Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Италия и Венеция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Италия и Венеция

    И на мен ми хареса
    В началото на арпил и ние бяхме на екскурзия до Италия.Минахме през Сърбия.Доста мъчтелно путуване.След това Хърватска,общо взето помня права магистрала и зеленина отстрани.Една нощ бяхме с Любляна.И оттам вече в Италия.Посетихме Верона(много красиво градче),Милано(наистина си заслужава да се види,особено катедралата),Пиза(там където е кулата и другите забележителности е много красиво,но около тях са само някви пазари и си е като село,а и негрите там успяха доста да ме уплашат...).Разгледахме още и Сиена(успях да се загубя там,ориентирах се по зелените капаци на прозорците и беше късничко когато разбрах,че целия град е с зелени прозорци ) Имахме и два дена за Рим и Ватикана.В Рим хората бяха най-нелюбезни...Направи ми впечатление как наистина километричната опашка за входа във Ватикана мина за 15-тина минутки...Бяхме там точно на Велики Четвъртък и папата беше там,ама не успяхме да го видим Бени.Следващите градове бяха Флоренция и Венеция.Във Флоренция посетихме двореца Питти,изключително красиво място,особено градините.Оказа се,че това беше единственото място(имам предвид в самите зали)от цялата екскурзия,където не можеше да се снима наистина.До Венеция стигнахме с кобарче разбира се.За сметка на това,което са ми разказвали не миришеше на канал,а на море.Там неприятното е броя на туристите,които са прекалено много за сушата,с която се разполага...От там потеглихме обратно към Любляна,откъдето на следващият ден продължихме към България.


    п.п.Това ми е първия опит да опиша някакво пътуване и т.н.Незнам какво се получи,писах първите неща,които се сетих.Плюс това не ме и бива в писането...Айде стига толкова оправдания...
    Прикачени файлове
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

  • #2
    Re: Екскурзия в Италия

    И няколко снимки от Венеция
    Прикачени файлове
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X