Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прибиране от Германия с новозакупена кола.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Прибиране от Германия с новозакупена кола.

    За да не пътуваш напразно, набелязвай си и по една кола като резервен вариант...
    Принципно, ако търсиш изгодна цена и колата не е екзотика, в БГ колите са по-евтини...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      От: Прибиране от Германия с новозакупена кола.

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      За да не пътуваш напразно, набелязвай си и по една кола като резервен вариант...
      Принципно, ако търсиш изгодна цена и колата не е екзотика, в БГ колите са по-евтини...
      Уж беше гледана, да, ама не. Карай да върви, така е трябвало да стане... :-) Всичките ми коли до сега са били германски (5/6 не помня точно), лично копувани и докарвани с изключение на първата една супер изгнила Волга от 86/87 година. Сега купих кола от България, от частно лице, и съм доволен за сега.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #48
        От: Прибиране от Германия с новозакупена кола.

        Здравейте, колеги! Регнах се тук заради тази тема, въпреки, че имам и един "паркетен котарак" за извън асфалтовите пространства. Темата е интересна и актуална, но аз съм малко по-тежък случай. Ходил съм и съм се прибирал от Хамбург с брат ми през 2015г с наша кола. И в двете посоки посоки през Румъния. Винетки веднага след влизане в държавата и винаги с циганиите нямаам дребни, карти не приемаме и тнт. На отиване в Румъния 10е щото не връщали в евро дребни, в Унгария лелката във фургона ме опъна 15е за винетка, а след мен един пич от Пазарджик я взе за 11е все за кола и за 9 дни. Нафтата наистина по селата е значително по евтина, даже има разлика между сутрешната и вечерната цена в полза на по-късното зареждане. Най-скъпата нафта в живота си съм зареждал на ОМВ на Виена 1.47е тогава. На връщане вече осъзнал положението зареждахме в едно село преди тъгване, пак в село преди Пасау, в последното село на границата при Никелсдорф в Австрия и вече във Видин, за да стигнем до Пловдив. Ще кача и снимка с разхода, когато се качихме на магистрала Тракия. Вече по същество, в петък на 1 фев летим за Дортмунд с Уиз еър за 99лв с борден багаж. Ще отседнем в градче южно от Хановер- Хилдесхайм при добър приятел шофьор. Търсим кола за около 15к е и камион кофер с борд на много по-скромни пари. Идеята е колата в камиона и на ход до Майна сити. Колата ще я търсим на място, а за камиона съм набелязал някокло МБ Атего доста на юг от Хановер малко над Манхайм и Щутгарт, предимно от частни обяви. Единият е от учебна школа, а другият от фирма за ремонти и премествания на някакъв арменец, но не е дилър на стари бараки, а шеф на умзюге-то с доста хвалебствия за дейността си в сайта на фирмата. Дали пазарлъците за чупене на цената се нравят на немците ще ми е интересно да чуя някой с опит в тази дейност. След забележка за Хамбугрските търгаши набелязаните там ги отписах, а са доста и относително близо. Ще съм благодарен на всеки за полезна и актуална информация относно практики и подводни камъни за тарикатлъка, който сме замислили, за такси, номера, застраховки и изисквания от покупката, подготовката и дългия път назад към нашите географски ширини. Преди доста години брат ми докара две коли в контейнери за мултилифт с ремарке и само 50 еврака "пътни" на унгарците. Сега как ще е ще видим. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151002_103038.jpg
Прегледи:1
Размер:282.4 КБ
ID:5808049

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X