Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за автоморги в Европа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за автоморги в Европа

    Колеги, търсих из форума, но не намерих някакво инфо за автоморги в Германия и Австрия.
    Предстои ми прибиране на една Хонда ХРВ от Англия, направил съм някакъв маршрут, който е горе долу следния; Кале, Люксенбуг, надолу към Карлсруе и към Страсбург(от немската страна), после северна Швейцария, Лихтенщайн, Инсбрук, Залцбург, Виена, Будапеща, Сегед и натам си е вече наше село горе долу.
    Та въпроса ми е ако някой знае(горе долу) по тея места някоя и друга голяма морга, че искам да си взема европейски фарове, нещо джанти 15ки и разни други дреболий за Хондето. все ми се струва, че там може да ги намеря и по евтино, пък и без това прекосявам почти цяла Европа?
    Благодаря!
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    От: Питене за автоморги в Европа

    Малко се пада не съвсем по пътя ти, но - във Франция, точно срещу Женева на няколко километра от границата със Швейцария, се намира Japocass - морга специализирана само в японски автомобили. По спомен - малко са скъпчии, работят основно с изпращане по пощата, клиенти на крака почти не им идват, тъй че като им отидеш на крака им поомекват капачките и стават пазарлъци. Имат от пиле мляко и посещенията по принцип си струват. Последно съм бил там преди над 12 години, но гледам че още съществуват.

    Japocass, Viry, Haute Savoie. По спомен като идваш от Женева си беше на пътя, намираше се лесно, на самия път е. От Страсбург се минава в Германия, от там на юг към Базел, и от там все югозапад към Женева.

    Ако ходиш - имай едно на ум с Viry, във Франция са сигурно по три на департамент селата с това име. Трябва ти Вири с пощенски код 74580.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Питене за автоморги в Европа

      В Австрия - попътни са ти .
      4490 St.Florian , Westbahnstr.7
      4030 Linz , Schumannstr.67

      Коментар


      • #4
        От: Питане за автоморги в Европа

        Това добре, благодаря на Гоблина! Но явно ще е на тур ду франс, че сме с ограничени финанси тоя път(е, не само тоя), пък съм овързан и с време за прибиране, та седна дума - далечко ми е.
        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

        Коментар


        • #5
          От: Питене за автоморги в Европа

          Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
          В Австрия - попътни са ти .
          4490 St.Florian , Westbahnstr.7
          4030 Linz , Schumannstr.67
          Тия са ми идеални, Благодаря!
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар


          • #6
            От: Питане за автоморги в Европа

            През Инсбрук ще минаваш да се разходиш или ... Ако караш Германия - около Мюнхен: Ingolstadter Landstrasse 16,85748 Garching, 48.250522, 11.602069. http://www.autoverwertung-rottegger.de/
            Последно /преди месец/ имаше какви ли не бракми.

            Коментар


            • #7
              От: Питане за автоморги в Европа

              Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
              През Инсбрук ще минаваш да се разходиш или ... Ако караш Германия - около Мюнхен: Ingolstadter Landstrasse 16,85748 Garching, 48.250522, 11.602069. http://www.autoverwertung-rottegger.de/
              Последно /преди месец/ имаше какви ли не бракми.
              Разходката ще е в Щвейцария, че жена ми не е доила швейцарска крава, а от там над Инсбрук, ма в Немция, има едни замъци дето ще ги посетим и там ще нунаме(вече платено). Та чак после ми се отпуска време "ваще глупости, там с гумите и скъпите ти джанти"
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X