Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване Варна - Южен Тирол(около Кортина)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътуване Варна - Южен Тирол(около Кортина)

    Здравейте,
    За Новогодишната трапеза всичко е почти готово и се размечтах какво да ми донесе Новата 2016г
    Та откак поскитахме из Доломитите със сина, ми се ще да си спретнем една семейна почивка в южен Тирол, някъде около Кортина, Тре Чиме.
    Ще са ми от полза Вашите мнения, ако сте ходили в този район.
    Най-логично до Любляна ми се струва през Ниш, Белград и Загреб.
    От Любляна до Хрушице по Е61( имената и означенията са по гугъл мапс) и от там виждам няколко варианта:
    1. От Хрушице по 201 през Кранска гора до Подкорен и през Ратече влизам в Италия. По ss54 до Тарвизио и от там към Cavazzo, SS di Cadore и почти съм стигнал
    2А. До Подкорен по вар 1 и от там по 201 гоня Арнолдщайн в Австрия и по 111 до границата с Италия.
    2Б. От Хрушице продължавам по Е61, влизам в Австрия и по А11 и 85 до Арнолдщайн и от там като вар. 2А
    При вар.1 спестявам влизане и излизане в /от Австрия, но на фона на общото време и финанси не мисля, че ще е голям плюс.
    Може и отиване/връщане да са по различни варианти.
    Та уважаеми съфорумци, ако можете да споделите конкретни мнения, впечатления, препоръки по темата, ще съм Ви много благодарен.

  • #2
    От: Пътуване Варна - Южен Тирол(около Кортина)

    Миналото лято бях в Кортина и карах по твоя в.1 но не по магистралата,пътя готин.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X