Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване с кола от Варна до Москва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътуване с кола от Варна до Москва

    Колеги здравейте,
    Извинявам се ако поставям стар въпрос, но не успях да открия актуална информация, за това се обръщам за помощ.
    Дайте моля Ви идея за маршрут и моля обяснете как стои въпроса за преминаване на границите по път в Украйна, Молдова и Беларус. Трябва ли да се вадят визи за преминаване ? Или на граничните пунктове се заплаща за транзитно преминаване?
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Пътуване с кола от Варна до Москва

    Здравей,
    за Украйна и Молдова не са необходими визи. За Беларус ти трябва транзитна виза, която ти дава възможност за престой по 2 дни в посока. Вади се от посолството в София. За Русия също ти трябва виза, но вероятно го знаеш. По границите на тези държави обикновено е необходимо да имаш търпение. Сега е активния сезон и руснаците щъкат навсякъде и има доста трафик. Носи си големия талон на колата. Принципно Русия и Беларус са в общ митнически съюз и последно се минаваше без гранична проверка, което е голям плюс. Вероятно още е така.

    Успех!
    И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

    Коментар


    • #3
      От: Пътуване с кола от Варна до Москва

      За големият талон - не съм го носил и не съм имал проблем, но малкият ми талон е от 'новите' двойни талончета..
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X