Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Милано-7 дни-Милано?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Милано-7 дни-Милано?

    Момчета и момичета, давайте идеи! Като начало - имаме билет за самолет и наета кола под наем! Какво и къде трябва да се види с начална точка Милано и крайна точка същия! Имаме 6-7 дни! Засега като първоначална идея - Милано,Генуа, Монако, натам не знам! Всякакви езера, Швейцарии, Франции и т.н. като идеи са добре дошли! В този район не съм бил никога!
    יעבור
    «И това ще мине»

  • #2
    От: Милано-7 дни-Милано?

    Ето ти едно местенце мисля е на 100км от Милано.
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%...BE%D0%BC%D0%BE
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #3
      От: Милано-7 дни-Милано?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2149.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5472507
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        От: Милано-7 дни-Милано?

        Ако имате възможност,Женева и Женевското езеро ги препоръчвам.
        От Женева има корабчета,които обикалят езерото.Отнема ден,но е много хубаво.

        Коментар


        • #5
          От: Милано-7 дни-Милано?

          Сайнт-Мориц също не е далеч и е на път за Лаго ди Комо. Поздрави.
          Последно редактирано от kokolighta; 16-04-13, 08:37. Причина: Допълване
          [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            От: Милано-7 дни-Милано?

            Виж тук : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=104525

            Езерата Лаго ди Комо и Лаго ди Маджоре са близо до Милано.
            Даже като разглеждаш Комото и неусетно влизаш в Швейцария и разглеждаш град Лугано и езерото.
            После слизаш на брега в Генуа и започваш наред Сан Ремо, Ментон, Грас, Монако, Ница, Антиб, Кан, Сен Тропе и по-нататък не съм ходил и не знам.

            Обаче,
            има много важен момент като ходиш по този край.
            Развърти се из нета и виж датите кога се провежда конкурса за песни в Сан Ремо,
            кога е фестивала на цитрусите в Ментон, изложбата на парфюми в Грас, Формула1 в Монте Карло, Филмовия фестивал в Кан.
            В зависимост от това дали искаш да видиш тези неща или не, си планираш пътуването.

            Коментар


            • #7
              От: Милано-7 дни-Милано?

              И ако влизаш в Швейцарско и си с автомобил ще ти трябва винетка!Цената преди 3 години беше 40 евро.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #8
                От: Милано-7 дни-Милано?

                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                Виж тук : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=104525

                Езерата Лаго ди Комо и Лаго ди Маджоре са близо до Милано.
                Даже като разглеждаш Комото и неусетно влизаш в Швейцария и разглеждаш град Лугано и езерото.
                После слизаш на брега в Генуа и започваш наред Сан Ремо, Ментон, Грас, Монако, Ница, Антиб, Кан, Сен Тропе и по-нататък не съм ходил и не знам.

                Обаче,
                има много важен момент като ходиш по този край.
                Развърти се из нета и виж датите кога се провежда конкурса за песни в Сан Ремо,
                кога е фестивала на цитрусите в Ментон, изложбата на парфюми в Грас, Формула1 в Монте Карло, Филмовия фестивал в Кан.
                В зависимост от това дали искаш да видиш тези неща или не, си планираш пътуването.
                Благодаря - горе долу такова нещо замислях! А пътуването е сега, през празниците, от 26 април до 2 май!

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                И ако влизаш в Швейцарско и си с автомобил ще ти трябва винетка!Цената преди 3 години беше 40 евро.
                Знам, преди месец минавах оттам! И винетката е само за цяла година!
                Последно редактирано от Skorpion_BG; 16-04-13, 14:39.
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #9
                  От: Милано-7 дни-Милано?

                  Винетката не е ли само за магистралите? Поне преди беше така.
                  [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Милано-7 дни-Милано?

                    Първоначално публикуван от kokolighta Преглед на мнение
                    Винетката не е ли само за магистралите? Поне преди беше така.
                    Преди три години влизах от Италия към Швейцария точно по пътя до езерото,и в началото на швейцарско имаше нещто като граничен контролен пункт.Еден полицай се взираше в колите които нямат тяхна винетка и ги отбиваше в колона водеща до павилион от кадето си купуваш.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Милано-7 дни-Милано?

                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Преди три години влизах от Италия към Швейцария точно по пътя до езерото,и в началото на швейцарско имаше нещто като граничен контролен пункт.Еден полицай се взираше в колите които нямат тяхна винетка и ги отбиваше в колона водеща до павилион от кадето си купуваш.
                      Да колега прав си, сега прочетох че са за първокласни и второкласни пътища. Но до Сайнт Мориц можеш да стигнеш по-третокласни и за това на мен не ми се е налагало да купувам винетка: http://www.vinetki.eu/images/swiss/v...equired_en.jpg Поздрави.
                      [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                      Коментар


                      • #12
                        От: Милано-7 дни-Милано?

                        Колега,препоръчвам ти маршрут-Милано,езерото Лаго ди Комо,езерото Лаго Маджоре-1 ден,Женевското езеро /с Лозана и Женева/-1 ден,Лион,Авиньон-1 ден,Ърл,Марсилия,Кан,Антиб,Ница-2нощувки,Монако,Сан Ремо,Генуа,Милано.От Марсилия,можеш да се вкараш в приключение и да достигнеш за една ношувка и до Барселона.По този начин ти затваряш една прекрасна обиколка на красотите в този район съобразно времето с което разполагаш.Прецени къде ще спите,според това което искате да видите в даденият регион.Можеш да планираш нощувки в района на Италианските езера,Женева,Авиньон или Марсилия,/Барселона-ако отидете до там/,Ница /може и 2 нощувки за да разгледате Монако/и оттам още една нощувка или директно за Милано.Това е най дългият вариант,можеш и да съкратиш някоя точка по маршрута.Приятно пътуване!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Милано-7 дни-Милано?

                          За 7 дни може да види само трите езера- Гарда, Комо, Маджоре и даже се съмнявам че ще успее с кемпера,
                          защото маршрута го правих с колата на висока скорост и видях зор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Милано-7 дни-Милано?

                            За толкова време, според мен си струва да се разгледат езерата в северната част...Италия е голяма, не може да се обхване за една седмица. Препоръчвам Комо, малко хора знаят че:...снимка
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              От: Милано-7 дни-Милано?

                              Благодаря на всички за съветите! Маршрута вече го съставих! Един ден на Лаго Маджоре (Камо и Гарда ги оставям за следващия път), след това Генуа - Сан Ремо - Ментон - Грас - Монако - Ница - Кан - Сан Тропе-Екс де Прованс-Торино-Милано! Получава се около 1000 км., за 5 дни мисля, че няма да е проблем! И един въпрос към Майкъл - много ми хареса описанието ти на Лаго Маджоре и искам да посетя островчетата! Как е там с достъпа до тях - фериботче, круизен кораб? Обхваща ли една екскурзия с корабчето повече острови или само по един? И откъде се хващат тия фериботчета, има ли паркинг до тях?
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X