Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

    Здравейте. Издирвам семеен хотел в Гърция, по възможност на максимални кратко разстояние до София. Идеята е да е евтин и да е подходящ за малко бебе на 9 месеца. За сега съм се спрял на Аспровалта, но може да хвърлите и друга идея. Някъде началото на септември планирам да бъде.
    Александър

  • #2
    От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

    Напиши, че трябва да е на гръцкото "черноморие" де, а то Промахон и Серес са доста по-близо до София.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      Здравейте. Издирвам семеен хотел в Гърция, по възможност на максимални кратко разстояние до София. Идеята е да е евтин и да е подходящ за малко бебе на 9 месеца. За сега съм се спрял на Аспровалта, но може да хвърлите и друга идея. Някъде началото на септември планирам да бъде.
      Разгледай из Ситония. Километрите на са толкоз много повече, но спокойствието е на различно ниво. Там са села и почти всички хотели са до 2 етажа и на самия бряг.

      Коментар


      • #4
        От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

        Пенчо, малко ми се струва скъпо там а тази година ми се събраха много разходи.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
          Пенчо, малко ми се струва скъпо там а тази година ми се събраха много разходи.
          Ми, кеф цена няма! След първи Септември цените са почти наполовина, а жегата вече е поносима.

          Коментар


          • #6
            От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

            Ми хубаво. Кажи нещо конкретно.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

              Vourvouru и всичко наоколо.

              Коментар


              • #8
                От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                Разгледай през booking.com . Гледай рецензията на хотелите да е над 8-ца.

                Коментар


                • #9
                  От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                  Да. Там гледам. Последно се спрях на едни селце Олимпия, пак в района където си бях наумил. Ще погледна и за Ситония. Прави ми впечатление обаче, че в tripadvisor дават много ниски оценки на хотели, оценени добре в booking.com. Мястото, където бяхме м.г. беше много зле оценено и въпреки, че не беше перфектно, на нас ни хареса. Този път ще е малко по-различно, защото няма да сме само двамата.
                  Александър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    Да. Там гледам. Последно се спрях на едни селце Олимпия, пак в района където си бях наумил. Ще погледна и за Ситония. Прави ми впечатление обаче, че в tripadvisor дават много ниски оценки на хотели, оценени добре в booking.com. Мястото, където бяхме м.г. беше много зле оценено и въпреки, че не беше перфектно, на нас ни хареса. Този път ще е малко по-различно, защото няма да сме само двамата.
                    Аз по-вярвам на букинга.
                    Ама там повечето ги няма в букинга.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                      Където и да ходите вземете си от БГ, хубав противокомарен уред за в контакта, от тези с течност, дори 2 ако е голяма стаята, не всички места имат мрежа за комари и бебешока ако го нахапят става кофти, вземете и лекарства за алергии, НЕ мажете бебето с химии които не сте тествали и за които сте убедени, че му понасят.

                      Аз с 4 месечно бебе отидох преди години на море в село Българево, имаше мрежи за комари, но имаше едни мушици които минаваха през мрежата и бяха кръвопиещи, издържахме 3-4 дни само и се прибрахме щото стана страшно, преди дни се върнах от Испания и Франция и го ядох тоя с хотели без мрежа за комари, за това споделям опит да не повтаряте добре известни грешки

                      Гърция си е хубаво, където и да идете ще е страхотно изкарване
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Vourvouru и всичко наоколо.
                        +1 за Вурвуру.Ситония е значително по тих и спокоен от Касандра.Лично аз не бих избрал Аспровалта още повече с малко дете, но всеки си има мнение.В Ставрос/до Аспровалта/ е значително по спокойно.Ако ходите на Ситония огледайте и Неас Мармарас.Защо не помислите и за Керамоти?
                        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                        GSM +359 895 236 182

                        А Rhf +

                        Коментар


                        • #13
                          От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                          Май ме убедихте за Вурвуру. Как са нещата с плажовете там - досега като съм ходил в Гърция не ми се е налагало да си нося чадър и шезлонг, но за там не зная. През booking.com правили ли сте резервации?

                          Засега набелязах тези двете места :
                          katina's house
                          villa stella

                          Второто е с много висока оценка, но нещо ме съмнява, защото е близо до главния път и ми се струва, че ще е доста по-шумно. Другото място изглежда малко по-овехтяло, но пък е близо до плажа и далеч от главния път. Ще разгледам още, но като гледам доста вече са запазени, така че не трябва да се мотая много.
                          Последно редактирано от axlastro; 15-08-14, 22:38.
                          Александър

                          Коментар


                          • #14
                            От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                            Пенчо, я дай някоя снимка от плажовете там, че чета навсякъде колко са зле. От това, което видях в нет-а изглеждат доста приказно. Аз много държа на хубав плаж, добре ще е и да е плитко за да можем спокойно да вкарваме и малкия.
                            Александър

                            Коментар


                            • #15
                              От: Хотел в Гърция, подходящ за бебе.

                              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                              Пенчо, я дай някоя снимка от плажовете там, че чета навсякъде колко са зле. От това, което видях в нет-а изглеждат доста приказно. Аз много държа на хубав плаж, добре ще е и да е плитко за да можем спокойно да вкарваме и малкия.
                              Аз съм с лодка и всеки ден сме на нов плаж. Предимно на островите срещу селото. Обикновено сами. Та надали имам актуални снимки. Но там морето е плитко, особено в лагуната.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X