Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

    Здравейте! Имате ли представа, колко време отнема едно пътуване "на стоп" от Софий до Любляна? Имам план да направя подобно нещо в края на месец април...

  • #2
    От: Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

    Зависи от възрастта ви, пола, броя на групата, как изглеждате, багажа, времето и още някои индивидуални фактори.
    Основно правило: при пътуване на автостоп е известен само часа на тръгването.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

      Здравейте! Имате ли представа, колко време отнема едно пътуване "на стоп" от Софий до Любляна? Имам план да направя подобно нещо в края на месец април...
      Отиваш при врачка да ти каже с какви превозни средства ще пътуваш, по колко време със всяко, и колко ще бъде чакането между пътуванията. След това по средната скорост на всяко ПС, изчисляваш приблизително времето, после добавяш времето в престой между отделните пътувания и готово!
      Айййй...мъка!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #4
        От: Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

        Зависи колко си хубава...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

          Като студент това ми беше нещо като хоби!
          И наистина от опит мога да споделя много, но че единствено известен е часа на тръгване е много точно казано!А маршрута предначертан ли е или е хаотичен, населените места? Ако е предначертан ще ти е малко по-трудно да се вместиш в планове...
          Успех..

          Коментар


          • #6
            От: Словения, Любляна. Пътуване "на стоп".

            С риск колегите да ме линчуват публично ще ти кажа,че ако мислиш колко часа ще стигнеш...по-добре да не тръгваш!Пътуването на стоп си е приключение,а в едно истинско приключение място за сметки няма...колкото - толкова и каквото - такова!За това стягай багажчето като настъпи момента и газ!Пък после ще разправяш.

            Източник : Мои стоп приключения.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X