Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    ...Защото каквато и цена да си готов да платиш, за да постигнеш "другото", има поне две условия, най-важните са: на кого да платиш? това ли е цената? и иска ли тя/той точно това ?...
    Горното и подписа ти не се връзват?

    Коментар


    • #32
      От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

      Почти съм убедена, че съм по-възрастна от теб.
      За повече патил- нека не си ги мерим....патилата, щото ще те засрамя...

      Не е задължително да платиш На Някого- понякога плащаш със сълзи, със самота,
      с достойнство, в компромиси, които не искаш да признаеш дори на себе си, че
      правиш...плащаш с младост, със сила, с живот, с време, с любов, която си похарчил излишно...
      А този Някого, дето си мислиш, че заради него или на него си платил- отдавна го няма- конкретно
      или преносно (дори телом да е там, духом си е заминал от връзката ви...) Понякога установяваш,
      че заминалия си ти...инерция (виж Нютон и законите )

      Това ли е цената- за съжаление повечето пъти в живота етикетчето с цената ти го показват
      СЛЕД като си платил...аз се научих да не се сърдя, а да се усмихна нагоре и да кажа:
      "Благодаря, Щефе, че ме научи на унижение..."

      Иска ли тя/той точно това- ако не си в позиция да я/го попиташ ясно и просто дори това-
      вероятно отговора е НЕ...

      Но зависи от ситуацията все пак, тук аз казвам нещата общо...

      Да взема да направим една група за лични съвети- безплатни...

      Понеже казвах един пост по-нагоре на Володя, че не си позволявам да давам съвети-
      веднага трябваше да бъда оборена, няма как да те пренебрегна и трябваше да отговоря, trapper... хаха...

      Благодаря, Шефе, че ме постави в тая позиция...

      Коментар


      • #33
        От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

        Метафорите, хиперболите и сравненията са просто инструмент. Не ги превръщай в стил.
        Лично мнение, без да съм ти шеф и оценявайки таланта ти. Извинявай ако съм неясен.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #34
          От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

          Тропчо,
          Благодаря за положителната критика, изцяло си ясен, ще го взема пред вид.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X