Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно английско имение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Едно английско имение

    Благодая за прекрасната разходка !!!

    Коментар


    • #17
      От: Едно английско имение

      Благодаря за споделеното.

      Кафето ми се оказа прекалено късо за пътеписа Ви.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: Едно английско имение

        Красота!
        Благодаря за споделеното!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #19
          От: Едно английско имение

          Благодаря!!!
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #20
            От: Едно английско имение

            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
            как и колко народ се грижи за такова имение .
            Доста по-малко отколкото очакваш, въпрос на организация, познания и материали

            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение

            Мисля си - като знам колко труд се иска да поддържаш един селски двор (да кажем декар) в добър вид ... Колко ли хора работят за поддръжката на 7 кв. км..? Всичко е изпънато по конец ...
            Специално за цветната градина, като сравнявам с други подобни места където сме си говорили с градинарите, вероятно има около петима души на щат ... При нужда де явяват достатъчно чираци - студенти и желаещи да трупат опит за автобиографията си. Плюс външни фирми които вършат конкретни услуги, примерно да прочистят гората от сухи клони. В полето фермерите които са самостоятелни и си и поддържат нивите с прилежащите храсти и огради.

            Коментар


            • #21
              От: Едно английско имение

              Благодаря! Невероятна красота, която затвърждава мнението ми, че британците са маниаци на тема "градинарство"! Неусетно се хващам, че правя паралел с пияните като кирки англичани по черноморието ни и стигам до извода, че на времето хората си били много по-прозорливи (визирам изчезналите вече титли "джентълмен" и "ескуайър")... Явно наистина има по-различни от останалите..?!!

              Коментар


              • #22
                От: Едно английско имение

                Гледам тази красота,и ми става едно мъчнооо! Хората си го правят да им е хубаво,а ние точно обратното.Хубавото в голямата част си го имаме,ама с някаква невероятна методичност се опитваме да докараме пейзажа близо до пустинния! Благодаря за тази приятна разходка!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: Едно английско имение

                  Изключително красив пътепис!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Едно английско имение

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    затвърждава мнението ми, че британците са маниаци на тема "градинарство"! Неусетно се хващам, че правя паралел с пияните като кирки англичани по черноморието---
                    Тия дето са манияци по градинарство пият само чай Обаче действително с голям хъс си поддържат градините. Имам познати на които не им стигат доходите и се затрудняват да си плащат ипотеката на къщата, но пак харчат пари за нови растения за градината.

                    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                    Хубавото в голямата част си го имаме,ама с някаква невероятна методичност се опитваме да докараме пейзажа близо до пустинния!
                    Ами ние сме "това не е моя двор, улицата не е моя, градът не е мой... " А при англичаните съществува едно желание да създадеш красота не само за себе си, а и за другите. Виждал съм покрай къща на междуселски път, си насадили цветя и от другата страна на пътя, където е поле и не е тяхно, ама нали е срещу тяхната къща, гледат го всеки ден, и го разкрасили. Също,много често покрай земеделско поле/нива има насадена ивица маргарити. Значи фермерът просто си е разкрасил полето, щото си е негово и иска да е красиво, нищо че е поле, ще мине някой турист, ще види красота.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Едно английско имение

                      Хуботия. Благодаря за красивия фоторепортаж.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #26
                        От: Едно английско имение

                        Страхотни снимки

                        Коментар


                        • #27
                          От: Едно английско имение

                          Страхотни снимки,благодаря за споделеното,явно на острова разбират от естетика!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Едно английско имение

                            Много красиво!
                            Благодаря!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Едно английско имение

                              Много красиви снимки! Благодаря за споделеното!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X