ски-почивка в Австрия

              Благодаря Ви за фото екскурзията, която ни направихте. Супер!
              Много пъти съм ходил в Австрия и много ми харесва.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                До: На ски-почивка в Австрия

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                едни познати заминаха вчера, 7 дни полупансион 2 възрастни + дете 6г + карти за лифтовете = 800Е
                Ние ходихме на Банско преди няколко седмици - полупансион 2 възрастни + дете 6г + дете 1г = 220лв/ден... с картите ни излезе към 350лв/ден... а кебапче, кюфте, сок... всичко е по 4лв на чайните горе... бирата 5лв
                тедо цените на чайните на платото са такива,верно е.обаче какво пречи на човек да си вземе нещо за хапване в раничка и докато си почива да си хапне домашно приготве-
                но.тея дни бях на банско за 4 дена да карам ски и ми излезна пътя,храната,2дена ски,спането само около 120-130лв.да,да,без майтап.надморската височина на лифта на
                тодорка е 2600м. малко ски курорти в европа имат толкова висока н.в. бил съм във френските алпи-межев,шамони ,италианските алпи-курмайор,червиня,мадона ди кампилийо,бормио,вал гардена,кортина д ампецо.там наистина е хубаво обаче си е цифра.една ски карта струва 33 евро навсякъде.спането ти е от 50 евро нагоре,а храната?на ден ти излиза поне 120евро без пътя.аз не казвам как изкарвам с толкова
                пари на банско,обаче за мене банско си е най-супер курорта на балканите.има сняг и
                пистите са перфектни.има си начин човек да се пребори с опашката на гондолата.само
                трябва да знаеш как и какво да правиш.е тва е.

                Коментар


                • #38
                  До: На ски-почивка в Австрия

                  Всеки си има мнение. Аз лично няма да стъпя повече в Банско. Ако отида въобще на ски в България, ще е на Боровец, Мальовица или Пампорово. Аман от български тарикатлъци като храна в раничка и тайни варианти да се скатаеш от опашка или да платиш по-малко. Затова сме на това дередже.
                  Като даваш пари поне да получаваш нещо в замяна.
                  Кн+ (Лн) ЧП Р
                  http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

                  Коментар


                  • #39
                    До: На ски-почивка в Австрия

                    А какво ще кажете за Добринище имам малек хотел и механа там и ще ми е много интересно да прочета някакви мнения на хора които са били там.Дори това да са слухове интересувам се професионално много съм респектиран от видяното по горе и от ваште коментари.Не съм имал възможност да излизам в чужбина с радост бих дошал на тази къща.Разбрах че бройката е 29 човека така че ако стане нещо организирано бройте още 2-ма.Мисля че има на какво да се нааучим от западняците.Стига с това-ние сме си най-време е за реализъм

                    Коментар


                    • #40
                      До: На ски-почивка в Австрия

                      Страхотен репортаж,много се искефих да прочета всичко и да видя всички прекрасни снимки.
                      Живот на колела.

                      Коментар


                      • #41
                        До: На ски-почивка в Австрия

                        Тази година ще има ли ски?
                        ПАВКО
                        0888802068

                        Коментар


                        • #42
                          До: На ски-почивка в Австрия

                          Тази година ще пропуснем ските
                          Кн+ (Лн) ЧП Р
                          http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

                          Коментар


                          • #43
                            До: На ски-почивка в Австрия

                            Първоначално публикуван от xenia Преглед на мнение
                            Тази година ще пропуснем ските
                            Ако не е тайна, защо?

                            Коментар


                            • #44
                              До: На ски-почивка в Австрия

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Ако не е тайна, защо?
                              Ето причината:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52134
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • #45
                                До: На ски-почивка в Австрия

                                Да сте живи и здрави. Що е време то е пред нас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X