Обява

Свий
Няма добавени обяви.

про Москву

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • про Москву

    Москва се променя разхождаше днес в града.Твер улици, а площадът, открит вчера паметник на княз Владимир,Москва Централно транспортнрое Пръстен...градът се превръща в друг.чист,просторен




    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0266.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:6122463Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0284.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:6122467Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0346.jpg
Прегледи:1
Размер:42.4 КБ
ID:6122464Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0279.jpg
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:6122465Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0282.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:6122468Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0447.jpg
Прегледи:1
Размер:162.3 КБ
ID:6122466Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0448.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:6122469
    не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

  • #2
    От: про Москву

    Нищо лично за мен Москва си остава един голям и студен град . Виж Санкт Петербург е съвсем друго нещо .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: про Москву

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Нищо лично за мен Москва си остава един голям и студен град . Виж Санкт Петербург е съвсем друго нещо .
      Така е. Но на мен ми се стори септември тази година една идея по-приветлива отколкото преди десет години. Е, мръднах само до краснаята плошчадь, че имах 18 часа до стледващия полет, на който се прекачвах. Нямаше я тази злоба в лицата на хората по улиците, която винаги ме е смущавала в Москва. Дали е от подобрена градска среда или от друго (аз си мисля, че е от друго ).
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: про Москву

        Май това е правилния раздел.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: про Москву

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Така е. Но на мен ми се стори септември тази година една идея по-приветлива отколкото преди десет години. Е, мръднах само до краснаята плошчадь, че имах 18 часа до стледващия полет, на който се прекачвах. Нямаше я тази злоба в лицата на хората по улиците, която винаги ме е смущавала в Москва. Дали е от подобрена градска среда или от друго (аз си мисля, че е от друго ).
          Моите последни впечатления са от преди 15 години . Преди това през 1988 година бях в Москва за 2 седмици в АЗЛК ама тогава не ме вълнуваше много много архитектурата В Питер съм бил няколко пъти защото сестра ми учеше там в университета . В Москва цялата архитектура е някак си студена и построена с цел да показва величието на институцията и нищожеството на обикновения човек .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: про Москву

            Петербург или както там се казва сега, все пак е проектиран от италианци и др. подобни именно с цел да бъде красив. Това си е световно културно наследство. А средата определено влияе на обитателите.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: про Москву

              АВТОРУ: Лучше отправляй текст в оригинале, чем перевод гугла. Здесь большинсво знает или понимает русскую речь и переведут если нужно.
              Москва последно време се променя. Фасадите се ремонтират и пребоядисват. Преобладават светли топли тонове. По главните пешеходни зони и много от булевардите са опсипани с цветя. Градът се променя лека полека и се надявам хората също да се променят към по-добро. Все още хората навън са затворени в своята черупка...
              HONDA XL650

              Коментар


              • #8
                От: про Москву

                Благодаря полковник.
                Бил съм на екскурзия само един път като дете. Много ми се иска да отида отново там. За съжаление все не достигат време и средства да обиколя Великата Рус.
                Може ли да споделите какви са цените там и безопасно ли е да се пътува до Москва и Питер с автомобил и мотоциклет.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: про Москву

                  Не съм полковник, но мога да споделя своята гледна точка.

                  Абсолютно безопасно се пътува както от Москва до Петербург, така и в околията на Петербург до по-голямите градове. Минуса на пътуване с личен автомобил са задръстванията, но тях ги има навсякъде. С мотор не съм пътувал.

                  За Петербург - цени на хранителните продукти, са както навсякъде почти по целият свят - изравнени са, избор предостатъчен, супермаркети също. Кафенетата и закусвални на път и под път, по централните улици приличен обяд от 10 до 20лева. По страничните е пълно собедни оферти за бизнес ланч за 5-6-10лева.

                  През еърбнб маломерна квартира в центъра за 2-3 души излиза около 100на лева ден. Със спалня, душ,тв и оборудвана кухня. Плюсовете на квартира в центъра, че всичките забележителности са в пешеходна достъпност, имат и вътрешен двор с паркомясто за колата. Т.е няма да мислите за зони, начини на плащане и т.н. Пълно е с мотори, както с местни, които по цял ден обикалят на групи, така и с туристически от най-различни краища на света.

                  В жилищните квартали далеч от центъра, спокойно си оставям колата с БГ регистрация и досега проблеми не съм имал. Говоря за обикновен квартал от типа на Люлин, където колата се паркира пред блока, без бариери и охраняеми дворове. Ако имате още въпроси, ще се постарая да отговоря.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: про Москву

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Благодаря полковник.
                    Полковник или поручик или прапорщик?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: про Москву

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Полковник или поручик или прапорщик?
                      Полковник се съкращава "Полк."

                      Коментар


                      • #12
                        От: про Москву

                        Тва да няма мор в Москва - нито хора ,нито коли , нито препълнено метро.
                        Да не е от преди 30 години?

                        Коментар


                        • #13
                          От: про Москву

                          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                          Тва да няма мор в Москва - нито хора ,нито коли , нито препълнено метро.
                          Да не е от преди 30 години?
                          Туй не е метро, някаква "электричка" за "Замкадье"-то е.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: про Москву

                            За изтритите - момци оставете темата да проходи или да си счупи главата самичка, без помощ в едното или в другото.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: про Москву

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              За изтритите - момци оставете темата да проходи или да си счупи главата самичка, без помощ в едното или в другото.
                              Човекът го е написал по-горе:
                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Полковник се съкращава "Полк."
                              Аз затова питам. Ама сърце юнашко не трай да не се заяде с Гагич.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X