Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия връ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

    Чудесен пътепис, поздравления! Аз също ще те питам някакви неща, по-нататък.

    Коментар


    • #17
      От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

      Супер пътепис. Мерси.
      Пътувал съм я тая дестинация ( рекорда ми е 27 часа до Рига с паркетник) и наистина Полша като ,че ли е най-досадна за пресичане, но за сметка на това всяка година е все по-развита( всъщност от Словакия имам най-неприятни впечатления откъм пътища,движение и шофьори).Много се наслаждавам на уредените им ферми и не мога да повярвам какво беше преди и какво става сега.Чак се учудвам,че никой не тръби какъв прогрес цари там. Рига е убииствена за нощен живот между другото, но почти всичко е под земята и не чак толкова лесно за намиране из лабиринтите на малките улички. Може би затова не сте я усетили.
      Пак благодаря за отделеното време и супер снимките. Естонската "нарисувана" мацка ми е любима.
      висете отпуснато

      Коментар


      • #18
        От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Чудесен пътепис, поздравления! Аз също ще те питам някакви неща, по-нататък.
        Благодаря! Когато решиш питай смело. Впечатленията и спомените ми са толкова силни, че се съмнявам да избледнеят дори и след година
        И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

        Коментар


        • #19
          От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

          Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
          Супер пътепис. Мерси.
          Пътувал съм я тая дестинация ( рекорда ми е 27 часа до Рига с паркетник) и наистина Полша като ,че ли е най-досадна за пресичане, но за сметка на това всяка година е все по-развита( всъщност от Словакия имам най-неприятни впечатления откъм пътища,движение и шофьори).Много се наслаждавам на уредените им ферми и не мога да повярвам какво беше преди и какво става сега.Чак се учудвам,че никой не тръби какъв прогрес цари там. Рига е убииствена за нощен живот между другото, но почти всичко е под земята и не чак толкова лесно за намиране из лабиринтите на малките улички. Може би затова не сте я усетили.
          Пак благодаря за отделеното време и супер снимките. Естонската "нарисувана" мацка ми е любима.

          Добре си се справил за 27 часа :-) Предполагам, че си прав за нощния живот в Рига. Имаше пияни германци и руснаци, които в ранните сутрешни часове се прибираха доволни. Е, нищо другия път. Естонската мацка е бая колоритна да :-)
          И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

          Коментар


          • #20
            От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

            Гледам, чета и пак гледа и пак чета и все повече и повече земното притегляне действа на пресоналната ми мандибула.

            Коментар


            • #21
              От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

              Добро, както винаги. Благодаря !
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #22
                От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

                Много красиво!Благодаря за споделеното!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • #23
                  От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

                  Многоо добър пътепис!Благодаря!

                  Коментар


                  • #24
                    От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

                    Супер! Благодаря за споделянето ипрекрасните снимки. В това студено време си припомних какво беше лято

                    Коментар


                    • #25
                      От: По „Via Baltica“ до Прибалтика! Литва, Латвия, Естония и изкачване на най-високия

                      Благодаря за споделеното пътуване и впечатления Прекрасни снимки ...
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X